Відділ планування та організаційного забезпечення департаменту (апарату)

Контакти

просп. Соборний, 206, м.Запоріжжя, 69105

224-69-09, 224-69-65 (факс)

Графік роботи

пн – чт: 09:00-18:00
пт: 09:00-16:45
перерва: 13:00-13:45

Положення про відділ


Відділ планування та організаційного забезпечення департаменту (апарату) виконавчого комітету Запорізької міської ради є структурним підрозділом департаменту (апарату) виконавчого комітету Запорізької міської ради.

Основними завданнями відділу є:

- Організаційне, аналітичне, інформаційне забезпечення проведення засідань виконавчого комітету Запорізької міської ради.

- Забезпечення ведення, оформлення, обліку і зберігання протягом установленого терміну протоколів засідань виконавчого комітету міської ради, рішень виконавчого комітету міської ради.

- Здійснення організаційних заходів щодо планування роботи виконавчого комітету Запорізької міської ради.

- Організація контролю за станом виконавської дисципліни у виконавчих органах міської ради (в частині деяких рішень виконавчого комітету міської ради та розпоряджень міського голови).

- Здійснення організаційних заходів щодо матеріально-технічного забезпечення роботи виборчих комісій.

- Взаємодія з відділами ведення Державного реєстру виборців районних адміністрацій міської ради.

- Здійснення організаційних заходів щодо створення органів самоорганізації населення у м. Запоріжжі.

- Взаємодія з органами, що здійснюють контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади.

- Здійснення контролю та проведення перевірок щодо якості виконання доручень міського голови працівниками виконавчих органів міської ради, підприємств, установ і організацій, що належать до комунальної власності територіальної громади міста. Виявлення причин і умов, які породжують зволікання та неналежне виконання посадових обов’язків, та внесення пропозицій міському голові щодо їх усунення, а в разі безпідставності таких порушень – пропозиції щодо притягнення винних до відповідальності.

- Опрацювання та підготовка матеріалів та документів з питань заохочення та нагородження працівників виконавчих органів Запорізької міської ради, підприємств, установ, закладів та організацій.

- Організаційні заходи щодо присвоєння звання «Почесний громадянин міста Запоріжжя».

 


Паливода
Вікторія Вікторівна
Посада
начальник відділу планування та організаційного забезпечення департаменту (апарату) виконавчого комітету міської ради