Цивільний захист населення

Протокол позачергового засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій м. Запоріжжя №6 від 28.01.2022

Протокол позачергового засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій м. Запоріжжя №5 від 26.01.2022

Протокол позачергового засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій м. Запоріжжя №4 від 25.01.2022

Протокол позачергового засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій м. Запоріжжя №3 від 24.01.2022

Протокол чергового засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій м. Запоріжжя №2 від 12.01.2022

Протокол чергового засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій м. Запоріжжя №1 від 11.01.2022

Управління з питань попередження надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради інформує про дії в разі загрози виникнення, винекнення надзвичайних ситуацій, у тому числі військового характеру


Методичні рекомендації для балансоутримувачів, керуючих компаній, ОСББ щодо облаштування найпростіших укриттів

 


Порядок підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації основних працівників пожежно-рятувальних підрозділів для забезпечення місцевої пожежної охорони (Наказ Міністерства внутрішніх справ України 13.03.2023 №183)

Порядок підготовки, перепідготовки членів пожежно-рятувальних підрозділів для забезпечення добровільної пожежної охорони (Наказ Міністерства внутрішніх справ України 13.03.2023 №184)


ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ТА ГОСТІ МІСТА!

На свято Богоявлення, що відоме у народі як Водохрещення, святкується 19 січня, центральне місце займають обряди, пов'язані з водою, і один з них - купання в ополонці.

В місті Запоріжжя офіційно визначено два місця для купання й освячення води: місцевий пляж Правого берегу та Центральний міський пляж.

Під час проведення Водохрещення на пляжах будуть чергувати рятувальні та медичні служби.

Управління з питань попередження надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Запорізької міської ради звертає увагу мешканців і гостей міста на те, що купання в ополонці взимку, без попередньої підготовки, може бути небезпечним для людей похилого віку, дітей, осіб, які страждають на гострі та хронічні захворювання. Необхідно обережно підходити до цього обряду.

Тому, якщо ви вирішили розпочати загартовуватися купанням в ополонці, спочатку порадьтесь з лікарем і не забувайте про наступні правила:

купатись у строго відведених місцях, що пристосовані для зимового купання з облаштованим заходом у воду;

приходити на ополонку з супроводжуючим, взяти із собою туристичну ковдру або газету, щоб постелити під ноги при роздяганні та одяганні;

купання треба проводити швидко (якщо ви новачок - тільки пірнути у крижану воду та зразу виходити);

одяг повинен бути зручним для одягання, не тісним і з найменшою кількістю ґудзиків;

не вживайте алкоголю та не паліть перед купанням;

не купайтеся на голодний шлунок та відразу після прийняття їжі;

не забувайте про поступовість і здоровий глузд.

Управління з питань попередження надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Запорізької міської ради попереджує: НЕ ІГНОРУЙТЕ правила поведінки при купанні взимку.


Управління з питань попередження надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради інформує про правила безпеки при користуванні піротехнічними виробами

Наближаються найбільш очікуванні свята – Новий Рік та Різдво Христове. І, як правило, вони не обходяться без піротехнічних виробів. Громадяни часто використовують несертифіковані хлопавки, петарди, салюти, ракети, феєрверки та інших піротехнічні засоби, які придбали у неспеціалізованих магазинах, де продавці не несуть відповідальність за якість товару. Таким чином, люди наражають на небезпеку життя та здоров’я своє й оточуючих.

При поводженні з піротехнічними виробами потрібно виконувати наступні Правила безпеки:

Хлопавки це одна з найулюбленіших новорічних забавок. Але варто пам`ятати, що не можна направляти хлопавку в обличчя або освітлювальні прилади, застосовувати її поблизу полум`я свічок або розпечених спіралей. Дітям можна користуватися хлопавками тільки в присутності дорослих.

Петарди - категорично забороняється носити їх у кишенях і без упаковки, не можна розбирати їх, затримувати в руках після підпалу. Слід одразу кинути запалену петарду від себе на відстань 5-6 метрів.

Бенгальські вогні рекомендується використовувати тільки у великих приміщеннях з вентиляцією або на вулиці. При використанні цих і багатьох інших феєрверків необхідно пам`ятати, що неправильне поводження з ними може спричинити пожежу або завдати шкоди здоров`ю.

Управління з питань попередження надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Запорізької міської ради нагадує, що дотримуючись цих правил, ви уникнете багатьох неприємностей, вбережете своє здоров`я та не наражатимете на небезпеку оточуючих, а свята неодмінно принесуть задоволення та багато приємних вражень.


До уваги жителів вул. Креміно м. Запоріжжя та інших жителів прилеглої до кар'єру території

ДОВОДИМО ДО ВАШОГО ВІДОМА, що з 10.00 до 17.00 години 10 грудня 2021 р. на території Мокрянського-ІІ родовища (Мокрянського кам'яного кар'єру №2) Товариства з обмеженою відповідальністю «Мокрянський кам'яний кар'єр №2», що розташоване 4,0 - 5,0 км на північний схід від міста Запоріжжя за адресою: м. Запоріжжя, вул. Креміно (Мокрянський кар'єр 2), буд. 44 будуть проводитися вибухові роботи.

Виконання вибухових робіт в кар'єрі супроводжується наступними звуковими сигналами:

- попереджувальний - один довгий (початок зарядження),

- бойовий - два довгих (вибух),

-  відбій - три коротких (закінчення виконання вибухових робіт).

На період проведення вибухових робіт виставляються пости охорони.

Додаткову інформацію про проведення вибухових робіт можна отримати за телефоном: 067-006-06-66.

Це повідомлення направлене у відповідності до «Правил безпеки під час поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення».


ОГОЛОШЕННЯ!

Управління з питань попередження надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради повідомляє, що 18 листопада 2021 року з 13.50 до 14.10 години проводиться перевірка готовності систем централізованого оповіщення з практичним включенням електричних сирен, переключенням радіотрансляційних вузлів, програм обласного радіо телецентру з передачею мовного повідомлення Департаменту з питань цивільного захисту населення обласної державної адміністрації.

Основний спосіб оповіщення населення про дії під час загрози виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій - передача повідомлення мережею радіомовлення і телебачення. Щоб привернути увагу населення в екстрених випадках перед початком передачі інформації вмикаються сирени, а також інші сигнальні засоби.

Сирени і переривчасті гудки підприємств і транспортних засобів означають сигнал цивільного захисту "УВАГА ВСІМ". Почувши його, необхідно негайно вмикати гучномовець, радіо, телеприймач і прослухати повідомлення.


ОГОЛОШЕННЯ!

Управління з питань попередження надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради повідомляє, що 25 листопада 2020 року з 13.30 до 14.10 години проводиться перевірка готовності засобів оповіщення з практичним включенням електричних сирен, переключенням радіотрансляційних вузлів, програм обласного радіо телецентру з передачею мовного повідомлення Департаменту з питань цивільного захисту населення обласної державної адміністрації.

Основний спосіб оповіщення населення про дії під час загрози або виникнення надзвичайних ситуацій - передача повідомлення мережею радіомовлення і телебачення. Щоб привернути увагу населення в екстрених випадках перед початком передачі інформації вмикаються сирени, а також інші сигнальні засоби.
Сирени і переривчасті гудки підприємств і транспортних засобів означають сигнал цивільного захисту "УВАГА ВСІМ". Почувши його, необхідно негайно вмикати гучномовець, радіо, телеприймач і прослухати повідомлення.


ОГОЛОШЕННЯ!

29.07.2020 року з 13.30 до 14.10 години буде проведена перевірка готовності засобів оповіщення з практичним включенням електричних сирен та гучномовців, переключенням радіотрансляційних вузлів, програм обласного радіо телецентру з передачею мовного повідомлення Департаменту з питань цивільного захисту населення Запорізької обласної державної адміністрації.


Інформація для населення на випадок загальної евакуації у разі виникнення надзвичайних ситуацій

Протокол позачергового засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки  і надзвичайних ситуацій м. Запоріжжя від 27.03.2020 № 11

Протокол позачергового засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки  і надзвичайних ситуацій м. Запоріжжя від 25.03.2020 № 10

Протокол позачергового засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки  і надзвичайних ситуацій м. Запоріжжя від 23.03.2020 № 09

Протокол позачергового засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки  і надзвичайних ситуацій м. Запоріжжя від 19.03.2020 № 08

Протокол позачергового засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки  і надзвичайних ситуацій
м. Запоріжжя від 16.03.2020 № 07

Пам’ятка громадянам щодо запобігання зараження коронавірусом

Інформаційно-довідкові матеріали з питань цивільного захисту населення

 

Опубліковано: 14.12.2018 16:27