Про затвердження змін до містобудівної документації щодо розміщення селища Мостозагін-7 та перспективної житлової забудови підвищеного комфорту по вул.Доблесній в м.Запоріжжі і затвердження «Проекту упорядкування селища Мостозагін-7»

Рішення міської ради №17 від 23.04.2008. Дата оприлюднення 23.04.2008

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до вимог ДБН Б.1.1-4-2002 «Склад, зміст, порядок розробки, погодження та затвердження містобудівного обґрунтування»; ВСН-38-82 «Інструкція про склад, порядок розроблення, погодження та затвердження схем і проектів районного планування, планування і забудови міст, селищ та сільських населених пунктів», враховуючи погодження Українського державного науково-дослідного інституту проектування міст «Діпромісто», Запорізька міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити зміни до містобудівної документації (генерального плану розвитку м.Запоріжжя) щодо розміщення селища Мостозагін-7 та перспективної житлової забудови підвищеного комфорту по вул.Доблесній замість зелених насаджень загального користування.
2. Затвердити містобудівну документацію «Проект упорядкування селища Мостозагін-7».
3. Головному управлінню архітектури та містобудування міської ради (Трубін В.П.) при вирішенні питання забудови вищезазначених земельних ділянок враховувати затверджені зміни до містобудівної документації  (генерального плану розвитку м.Запоріжжя).
4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Гладченка С.М., та голову постійної комісії міської ради з питань комунальної власності, ресурсів, приватизації та земельних відносин Тарана Р.О.


Міський голова Є.Г.Карташов