Департамент надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міської ради

Контакти

69005, м. Запоріжжя, бульв. Центральний, 27

https://daprpzp.gov.ua
(сайт департаменту)

https://cnap.zp.gov.ua/ 
(сайт ЦНАП)

280-75-04

Графік роботи

пн – чт: 09:00-18:00,
пт: 09:00-16:45,
перерва: 13:00-13:45

Графік роботы ЦНАП м.Запоріжжя

Графік прийома ЦНАП м.Запоріжжя

Послуги, що надаються Центром надання адміністративних послуг

 

Соціальна компанія Міністерства Цифрової Трансформації України "Бажаєте, щоб наступний візит до Центру став кращим? Розкажіть, будь ласка, про останній": відео 1відео 2


Інформаційна пам'ятка для закладів ресторанного господарства про нові вимоги законодавства щодо захисту населення від вторинних тютюнових викидів


Основні завдання та обов’язки

Організація забезпечення надання адміністративних послуг та діяльності Центру надання адміністративних послуг м. Запоріжжя (далі – ЦНАП).

Приймання від суб’єктів звернень документів, необхідних для отримання адміністративної послуги.

Надання суб’єктам звернень вичерпної інформації щодо вимог та порядку отримання адміністративних послуг.

Видача суб’єктам звернень результатів розгляду адміністративних послуг.

Збереження інформації про наданні адміністративні послуги.

Внесення пропозицій суб’єктам права державної та комунальної власності щодо взаємодії у сфері надання адміністративних послуг.

Участь у розробці стандартів надання адміністративних послуг, інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг.

Надання інформації з державного реєстру речових прав на нерухоме майно адміністраторами філій ЦНАП.

Надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців та громадських формувань адміністраторами філії ЦНАП.

Надання адміністративних послуг особам з інвалідністю та іншим маломобільним групам населення за принципом пересувного віддаленого робочого місця адміністратора з використанням сервісу «Мобільний адміністратор».

Проведення організаційних заходів щодо реалізації державної політики у сфері підтримки підприємництва та у сфері підтримки місцевих товаровиробників.

Контроль в межах повноважень дотримання правил торгівлі і обслуговування населення, участь у заходах щодо вдосконалення торговельного обслуговування населення.

Підготовка проєктів рішень міської ради щодо затвердження ставок окремих податків та зборів, які зараховуються до бюджету міста, та положень про місцеві податки і збори у відповідності до Податкового кодексу України.

Внесення пропозицій міській раді та її виконавчому комітету, міському голові щодо організації місцевих ринків, ярмарків, сприяння проведенню виставкових та ярмаркових заходів.

Координація діяльності підпорядкованих комунальних підприємств.

Організаційне забезпечення здійснення державної регуляторної політики.

Участь у визначенні потреб у товарах першої необхідності та побутових послугах для задоволення потреб населення на період виникнення надзвичайних ситуацій.

Забезпечення виконання повноважень у сфері організації надання адміністративних послуг.

Організація виконання рішень органів державної влади, міської ради та її виконавчого комітету, розпоряджень міського голови в межах наданих повноважень.

Виконання інших завдань у сфері розвитку підприємництва та надання адміністративних послуг, передбачених чинним законодавством.
 

Графік особистого прийому громадян в департаменті надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міської ради 

У зв'язку з карантинними обмеженнями прийом не відбудеться!


Мила
Наталя Анатоліївна
Посада
Директор департаменту надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міської ради