Про надання фінансової допомоги

Рішення виконавчого комітету №213 від 31.05.2021. Дата оприлюднення 02.06.2021

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», згідно з рішенням Запорізької міської ради від 30.03.2016 №27 «Про надання дозволу підприємствам, що належать до комунальної власності територіальної громади міста» (зі змінами), розглянувши звернення комунального підприємства «МФК «Металург» від 23.04.2021 №170 про надання безповоротної фінансової допомоги, з метою вирішення невідкладного питання пов’язаного з соціально-економічним розвитком міста, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Доручити комунальному підприємству «Запорізьке міське інвестиційне агентство» за рахунок прибутку, одержаного від фінансово-господарської діяльності підприємства, надати безповоротну фінансову допомогу у сумі 512 000,00 (п’ятсот дванадцять тисяч) грн. комунальному підприємству «МФК «Металург» для проведення ремонту та часткової модернізації системи протипожежного захисту на виконання вимог припису Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області.

2. Комунальному підприємству «МФК «Металург» надати звіт щодо використання коштів безповоротної фінансової допомоги департаменту спорту, сім’ї та молоді Запорізької міської ради.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків між міським головою, секретарем міської ради, заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, керуючого справами виконавчого комітету міської ради.

 

Міський голова                                                                    В.В.Буряк