Відділ діловодства департаменту (апарату)

Контакти

просп. Соборний, 206, м.Запоріжжя, 69105

224-69-53, 224-31-85,
224-69-18 (cектор реєстраціїі та обробки кореспонденції)

Графік роботи

пн – чт: 09:00-18:00,
пт: 09:00-16:45,
перерва: 13:00-13:45

Положення про відділ діловодства департаменту (апарату) виконавчого комітету


Відділ діловодства департаменту (апарату) виконавчого комітету Запорізької міської ради є структурним підрозділом департаменту (апарату) виконавчого комітету Запорізької міської ради.

Основними завданнями відділу є:

- Забезпечення єдиного порядку документування, організації діловодства у Запорізькій міській раді та її виконавчому комітеті.

- Організація роботи з документами, контролю за виконанням, підготовкою документів на архівне зберігання у виконавчому комітеті Запорізької міської ради.

- Приймання, реєстрація та облік вхідної кореспонденції від юридичних осіб, що надійшли на адресу Запорізької міської ради та виконавчого комітету міської ради.

- Організація роботи з документами, що містять службову інформацію з грифом «Для службового користування».

- Впровадження в роботі з документами новітніх інформаційних технологій.Сектор реєстрації та обробки кореспонденції відділу діловодства департаменту (апарату) виконавчого комітету міської ради

Положення про сектор

Сектор реєстрації та обробки кореспонденції відділу діловодства департаменту (апарату) виконавчого комітету Запорізької міської ради є структурним підрозділом відділу діловодства департаменту (апарату) виконавчого комітету Запорізької міської ради.

Основними завданнями сектору є:

- Приймання, реєстрація, облік, опрацювання, своєчасна передача за призначенням, оперативний пошук документів, збереження вхідної і вихідної кореспонденції міської ради, її виконавчого комітету, внутрішньої документації виконкому Запорізької міської ради.

- Приймання і облік (реєстрація) документів з грифом «Для службового користування».

- Вжиття заходів щодо скорочення термінів проходження та виконання документів.

- Приймання до відправки службової кореспонденції від відповідальних посадових осіб виконавчого комітету Запорізької міської ради.

- Розробка номенклатури справ сектору, участь у проведенні експертизи наукової та практичної цінності документів при їх відборі на державне зберігання.

- Підготовка довідок, проведення аналітичної роботи з питань, що належать до компетенції сектору.

- Постановка документів на контроль.

 


Гринь
Інна Вікторівна
Посада
Начальник відділу діловодства департаменту (апарату)