Відділ взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи виконавчого комітету Запорізької міської ради

Контакти

вул.Зелінського, 3, м.Запоріжжя, 69126

224-69-13, 224-19-55, 224-23-69 (факс)

Графік роботи

пн – чт: 09:00-18:00
пт: 09:00-16:45
перерва: 13:00-13:45

(на період дії карантину:
пн – чт: 08:00-17:00
пт: 08:00-15:45
перерва: 12:00-12:45)

Положення про відділ взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи виконавчого комітету міської ради


Завдання відділу:

1. Взаємодія з правоохоронними органами та районними штабами громадських формувань з охорони громадського порядку з питань протидії злочинності та профілактики правопорушень, забезпечення публічної безпеки та порядку на території міста.

2. Організація роботи з реалізації державної політики у сфері громадської безпеки, оборонної роботи, участь у здійсненні на території м. Запоріжжя заходів, пов'язаних з територіальною обороною в умовах мирного часу та особливого періоду.

3. Організаційне забезпечення взаємодії з органами складових сектору безпеки і оборони України з питань розв`язання проблем оборонного характеру міста.

4. Організаційне забезпечення підготовки та участь у впровадженні програм (планів) щодо боротьби зі злочинністю та профілактики правопорушень, сприянні організації та проведенні призову громадян на строкову військову службу, військову службу за контрактом та виконанні заходів територіальної оборони, наданні шефської допомоги військовим частинам Збройних Сил України, Національної гвардії України та покращенні матеріально-технічної бази підрозділів органів внутрішніх справ, які дислокуються на території м. Запоріжжя.

5. Участь у розробленні та здійсненні спільних заходів правоохоронних органів з громадськими формуваннями з охорони громадського порядку щодо попередження правопорушень, поліпшення публічного порядку у м. Запоріжжі.

6. Забезпечення участі у підготовці та виконанні завдань національного спротиву в мирний час та в особливий період, сприяння створенню добровольчих формувань територіальної громади м.Запоріжжя.

7. Організаційне забезпечення сприяння підготовці територіальної громади м.Запоріжжя та території міста до національного спротиву.

8. Сприяння популяризації участі в заходах національного спротиву.

9. Організаційне забезпечення сприяння реалізації заходів національного спротиву.

10. Здійснення заходів, пов’язаних з державною реєстрацією громадських формувань з охорони громадського порядку, в межах компетенції відділу.

11. Відділ при виконанні покладених на нього завдань взаємодіє з місцевими органами виконавчої влади, постійними комісіями міської ради, депутатами міської ради, іншими органами, утвореними міською радою, виконавчими органами міської ради, підприємствами, установами, закладами, громадськими організаціями, об'єднаннями громадян.


Тісен
Тетяна Володимирівна
Посада
начальник відділу координації роботи правоохоронних органів виконавчого комітету Запорізької міської ради