Про надання товариству з обмеженою відповідальністю «Консалт-Інвест» дозволу на порушення об’єкту благоустрою за адресою: м. Запоріжжя, вул. Українська, 2/2 Ж

від 08.02.2022. Дата оприлюднення 08.02.2022

Керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», «Про благоустрій населених пунктів», відповідно до Типового порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.10.2013 № 870, розглянувши заяву товариства з обмеженою відповідальністю «Консалт-Інвест» щодо надання дозволу на порушення об’єкту благоустрою території загального користування за адресою: м. Запоріжжя, вул. Українська, 2/2 Ж, з метою проведення земляних або монтажних робіт, не пов’язаних з прокладенням, перекладенням, ремонтом інженерних мереж і споруд, ремонту та/або улаштування майданчиків для паркування транспортних засобів, спортивних, дитячих та інших майданчиків, заміни пошкоджених та застарілих конструкцій опор, ліхтарів, освітлювальної арматури, тросів, розтяжок, кабелів, дротів, комунікаційної апаратури, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Надати товариству з обмеженою відповідальністю «Консалт-Інвест» дозвіл на порушення об’єкту благоустрою території загального користування за адресою: м. Запоріжжя, вул. Українська, 2/2 Ж, з метою проведення земляних або монтажних робіт, не пов’язаних з прокладенням, перекладенням, ремонтом інженерних мереж і споруд, ремонту та/або улаштування майданчиків для паркування транспортних засобів, спортивних, дитячих та інших майданчиків, заміни пошкоджених та застарілих конструкцій опор, ліхтарів, освітлювальної арматури, тросів, розтяжок, кабелів, дротів, комунікаційної апаратури.

2. Встановити термін дії дозволу строком на три місяці з дати набрання чинності цим рішенням.

3. Відповідальність за проведення робіт покласти на товариство з обмеженою відповідальністю «Консалт-Інвест».

4. Зобов’язати товариство з обмеженою відповідальністю «Консалт-Інвест» власними силами привести об’єкт благоустрою у належний стан після закінчення проведення земляних та/або ремонтних робіт.

5. Рішення набирає чинності з моменту його оприлюднення.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександра Константинова.

 

Секретар міської ради                                                             Анатолій КУРТЄВ


ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

Про надання товариству з обмеженою відповідальністю «Консалт-Інвест» дозволу на порушення об’єкту благоустрою за адресою: м. Запоріжжя, вул. Українська, 2/2 Ж

 

До виконавчого комітету Запорізької міської ради надійшла заява товариства з обмеженою відповідальністю «Консалт-Інвест» щодо надання дозволу на порушення об’єкту благоустрою території загального користування за адресою: м. Запоріжжя, вул. Українська, 2/2 Ж, з метою проведення земляних або монтажних робіт, не пов’язаних з прокладенням, перекладенням, ремонтом інженерних мереж і споруд, ремонту та/або улаштування майданчиків для паркування транспортних засобів, спортивних, дитячих та інших майданчиків, заміни пошкоджених та застарілих конструкцій опор, ліхтарів, освітлювальної арматури, тросів, розтяжок, кабелів, дротів, комунікаційної апаратури.

З метою забезпечення права заявника на отримання дозволу на порушення об’єкту благоустрою, враховуючи вимоги чинного законодавства, а саме п. 7 Типового порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів (надалі – Типовий порядок), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.10.2013 № 870, що передбачає застосування норм Типового порядку вразі, коли відповідною сільською, селищною, міською радою не прийнято відповідне рішення, підготовлено проєкт рішення виконавчого комітету міської ради «Про надання товариству з обмеженою відповідальністю «Консалт-Інвест» дозволу на порушення об’єкту благоустрою за адресою: м. Запоріжжя, вул. Українська, 2/2 Ж».

 

Голова ліквідаційної комісії Інспекції
з благоустрою Запорізької міської ради                                         Ольга БОНДАРЕНКО