Про затвердження міської цільової програми «Безпечне місто Запоріжжя» (оприлюднено 29.12.2016)

Рішення міської ради №30 від 21.12.2016. Дата оприлюднення 21.12.2016

           Керуючись Конституцією України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про транспорт», «Про автомобільний транспорт», «Про дорожній рух», Бюджетним кодексом України, Кодексом про адміністративні правопорушення, Кримінальним та Цивільним Кодексами України та розпорядження міського голови від 12.09.2016 № 484р «Про внесення змін до розпорядження міського голови від 01.07.2013 № 187р «Про створення робочої групи для розробки програми «Безпечне місто», з метою забезпечення  загального  рівня  безпеки  у м. Запоріжжі, забезпечення безпеки руху та підвищення ефективності всіх галузей міського господарства  м. Запоріжжя, Запорізька міська рада

ВИРІШИЛА:

           1. Внести зміни в міську цільову програму «Нове будівництво інформаційних систем та телекомунікаційних мереж в м.Запоріжжі», затвердженої рішенням міської ради від 25.03.2015 № 21, виклавши назву програми в новій редакції, а саме: «Нове будівництво інформаційних систем та телекомунікаційних мереж в м. Запоріжжі» читати як: «Безпечне місто Запоріжжя».

           2. Затвердити міську цільову програму «Безпечне місто Запоріжжя» з додатками 1,2 та 3 (додається).

           3. Рішення Запорізької міської ради від 25.03.2015 №21 «Про затвердження міської цільової програми «Нове будівництво інформаційних систем та телекомунікаційних мереж в м. Запоріжжі» (зі змінами), вважати таким, що втратило чинність в частині показників 2017року.

           4.  При виконанні міської цільової програми «Безпечне місто Запоріжжя» використовувати проектну документацію підготовлену в ході реалізації міської цільової програми “Нове будівництво інформаційних систем та телекомунікаційних мереж м. Запоріжжі” затвердженою рішенням Запорізької міської ради від 25.03.2015 р. №21.

           5. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мішка С.М. та постійну комісію з питань життєзабезпечення міста (Адаманов О.Ф.).

 

Міський голова                                                                      В.В.Буряк

 

Прикріплені файли:

Програма.doc

Додаток 1.doc

Додаток 2.doc

Додаток 3.doc