Про надання товариству з обмеженою відповідальністю «Науково-технічний центр електроенергетики «УКРСІЛЬЕНЕРГОПРОЄКТ» дозволу на порушення об’єкту благоустрою за адресою: м. Запоріжжя, зелена та пішохідна зони Прибережної автомагістралі в районі: від вул. Немировича – Данченка (РП-41 ВАТ «ЦЕК») – до вул. Сергія Тюленіна (КТП № 3 проектоване)

Рішення виконавчого комітету №251 від 07.07.2021. Дата оприлюднення 09.07.2021

Керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», «Про благоустрій населених пунктів», відповідно до Типового порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.10.2013 № 870, розглянувши заяву товариства з обмеженою відповідальністю «Науково-технічний центр електроенергетики «УКРСІЛЬЕНЕРГОПРОЄКТ» щодо надання дозволу на порушення об’єкту благоустрою території загального користування за адресою: м. Запоріжжя, зелена та пішохідна зони Прибережної автомагістралі в районі: від вул. Немировича – Данченка (РП-41 ВАТ «ЦЕК») – до вул. Сергія Тюленіна (КТП № 3 проектоване), з метою проведення земляних або монтажних робіт, не пов’язаних з прокладенням, перекладенням, ремонтом інженерних мереж і споруд; земляних або монтажних робіт, пов’язаних з розриттям дорожнього покриття вулиць, доріг, майданів, площ; робіт, пов’язаних з порушенням благоустрою об’єктів зеленого господарства; робіт, пов’язаних з інженерними вишукуваннями; заміни пошкоджених та застарілих конструкцій опор, ліхтарів, освітлювальної арматури, тросів, розтяжок, кабелів, дротів, комунікаційної апаратури; установлення нових, відновлення, ремонту та заміни існуючих малих архітектурних форм – з метою проведення земляних будівельних робіт згідно з договором субпідряду № 101-230321-БМР про виконання робіт з будівництва автотранспортної магістралі через р. Дніпро в м. Запоріжжі» (автомобільна дорога Н-08 Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя (через м. Кременчук) – Маріуполь «Під’їзд до о. Хортиця (автотранспортна магістраль через р. Дніпро у м. Запоріжжі) (риття траншеї для кабельних ліній), виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Надати товариству з обмеженою відповідальністю «Науково-технічний центр електроенергетики «УКРСІЛЬЕНЕРГОПРОЄКТ» дозвіл на порушення об’єкту благоустрою території загального користування за адресою: м. Запоріжжя, зелена та пішохідна зони Прибережної автомагістралі в районі: від вул. Немировича – Данченка (РП-41 ВАТ «ЦЕК») – до вул. Сергія Тюленіна (КТП № 3 проектоване), з метою проведення земляних або монтажних робіт, не пов’язаних з прокладенням, перекладенням, ремонтом інженерних мереж і споруд; земляних або монтажних робіт, пов’язаних з розриттям дорожнього покриття вулиць, доріг, майданів, площ; робіт, пов’язаних з порушенням благоустрою об’єктів зеленого господарства; робіт, пов’язаних з інженерними вишукуваннями; заміни пошкоджених та застарілих конструкцій опор, ліхтарів, освітлювальної арматури, тросів, розтяжок, кабелів, дротів, комунікаційної апаратури; установлення нових, відновлення, ремонту та заміни існуючих малих архітектурних форм – з метою проведення земляних будівельних робіт згідно з договором субпідряду № 101-230321-БМР про виконання робіт з будівництва автотранспортної магістралі через р. Дніпро в м. Запоріжжі» (автомобільна дорога Н-08 Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя (через м. Кременчук) – Маріуполь «Під’їзд до о. Хортиця (автотранспортна магістраль через р. Дніпро у м. Запоріжжі) (риття траншеї для кабельних ліній).

2. Встановити термін дії дозволу строком на один рік з дати набрання чинності цим рішенням.

3. Відповідальність за проведення робіт покласти на товариство з обмеженою відповідальністю «Науково-технічний центр електроенергетики «УКРСІЛЬЕНЕРГОПРОЄКТ».

4. Зобов’язати товариство з обмеженою відповідальністю «Науково-технічний центр електроенергетики «УКРСІЛЬЕНЕРГОПРОЄКТ» власними силами привести об’єкт благоустрою у належний стан після закінчення проведення земляних та/або ремонтних робіт.

5. Рішення набирає чинності з моменту його оприлюднення.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Константинова О.О.

 

Заступник міського голови
з питань діяльності виконавчих
органів ради                                                                         А.В. П’ятницький