Відділ по роботі із зверненнями громадян та з питань доступу до публічної інформації департаменту (апарату)

Контакти

просп. Соборний, 206, м. Запоріжжя, 69105

224-69-15, 224-19-33, 224-69-79,
224-69-77, (066)-951-00-34, 
224-19-35 (питання доступу до публічної інформації)

Графік роботи

пн – чт: 09:00-18:00
пт: 09:00-16:45
перерва: 13:00-13:45

Положення про відділ по роботі із зверненнями громадян та з питань доступу до публічної інформації департаменту (апарату) виконавчого комітету

Відділ по роботі із зверненнями громадян та з питань доступу до публічної інформації департаменту (апарату) виконавчого комітету Запорізької міської ради є структурним підрозділом департаменту (апарату) виконавчого комітету Запорізької міської ради.

Основними завданнями відділу є:

- Забезпечення своєчасного та якісного розгляду пропозицій, заяв і скарг громадян виконавчими органами міської ради, на підприємствах, в організаціях та установах комунальної власності.

- Забезпечення організації особистого прийому громадян міським головою, першим заступником, заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради-керуючим справами виконавчого комітету міської ради.

- Організація обліку, здійснення аналізу письмових звернень громадян та звернень, які надійшли під час особистого прийому міського голови та його заступників. Підготовка та узагальнення необхідних матеріалів, систематичне інформування міського голови та його заступників, директора департаменту (апарату) виконкому міської ради про стан роботи зі зверненнями громадян.

- Надання методичної та практичної допомоги виконавчим органам міської ради, структурним підрозділам виконавчого комітету міської ради, підприємствам, установам і організаціям в організації роботи з питань розгляду звернень громадян.

- Контроль дотримання вимог чинного законодавства України щодо розгляду звернень громадян виконавчими органами міської ради, на підприємствах, в установах та організаціях комунальної власності.Сектор з питань доступу до публічної інформації відділу по роботі із зверненнями громадян та з питань доступу до публічної інформації департаменту (апарату) виконавчого комітету міської ради

Положення про сектор

Сектор з питань доступу до публічної інформації відділу по роботі із зверненнями громадян та з питань доступу до публічної інформації департаменту (апарату) виконавчого комітету Запорізької міської ради є структурним підрозділом відділу по роботі із зверненнями громадян та з питань доступу до публічної інформації департаменту (апарату) виконавчого комітету Запорізької міської ради.

Основними завданнями сектору є:

- Збирання, систематизація, накопичення, зберігання публічної інформації, що була отримана або створена в процесі виконання Запорізькою міською радою та її виконавчим комітетом своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні Запорізької міської ради та її виконавчого комітету, крім публічної інформації з обмеженим доступом.

- Організація прийому інформаційних запитів, що надходять до Запорізької міської ради та її виконавчого комітету як розпорядника інформації, забезпечення їх своєчасного опрацювання та надання відповідей на них в порядку та в строки, визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».

- Координація діяльності та надання методичної допомоги посадовим особам виконавчих органів Запорізької міської ради,  які призначені відповідальними з питань доступу до публічної інформації.

- Реєстрація та облік запитів на інформацію, що надійшли в порядку, визначеному Законом України «Про доступ до публічної інформації» до виконавчого комітету Запорізької міської ради.

- Надання консультацій запитувачам інформації під час оформлення запитів на інформацію.

- Здійснення аналізу та систематизація запитів на інформацію за галузевою та іншими ознаками.

- Забезпечення у порядку, передбаченому частиною третьою статті 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації», направлення запиту на інформацію належному розпоряднику.


Письмові звернення

Відділ по роботі зі зверненнями громадян виконкому ради здійснює реєстрацію письмових звернень громадян та звернень, які надійшли на розгляд під час особистого прийому міського голови та його заступників.

Для вирішення проблемних питань необхідно написати письмову заяву та надіслати її на адресу:

69105, м. Запоріжжя, просп. Соборний, 206

або принести особисто в каб. №107 міськвиконкому (1-й поверх). Заява буде зареєстрована та передана на розгляд посадовим особам виконкому міської ради.


Особистий прийом громадян

Інформацію про особистий прийом громадян керівниками міста можна отримати за телефоном 224-69-77.

Якщо проблема не вирішена і громадянин бажає особисто зустрітися з керівниками міста, то спочатку треба звернутися на особистий прийом до голови районної адміністрації або до його заступника.

Якщо ви одержали відмову чи рішення вашого питання знаходиться поза компетенцією адміністрації району, тоді варто звертатися безпосередньо в міськвиконком.

Необхідно записатися на особистий прийом до заступника міського голови, який опікується порушеним питанням. Якщо порушене питання не знайшло рішення, можна записатися на прийом до міського голови.

Попередній запис громадян на особистий прийом до міського голови здійснюється у відділі по роботі зі звертаннями громадян останній робочий день місяця з 10.00 до 13.00 в каб.109 комісією у складі начальника відділу, помічника міського голови, спеціаліста юридичного департаменту.

Запис громадян на особистий прийоми до заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради здійснюється в каб. 107 міськвиконкому за 1 годину до початку прийому згідно затвердженого графіка.

Запис на особистий прийом до керівників міста за телефоном не здійснюється.


Авраменко
Наталія Олексіївна
Посада
Начальник відділу