Адміністративна комісія

Новини адмінкомісії


Адреса: 69105, м. Запоріжжя, пр. Соборний, 206
Електронна пошта: a.brazhko@zp.gov.ua
(061) 224-19-66 секретар комісії
Графік роботи: 1-ий та 3-ій вівторок місяця о 10:00, каб. 108
Сторінка у Facebook

 

Документи щодо діяльності комісії

Рішення виконавчого комітету №29 від 28.01.2019 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 28.08.2017 №506 «Про адміністративну комісію при виконавчому комітеті Запорізької міської ради»

Рішення виконавчого комітету №656 від 20.10.2017 Про затвердження форм документів адміністративної комісії при виконавчому комітеті Запорізької міської ради

 

Адміністративна комісія — це колегіальний орган, який утворюється при виконавчому комітеті Запорізької міської ради для розгляду і вирішення справ про адміністративні правопорушення.

Засідання з розгляду адміністративних правопорушень проводяться кожний перший та третій четвер місяця о 14:00 у кабінеті 303 Запорізької міської ради (пр. Соборний, 206, 3 поверх).

Адміністративна комісія розглядає справи про адміністративні правопорушення, передбачені у ст. 218 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Вона має право розглядати правопорушення по більш ніж 30 статтям КУпАП:

  • у галузі житлових прав громадян, житлово-комунального господарства та благоустрою;
  • у галузі торгівлі, громадського харчування, сфері послуг, у галузі фінансів і підприємницької діяльності;
  • інші правопорушення, що знаходяться у компетенції адміністративних комісій.

Адміністративна комісія утворюється відповідними органами місцевого самоврядування в складі голови, заступника голови, відповідального секретаря та членів комісії. До складу комісії можуть входити депутати міської ради, представники профспілкових та інших громадських організацій, трудових колективів.

Підставою для розгляду адміністративною комісією справи є протокол про адміністративне правопорушення, складений уповноваженою службовою особою. Справи про адміністративні правопорушення розглядаються адміністративною комісією відносно громадян, зареєстрованих на території м. Запоріжжя. За вчинення правопорушень адміністративна комісія може застосовувати попередження або штраф.

Вичерпна інформація про діяльність Адміністративної комісії при виконавчому комітеті Запорізької міської ради зазначена у відповідному положенні:

Положення про адміністративну комісію при виконавчому комітеті Запорізької міської ради