Адреси укриттів

Фонд захисних споруд цивільного захисту м. Запоріжжя (сховища, протирадіаційні укриття, найпростіщі укриття) (оновлюється)

Перелік захисних споруд цивільного захисту міста Запоріжжя (сховища, найпростіші укриття)

Розташування сховищ на інтерактивній мапі


Шановні мешканці міста!

РЕКОМЕНДОВАНИЙ АЛГОРИТМ ДІЙ ГРОМАДЯН МІСТА ЗАПОРІЖЖЯ В РАЗІ ВИЯВЛЕННЯ ЗАЧИНЕНОГО УКРИТТЯ В ЖИТЛОВИХ БУДИНКАХ ПІД ЧАС ЗАГРОЗИ АБО ВИНИКНЕННЯ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ

З’ясуйте, чи належить це приміщення до захисних споруд цивільного захисту, найпростіших укриттів скориставшись інформацією на Офіційному сайті Запорізької міської ради (при відсутності таблички «УКРИТТЯ»).

Запитайте у голови ОСББ або керуючих компаній щодо можливості отримання ключів та доступу до найпростішого укриття.

У разі, якщо не буде відповідного реагування з боку ОСББ або керуючих компаній і неможливості вирішення питання НЕГАЙНО звернутися до Контакт Центру м. Запоріжжя 15-80, управління з питань попередження НС та ЦЗ населення міської ради: (061) 787 57 10, 098 679 73 28 (цілодобово), районної адміністрації міської ради за територіальною належністю, або служби 102.

Балансоутримувачам та мешканцям міста, в разі порушення громадського порядку під час перебування в захисних спорудах, найпростіших укриттях НЕГАЙНО звертатися до служби 102!


Рекомендований алгоритм дій громадян міста Запоріжжя в разі виявлення підвального (або іншого) приміщення біля їхнього помешкання, яке придатне для укриття

1. З’ясуйте, чи належить це приміщення до захисних споруд цивільного захисту, найпростіших укриттів скориставшись інформацією на Офіційному сайті Запорізької міської ради. 

2. Якщо це приміщення не належить до захисних споруд цивільного захисту, найпростіших укриттів звернутися до районної адміністрації міської ради за територіальною належністю відповідно до адреси, за якою розташоване таке приміщення, зателефонувавши або надіславши листа із зазначенням:

1) своїх контактних даних;

2) адреси цього приміщення;

3) опису його характеристик (площа, стан (задовільний або незадовільний), приблизна кількість осіб, що можуть в ньому укритися тощо);

4) власника приміщення (за можливістю);

5) за можливості фото цього приміщення (якщо ви звертаєтеся письмово).

3. Разом із представниками районної адміністрації міської ради оглянути це приміщення (за бажанням).

4. Дочекатися відповіді від районної адміністрації міської ради про прийняте рішення щодо такого приміщення.

5. У разі, якщо не буде відповідного реагування з боку районної адміністрації міської ради звернутися до Контакт Центру м. Запоріжжя 15-80, управління з питань попередження НС та ЦЗ населення міської ради: (061) 787 57 10, 098 679 73 28 (цілодобово).