Про передачу майна комунальної власності в оперативне управління комунальній установі “Заводський районний фізкультурно-спортивний комплекс”

від 04.02.2022. Дата оприлюднення 04.02.2022

Керуючись ст. 59, ст. 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Цивільним кодексом України, ст. 136, ст. 137 Господарського кодексу України, розглянувши звернення департаменту спорту сім’ї та молоді Запорізької міської ради та комунальної установи “Заводський районний фізкультурно-спортивний комплекс”, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Вилучити з оперативного управління департаменту спорту, сім’ї та молоді Запорізької міської ради та передати в оперативне управління комунальній установі “Заводський районний фізкультурно-спортивний комплекс” майно комунальної власності - стійку волейбольну, первісною вартістю 16500,00 грн., залишковою - 9900,00 грн.

2. Доручити департамент спорту, сім’ї та молоді Запорізької міської ради передати, а комунальній установі “Заводський районний фізкультурно-спортивний комплекс” прийняти в оперативне управління майно, зазначене в пункті 1 даного рішення.

3. Зобов’язати комунальну установу “Заводський районний фізкультурно-спортивний комплекс” надати до департаменту комунальної власності та приватизації  Запорізької міської ради інформацію про виконання пункту 2 зазначеного рішення.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Анатолія Васюка.

 

Секретар міської ради                                                        Анатолій КУРТЄВ


ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

до проєкту рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради “Про передачу майна комунальної власності в оперативне управління комунальній установі “Заводський районний фізкультурно-спортивний комплекс”

 

До виконачого комітету Запорізької міської ради надійшло звернення департаменту спорту, сім’ї та молоді Запорізької міської ради щодо передачі в комунальній установі “Заводський районний фізкультурно-спортивний комплекс” стійки волейбольної, яка облікована на балансі департаменту.

Для технічного забезпечення навчально-тренувального процесу у спортивному комплексі “Титан”, враховуючи звернення КУ “Заводський районний фізкультурно-спортивний комплекс”, департаментом комунальної власності та приватизації Запорізької міської ради підготовлено проєкт рішення виконкому міської ради “Про передачу майна комунальної власності в оперативне управління комунальній установі “Заводський районний фізкультурно-спортивний комплекс”, який вноситься на розгляд чергового засідання виконавчого комітету міської ради.

 

Директор департаменту
комунальної власності
та приватизації Запорізької
міської ради                                                                            Олександр ЗАБУТНИЙ