Про підтримку електронної петиції щодо прибирання вздовж проспекту Соборному у місті Запоріжжя рекламних конструкцій-панно (оприлюднено 04.05.2017)

Рішення міської ради №54 від 26.04.2017. Дата оприлюднення 26.04.2017

            Керуючись  Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про звернення громадян» та рішенням Запорізької міської ради від 30.11.2016 № 101 «Про затвердження Положення про електронні петиції», Запорізька міська рада

ВИРІШИЛА:

            1. Підтримати електрону петицію № 115 Зінкевича Сергія Миколайовича щодо прибирання вздовж проспекту Соборному у місті Запоріжжя рекламних конструкцій-панно.

            2. Доручити департаменту комунальної власності та приватизації Запорізької міської ради розробити план заходів щодо прибирання вздовж проспекту Соборному у місті Запоріжжя рекламних конструкцій-панно.

            3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мішка С.М. та на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, ресурсів, приватизації, архітектури та земельних відносин (Чумаченко І.М.).

 

Міський голова

В.В. Буряк