Про надання районній адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському району дозволу на порушення об’єкту благоустрою за адресою: м. Запоріжжя, парк Студентський

від 08.02.2022. Дата оприлюднення 08.02.2022

Керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», «Про благоустрій населених пунктів», відповідно до Типового порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.10.2013 № 870, розглянувши заяву районної адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському району щодо надання дозволу на порушення об’єкта благоустрою території загального користування за адресою: м. Запоріжжя, парк Студентський, з метою проведення земляних або монтажних робіт, не пов’язаних з прокладенням, перекладенням, ремонтом інженерних мереж і споруд; ремонту та/або улаштування майданчиків для паркування транспортних засобів, спортивних, дитячих та інших майданчиків, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Надати районній адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському району дозвіл на порушення об’єкта благоустрою території загального користування за адресою: м. Запоріжжя, парк Студентський, з метою проведення земляних або монтажних робіт, не пов’язаних з прокладенням, перекладенням, ремонтом інженерних мереж і споруд; ремонту та/або улаштування майданчиків для паркування транспортних засобів, спортивних, дитячих та інших майданчиків.

2. Встановити термін дії дозволу строком на шість місяців з дати набрання чинності цим рішенням.

3. Відповідальність за проведення робіт покласти на районну адміністрацію Запорізької міської ради по Олександрівському району.

4. Зобов’язати районну адміністрацію Запорізької міської ради по Олександрівському району власними силами привести об’єкт благоустрою у належний стан після закінчення проведення земляних та/або ремонтних робіт.

5. Рішення набирає чинності з моменту його оприлюднення.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександра Константинова.

 

Секретар міської ради                                                            Анатолій КУРТЄВ


ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
до проєкту рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради
«Про надання районній адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському району дозволу на порушення об’єкту благоустрою за адресою: м. Запоріжжя, парк Студентський»

 

До виконавчого комітету Запорізької міської ради надійшла заява районної адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському району щодо надання дозволу на порушення об’єкта благоустрою території загального користування за адресою: м. Запоріжжя, парк Студентський, з метою проведення земляних або монтажних робіт, не пов’язаних з прокладенням, перекладенням, ремонтом інженерних мереж і споруд; ремонту та/або улаштування майданчиків для паркування транспортних засобів, спортивних, дитячих та інших майданчиків.

З метою забезпечення права заявника на отримання дозволу на порушення об’єкту благоустрою, враховуючи вимоги чинного законодавства, а саме п. 7 Типового порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів (надалі – Типовий порядок), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.10.2013 № 870, що передбачає застосування норм Типового порядку в разі, коли відповідною сільською, селищною, міською радою не прийнято відповідне рішення, підготовлено проєкт рішення виконавчого комітету міської ради «Про надання районній адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському району дозволу на порушення об’єкту благоустрою за адресою: м. Запоріжжя, парк Студентський».

 

Голова ліквідаційної комісії
Інспекції з благоустрою
Запорізької міської ради                                               Ольга БОНДАРЕНКО