Про внесення змін до автобусного маршруту №76

від 03.08.2021. Дата оприлюднення 03.08.2021

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про автомобільний транспорт», постановою Кабінету Міністрів України від 18.02.1997 №176 «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту» зі змінами і доповненнями, наказом Міністерства інфраструктури України від 15.07.2013 №480 «Про затвердження Порядку організації перевезень пасажирів та багажу автомобільним транспортом», наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 07.05.2010 №278 «Про затвердження Порядку розроблення та затвердження паспорту маршруту» зі змінами, враховуючи звернення ТОВ «Автопростір Запоріжжя», звернення депутата Запорізької міської ради Мусійченка Є.О. та жителів міста, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Організувати  рейси  за  маршрутом  загального  користування  №76 «вул. Розенталь - вул. Європейська – вул. Розенталь» тимчасово, терміном до закінчення карантину, за окремими розкладами руху автобусів, до зупинок громадського транспорту «вул. Розенталь» та «Цвинтар Св. Миколая».

2. Доручити управлінню з питань транспортного забезпечення та зв’язку Запорізької міської ради згідно з п.1 цього рішення  організувати  внесення  змін до   паспорту   автобусного   маршруту   загального   користування   №76 «вул. Розенталь - вул. Європейська – вул. Розенталь», а також договору надання послуг з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування від 07.12.2018 №149  (шляхом укладання додаткової угоди).

3. Доручити підприємству-перевізнику, яке обслуговує автобусний маршрут загального користування №76 «вул. Розенталь - вул. Європейська – вул. Розенталь», внести зміни до паспорту маршруту згідно з п.1 цього рішення.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Тарана Р.О.

 

Міський голова                                   В.В.Буряк


Пояснювальна записка
до проекту рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради
«Про внесення змін до автобусного маршруту №76»

На сьогодні одним з двох відкритих цвинтарів, де здійснюються захоронення жителів м. Запоріжжя, є цвинтар Св.Миколая. Режим роботи адміністрації цвинтаря з 08:00 год. до 15:30 год. На адресу виконавчого комітету Запорізької міської ради, управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку Запорізької міської ради надійшло звернення депутата Запорізької міської ради Мусійченка Є.О., а також надходять звернення громадян, щодо транспортного забезпечення за зазначеним напрямком.

В маршрутній мережі міста існує автобусний маршрут загального користування №76 "вул. Розенталь - вул. Європейська – вул. Розенталь". Кінцева зупинка цього маршруту від цвинтаря знаходиться на відстані близько одного кілометра.

Враховуючи те, що в умовах карантинних обмежень проведення пасажирообстеження недоцільне, а перевезення пасажирів за напрямком цвинтаря Св. Миколая є соціально важливими, пропонується розглянути питання тимчасово (до закінчення карантину) організувати рейси за маршрутом загального користування №76 «вул. Розенталь - вул. Європейська – вул. Розенталь», за окремими розкладами руху автобусів, до зупинок громадського транспорту «вул. Розенталь» та «Цвинтар Св.Миколая».

 

Начальник управління з питань
транспортного забезпечення та
зв’язку міської ради                                                              О.О.Марголін