Департамент охорони здоров'я Запорізької міської ради

Контакти

69001, м. Запоріжжя, вул. Патріотична, 20а

0800403600 (гаряча лінія)
224-10-79 (приймальня)

Графік роботи

пн – чт: 09:00-18:00,
пт: 09:00-16:45,
перерва: 13:00-13:45)

(на період дії карантину:
пн – чт: 08:00-17:00,
пт: 08:00-15:45,
перерва: 12:00-12:45)

Основні завдання

1. Організація реалізації державної політики у сфері охорони здоров’я на території міста, сприяння виконанню державних і регіональних програм з питань охорони здоров’я.

2. Реалізація делегованих і власних повноважень в галузі охорони здоров’я: забезпечення відповідно до закону розвитку всіх видів медичного обслуговування, забезпечення відповідно до законодавства пільгових категорій населення лікарськими засобами та виробами медичного призначення.

3. Управління закладами охорони здоров’я, які утримуються за рахунок коштів бюджету міста, координація і підтримка їх діяльності, сприяння їх кадровому, матеріально-технічному і методичному забезпеченню.

4. Прогнозування розвитку мережі закладів охорони здоров’я на території м.Запоріжжя для нормативного забезпечення населення медико-санітарною допомогою.

5. Організація виконання актів законодавства у сфері охорони здоров’я, державних стандартів, критеріїв та вимог, спрямованих на збереження навколишнього природного середовища і санітарно-епідемічного благополуччя населення, нормативів професійної діяльності у сфері охорони здоров’я, вимог Державної фармакопеї, стандартів медичного обслуговування, медичних технологій.

6. Участь у формуванні і реалізації кадрової політики у сфері охорони здоров’я в інтересах територіальної громади міста.

7. Сприяння матеріально-технічному забезпеченню і розвитку закладів, установ, підприємств охорони здоров’я, що знаходяться в комунальній власності територіальної громади м.Запоріжжя, їх нормативна і програмна підтримка.

8. Забезпечення дотримання прав та свобод людини та громадянина, які закріплені в Конституції України, чинному законодавстві України та Статуті територіальної громади міста Запоріжжя.

9. Забезпечення виконання вимог діючого законодавства України щодо конфіденційності інформації відносно особи, захисту персональних даних.

10. Вирішення інших питань у сфері охорони здоров’я відповідно до законодавства України.

Медичні заклади Запоріжжя


Уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції:
Терегеря Марина Віталіївна, начальник відділу інвестиційної діяльності, правового та кадрового забезпечення департаментe охорони здоров'я Запорізької міської ради.
Контактний телефон - 224-04-02.

 

 

 


Ушакова
Вікторія Василівна
Посада
Директор департаменту охорони здоров'я Запорізької міської ради