Про перепоховання Хмирова О.О

від 23.07.2021. Дата оприлюднення 23.07.2021

Згідно ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.21 Закону України «Про поховання та похоронну справу», довідки «Запорізьке міське управління головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області» від 07.06.2021 №Вих-26-17/1383, на підставі заяви Кочетова О.О., виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Доручити Спеціалізованому комунальному підприємству «Запорізька ритуальна служба» здійснити перепоховання тіла Хмирова Олександра Олексійовича, що помер у м. Запоріжжі та похований на  Капустяному кладовищі м. Запоріжжя.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Константинова О.О.

 

Міський голова                                          В.В.Буряк


ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
до проекту рішення виконавчого комітету
«Про перепоховання Хмирова О.О.»

Правовою базою для прийняття даного рішення є чинне законодавство - Закон України від 10.07.2003 № 1102-IV «Про поховання та похоронну справу».

В порядку, визначеному статтею 21. Перепоховання останків померлих пункт 1. Перепоховання останків померлих допускається у виняткових випадках за рішенням виконавчого органу сільської, селищної, міської ради на підставі письмового звернення особи, яка здійснила поховання, висновку органу санітарно-епідеміологічної  служби, лікарського  свідоцтва про смерть, дозволу виконавчого органу відповідної сільської, селищної, міської ради на поховання останків на іншому кладовищі.

Проект рішення підготовлено з метою здійснення ексгумації та перепоховання тіла Хмирова Олександра Олексійовича, що помер у м. Запоріжжі та похований на Капустяному кладовищі м. Запоріжжя.

Враховуючі вищезазначене та відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виноситься на розгляд виконавчого комітету Запорізької міської ради проект рішення виконавчого комітету «Про  перепоховання Хмирова О.О.»

 

Директор департаменту
інфраструктури та благоустрою
Запорізької міської ради                                           А.М. Боярчуков