Про внесення змін до розпорядження міського голови від 08.04.2013 № 101р «Про затвердження Положення про комісію щодо перевірки печаток і штампів Запорізької міської ради, її виконавчого комітету та складу комісії» (зі змінами)

Розпорядження міського голови №30р від 07.02.2023. Дата оприлюднення 08.02.2023

У зв’язку із кадровими змінами в апараті Запорізької міської ради і виконавчого комітету Запорізької міської ради,

ЗОБОВ?ЯЗУЮ:

1. Внести зміни до розпорядження міського голови від 08.04.2013 № 101р «Про затвердження Положення про комісію щодо перевірки печаток і штампів Запорізької міської ради, її виконавчого комітету та складу комісії» (зі змінами), а саме у складі комісії слова «ОЛІНКЕВИЧ Дар’я Володимирівна – головний спеціаліст сектору адміністративно-господарського забезпечення департаменту (апарату) виконавчого комітету Запорізької міської ради» замінити словами «ОЛІНКЕВИЧ Дар’я Володимирівна – завідувач сектору адміністративно-господарського забезпечення департаменту (апарату) виконавчого комітету Запорізької міської ради».

2. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради-керуючого справами виконавчого комітету міської ради Олександра ГОЛТВЕНКА.

 

Секретар міської ради                                                            Анатолій КУРТЄВ