Про Програму економічного і соціального розвитку Запорізької міської територіальної громади на 2022 рік

Рішення міської ради №47 від 22.12.2021. Дата оприлюднення 29.12.2021

           Керуючись  Конституцією України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України», Постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2003 № 621 «Про розроблення прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку та складання  проєктів Бюджетної декларації та  державного бюджету» Запорізька міська рада

ВИРІШИЛА:

           1. Затвердити Програму економічного і соціального розвитку Запорізької міської територіальної громади на 2022 рік (додається).

           2. Звітувати перед територіальною громадою про хід  виконання Програми економічного і соціального розвитку Запорізької міської територіальної громади на 2022 рік шляхом розміщення інформації на офіційному сайті міської ради.

           3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Андрія П’ятницького та постійну комісію міської ради з питань соціального та економічного розвитку, бюджету і фінансів.

 

Секретар міської ради                                                       Анатолій КУРТЄВ

Копії документа для завантаження