Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів у міському електротранспорті Запорізького комунального підприємства міського електротранспорту “Запоріжелектротранс”

Рішення виконавчого комітету №105 від 24.03.2011. Дата оприлюднення 24.03.2011

 

 

Керуючись Законами України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про міський електричний транспорт”, “Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні”, з метою забезпечення сталого функціонування міського електротранспорту, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1 Встановити тарифи на перевезення пасажирів у міському електротранспорті Запорізького комунального підприємства міського електротранспорту  “Запоріжелектротранс”  (трамвай,  тролейбус) у розмірі 1,50 грн. за одну поїздку, вартість перевезення багажу у розмірі 1,50 грн. за кожне місце багажу.

2 Надати пільгу на проїзд у міському електротранспорті студентам вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації денної форми навчання, учням професійно-технічних навчальних закладів та учням середніх загальноосвітніх  навчальних закладів шляхом затвердження вартості місячних проїзних квитків у таких розмірах:

- на один вид транспорту:

трамвай або тролейбус –  45,00 грн.;

            - на два види транспорту:

трамвай і тролейбус – 56,25 грн.

Забезпечити надання пільгового проїзду у міському електротранспорті пільговим категоріям громадян відповідно чинного законодавства.

Доручити Запорізькому комунальному підприємству міського електротранспорту “Запоріжелектротранс” здійснити розрахунок вартості місячних проїзних квитків відповідно встановленого тарифу та кількості поїздок, затвердженої рішенням виконавчого комітету міської ради від 25.03.99 №115 “Про транспортне обслуговування населення міста підприємством “Запоріжелектротранс”.

3 Підприємству “Запоріжелектротранс” додаткові надходження від збільшення тарифу направляти на виплату заробітної плати та технічне забезпечення сталої роботи міського електротранспорту.

4 Рекомендувати управлінню з питань транспортного забезпечення та зв’язку міської ради надавати пріоритет у сфері пасажирських перевезень на проспекті Леніна міському електротранспорту і автотранспорту великої місткості.

5 Для аналізу тарифів на послуги міського електротранспорту підприємству “Запоріжелектротранс”  щоквартально до 30 числа місяця, наступного за звітним, подавати звітні матеріали до головного економічного управління міської ради.

6 Управлінню з питань внутрішньої політики міської ради оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації.

7 Рішення набуває чинності через 10 днів після оприлюднення з одночасною втратою чинності рішення виконавчого комітету міської ради від 26.06.2008 №245 “Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів у міському електротранспорті (трамвай і тролейбус) та автобусах Запорізького комунального підприємства міського електротранспорту “Запоріжелектротранс”.

8 Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Гладченка С.М. і начальника управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку міської ради Дроздова Ю.В.
Міський голова                                                                                                         О.Ч.Сін