Відділ по роботі із зверненнями громадян та з питань доступу до публічної інформації департаменту (апарату)

Контакти

просп. Соборний, 206, м. Запоріжжя, 69105

zvern@zp.gov.ua
infosector@zp.gov.ua (сектор з питань доступу до публічної інформації відділу по роботі із зверненнями громадян департаменту (апарату)

224-69-15
(066)-951-00-34 (для громадян)
224-19-35 (сектор з питань доступу до публічної інформації відділу по роботі із зверненнями громадян департаменту (апарату)

Графік роботи

пн – чт: 09:00-18:00
пт: 09:00-16:45
перерва: 13:00-13:45

Письмові звернення

Відділ по роботі зі зверненнями громадян виконкому ради здійснює реєстрацію письмових звернень громадян та звернень, які надійшли на розгляд під час особистого прийому міського голови та його заступників.

Для вирішення проблемних питань необхідно написати письмову заяву та надіслати її на адресу:

69105, м. Запоріжжя, пр. Соборний, 206

або принести особисто в каб. №107 міськвиконкому (1-й поверх). Заява буде зареєстрована та передана на розгляд посадовим особам виконкому міської ради.


Особистий прийом громадян

Інформацію про особистий прийом громадян керівниками міста можна отримати за телефоном 224-69-77.

Якщо проблема не вирішена і громадянин бажає особисто зустрітися з керівниками міста, то спочатку треба звернутися на особистий прийом до голови районної адміністрації або до його заступника.

Якщо ви одержали відмову чи рішення вашого питання знаходиться поза компетенцією адміністрації району, тоді варто звертатися безпосередньо в міськвиконком.

Необхідно записатися на особистий прийом до заступника міського голови, який опікується порушеним питанням. Якщо порушене питання не знайшло рішення, можна записатися на прийом до міського голови.

Попередній запис громадян на особистий прийом до міського голови здійснюється у відділі по роботі зі звертаннями громадян останній робочий день місяця з 10.00 до 13.00 в каб.109 комісією у складі начальника відділу, помічника міського голови, спеціаліста юридичного департаменту.

Запис громадян на особистий прийоми до заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради здійснюється в каб. 107 міськвиконкому за 1 годину до початку прийому згідно затвердженого графіка.

Запис на особистий прийом до керівників міста за телефоном не здійснюється.


Авраменко
Наталія Олексіївна
Посада
Начальник відділу