Про надання товариству з обмеженою відповідальністю «Український розвиток плюс» дозволу на порушення об’єкту благоустрою за адресою: м. Запоріжжя, вул. Складська, 8

Рішення виконавчого комітету №31/14 від 25.01.2022. Дата оприлюднення 28.01.2022

Керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», «Про благоустрій населених пунктів», відповідно до Типового порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.10.2013 № 870, розглянувши заяву товариства з обмеженою відповідальністю «Український розвиток плюс» щодо надання дозволу на порушення об’єкту благоустрою території загального користування за адресою: м. Запоріжжя, вул. Складська, 8, з метою проведення робіт, пов’язаних з порушенням благоустрою об’єктів зеленого господарства; прокладення, перекладення або заміни водостічних, водопровідних труб та водоприймальних колодязів (будівництво мережі водопостачання будівель адміністративного та ремонтно-побутового призначення), виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Надати товариству з обмеженою відповідальністю «Український розвиток плюс» дозвіл на порушення об’єкту благоустрою території загального користування за адресою: м. Запоріжжя, вул. Складська, 8, з метою проведення робіт, пов’язаних з порушенням благоустрою об’єктів зеленого господарства; прокладення, перекладення або заміни водостічних, водопровідних труб та водоприймальних колодязів (будівництво мережі водопостачання будівель адміністративного та ремонтно-побутового призначення).

2. Встановити термін дії дозволу строком на один рік з дати набрання чинності цим рішенням.

3. Відповідальність за проведення робіт покласти на товариство з обмеженою відповідальністю «Український розвиток плюс».

4. Зобов’язати товариство з обмеженою відповідальністю «Український розвиток плюс» власними силами привести об’єкт благоустрою у належний стан після закінчення проведення земляних та/або ремонтних робіт.

5. Рішення набирає чинності з моменту його оприлюднення.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександра Константинова.

 

Секретар міської ради                                                                          Анатолій КУРТЄВ