Департамент (апарат) виконавчого комітету міської ради

Контакти

просп. Соборний, 206, м.Запоріжжя, 69105

Положення про департамент (апарат) виконавчого комітету міської ради


Департамент (апарату) виконавчого комітету Запорізької міської ради є структурним підрозділом виконавчого комітету Запорізької міської ради. Департамент не є юридичною особою.

Метою департаменту є посилення контролю і підвищення відповідальності виконавчих органів міської ради, підприємств, установ, організацій комунальної форми власності за своєчасне і безумовне виконання нормативних актів, доручень міського голови та доручень заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, організація діяльності виконавчого комітету міської ради, матеріально-технічне забезпечення діяльності виконавчого комітету міської ради.

Основними завданнями департаменту є:

- Здійснення контролю та проведення перевірок щодо якості виконання доручень міського голови працівниками виконавчих органів міської ради, підприємств, установ і організацій, що належать до комунальної власності територіальної громади міста. Виявлення причин і умов, які породжують зволікання та неналежне виконання посадових обов’язків, та внесення пропозицій міському голові щодо їх усунення, а в разі безпідставності таких порушень – пропозиції щодо притягнення винних до відповідальності.

- Організаційне, аналітичне, інформаційне забезпечення проведення засідань виконавчого комітету Запорізької міської ради.

- Реалізація державної політики з питань кадрової роботи та служби в органах місцевого самоврядування.

- Організація діловодства у міській раді та її виконавчому комітеті, документальне забезпечення діяльності виконавчого комітету міської ради та її виконавчих органів.

- Організація роботи з документами, що містять службову інформацію з грифом «Для службового користування».

- Організація контролю за станом виконавської дисципліни у виконавчих органах міської ради.

- Організація прийому інформаційних запитів, що надходять до Запорізької міської ради та її виконавчого комітету як розпорядника інформації

-.Забезпечення державної політики з питань роботи зі зверненнями громадян, які надійшли на ім’я міського голови та заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

- Організація проведення особистих, виїзних прийомів громадян та телефонного зв’язку з населенням.


Цапій
Федір Юрійович
Посада
Директор департаменту (апарату) виконавчого комітету Запорізької міської ради