Підприємництво і торгівля

 

Комісією для організації і координації робіт з усунення наслідків порушення Типових правил благоустрою території населеного пункту шляхом звільнення об'єкта благоустрою міста Запоріжжя від об'єкту, встановлених без відповідних дозвільних документів 13.09.2023 року звільнено територію за адресою: вул. Авраменка, 5А від самовільно розміщеного об'єкту – засобу тимчасової споруди. Демонтований об'єкт взято на облік та передано для зберігання до депо №2 Запорізького комунального підприємства міського електротранспорту «Запоріжелектротранс» за адресою: м. Запоріжжя, вул. Лізи Чайкіної, буд. 1. Контактні дані: зберігач демонтованого об'єкта 787-64-96, комісія 289-90-59.


«Комісією для організації і координації робіт з усунення наслідків порушення Типових правил благоустрою території населенного пункту шляхом звільнення об'єктів благоустрою міста Запоріжжя від об'єктів, встановлених без відповідних дозвільних документів на території Шевченківського району» 07.09.2023 року звільнено територію за адресою: перехрестя вул. Героїв 55-Ї бригади - вул. Кутузова від самовільно розміщеного об'єкту (збірно-розбірна конструкція (металевий гараж) для провадження підприємницької діяльності. Демонтований об'єкт взято на облік, та передано для зберігання до депо №2 Запорізького комунального підприємства міського електротранспорту «Запоріжелектротранс» за адресою: м. Запоріжжя, вул. Лізи Чайкіної, буд. 1. Контактні дані: зберігач демонтованого об'єкта 787-64-96, комісія 289-90-59.


«Повернення» на довоєнну систему оподаткування: особливості переходу

Законом України від 30 червня 2023 року № 3219-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану», запроваджуються певні новації для платників податків.

Для того, щоб нічого не залишилося поза увагою мешканців Запорізької області, пропонуємо ознайомитися з Інформаційним листом № 4/2023, у якому можна дізнатися:

– про порядок переходу на загальну систему оподаткування або на спрощену систему оподаткування для платників податку, які втрачають право на використання спрощеної системи оподаткування, а саме: бути платником єдиного податку ІІІ групи із застосуванням ставки єдиного податку у розмірі 2 % від суми доходу (далі – спрощена система з особливостями оподаткування);

– перебіг яких строків, визначених Податковим кодексом України, відновлюється з 1 серпня 2023 року;

– про особливості переходу на сплату податку на прибуток підприємств після використання спрощеної системи з особливостями оподаткування (складання декларації, визначення звітних періодів та обсягів річного доходу, вартості необоротних активів для цілей податкової амортизації, застосування «тонкої капіталізації», податкові різниці при здійсненні експортно-імпортних операцій тощо);

– чи будуть оподатковуватись податком на доходи фізичних осіб «донати», компенсація за пошкоджений/знищений об’єкт нерухомого майна;

– про особливості сплати податку на додану вартість платниками податків після переходу зі спрощеної системи з особливостями оподаткування (визначення податкових зобов’язань, складення податкових накладних, визначення податкових періодів тощо);

– особливості сплати єдиного внеску у період дії воєнного стану тощо.

Закон № 3219 набрав чинності 1 серпня 2023 року.

Ознайомитись з інформаційним листом можна за посиланням: https://tax.gov.ua/data/material/000/578/694703/InfoList4_2023.pdf


ЗАКОН № 3219: Зміни для платників податків, які здійснюють розрахункові операції у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг

https://www.facebook.com/tax.zaporizhzhya/posts/pfbid02c3Abf53yf2weKWp6zHKL6B1Lez4r6zTn3dDUWcyTRQ3QS5rTmaHhdUb1FrDk6UMcl

https://zp.tax.gov.ua/media-ark/news-ark/698106.html

Закон України від 30 червня 2023 року № 3219-IX "Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану" (далі – Закон), крім змін до Податкового кодексу України, вносить зміни до Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг", а саме: звільняє від відповідальності суб'єктів господарювання за порушення вимог Закону № 265, які вчинені ними у період з 01 січня 2022 року до 01 жовтня 2023 року, крім відповідальності за порушення порядку здійснення розрахункових операцій при продажу підакцизних товарів, здійснення діяльності з купівлі/продажу іноземної валюти, діяльності у сфері організації та проведення азартних ігор.

У подальшому з 1 жовтня 2023 року суб'єкти господарювання звільняються від відповідальності за вчинені ними порушення вимог Закону № 265 (крім порушень порядку здійснення розрахункових операцій при продажу підакцизних товарів), якщо вони вчиненні ними при продажу товарів, наданні послуг на:

тимчасово окупованих російською федерацією територіях України – по дату завершення тимчасової окупації відповідних територій;

територіях активних бойових дій – по дату завершення бойових дій на відповідних територіях;

територіях можливих бойових дій – по дату припинення можливості бойових дій на відповідних територіях.

При цьому дати завершення бойових дій, дати завершення тимчасової окупації, дати припинення можливості бойових дій визначаються відповідно до даних Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих російською федерацією, затвердженого наказом Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій від 22 грудня 2022 року № 309, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 23 грудня 2022 року за № 1668/39004.

Також відбулися зміни в розмірах штрафних (фінансових) санкцій за порушення використання реєстраторів розрахункових операцій та/або програмних реєстраторів розрахункових операцій на період з 1 серпня 2023 року по 31 липня 2025 року, але не пізніше ніж до дати припинення або скасування воєнного стану на території України, введеного Указом Президента України "Про введення воєнного стану в Україні" від 24 лютого 2022 року № 64/2022, затвердженим Законом України від 24 лютого 2022 року № 2102-IX "Про затвердження Указу Президента України "Про введення воєнного стану в Україні"".

Так, до фізичних осіб-підприємців, які є платниками єдиного податку та не зареєстровані платниками податку на додану вартість, що здійснюють діяльність з продажу товарів (крім підакцизних товарів, технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, лікарських засобів, виробів медичного призначення, ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння) або надають послуги, фінансова відповідальність за проведення розрахункових операцій з використанням реєстраторів розрахункових операцій, програмних реєстраторів розрахункових операцій або розрахункових книжок на неповну суму вартості проданих товарів (наданих послуг), непроведення розрахункових операцій через реєстратори розрахункових операцій та/або програмні реєстратори розрахункових операцій з фіскальним режимом роботи, невидачу (у паперовій та/або електронній формі) відповідного розрахункового документа, що підтверджує виконання розрахункової операції, або проведення її без використання розрахункової книжки на окремому господарському об'єкті такого суб'єкта господарювання застосовується у таких розмірах:

25 відсотків вартості проданих з порушенням товарів (робіт, послуг) – за порушення, вчинене вперше;

50 відсотків вартості проданих з порушенням, встановленим цим пунктом, товарів (робіт, послуг) – за кожне наступне вчинене порушення.

Фізичні особи-підприємці, які є платниками єдиного податку та не зареєстровані платниками податку на додану вартість, при продажу товарів (крім підакцизних товарів, технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, лікарських засобів, виробів медичного призначення, ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння) або наданні послуг мають право в розрахунковому документі зазначати назву товару (послуги) у вигляді, що відображає споживчі ознаки товару (послуги) та ідентифікує належність такого товару (послуги) до товарної групи чи послуги.

Окремо звертаємо увагу, що з 1 серпня 2023 року відновлюється дія абзацу сьомого статті 5 Закону № 265, згідно з яким використання програмного реєстратора розрахункових операцій у період відсутності зв'язку між програмним реєстратором розрахункових операцій та фіскальним сервером контролюючого органу без отриманого в контролюючому органі діапазону фіскальних номерів, сформованих фіскальним сервером контролюючого органу, забороняється.


Державна підтримка бізнесу в питаннях фіскалізації розрахункових операцій

https://www.facebook.com/TaxUkraine/posts/pfbid02WZFkssNwLNGuYGQqhLWUBSK3M5K7xDxDfdAxr1QuaV2SfS3xaCWFtXQbwc3BQYy6l

Державна податкова служба України в умовах військового часу продовжує роботу із вдосконалення функціоналу безоплатного ПРРО, створюючи бізнесу зручні умови для виконання вимог щодо фіскалізації розрахункових операцій.

ПРРО від ДПС – це програмне рішення, застосовне для операційних систем Windows, Android, iOS, та Web-версія, яке інтегрується з фіскальним сервером ДПС.

Функціональні можливості ПРРО від ДПС:

– відкриття/закриття/автозакриття зміни;

– формування, реєстрація, видача чеків;

– додавання товарів/послуг у чек з номенклатури або вручну;

– друк та відправка фіскальних чеків покупцям на електронну пошту/месенджери;

– ведення довідників номенклатури (експорт/імпорт даних);

– ведення довідника ставок податків;

– використання сканера штрихкодів;

– додавання штрихкоду марки акцизного податку;

– різні форми розрахунку (готівкова/безготівкова/комбінована);

– оформлення знижки/повернення товару на окремий товар/чек;

– формування та перегляд X-звіту, Z-звіту;

– відправка Z-звіту до фіскального сервера;

– перехід/вихід у/з режиму офлайн із можливістю збереження/передачі даних до фіскального сервера.

Версія для завантаження безоплатного ПРРО від ДПС тут.

Інформаційні матеріали щодо ПРРО тут.

Інформаційна підтримка за телефоном: 0800501007.

Суб'єкт господарювання для проведення розрахункових операцій обирає за власним бажанням ПРРО від ДПС чи будь-яке інше (комерційне) рішення.

Наприкінці червня роботу ПРРО від ДПС продемонстровано на 27-й Генеральній асамблеї Внутрішньоєвропейської організації податкових адміністрацій (ІОТА) та отримано схвальну оцінку учасників.


Відео: Фіскальний чек – гарантія захисту прав споживача

https://www.facebook.com/watch/?v=3510991669214171


Для тих, хто остаточно обрав для себе програмні РРО, пропонуємо скористатися нашою інструкцією щодо їх реєстрації


Використання РРО та ПРРО підприємцями-"єдинниками"


В Україні вступили в силу зміни до антитютюнового законодавства


 

До уваги підприємців!

Департамент муніципального управління Запорізької міської ради інформує, що у зв’язку з набранням чинності рішення Запорізької міської ради від 17.03.2023 №113 «Про внесення змін до рішення Запорізької міської ради від 25.08.2016 №52 «Про затвердження Положень, що регулюють правовідносини функціонування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та об’єктів дрібнороздрібної торговельної мережі на території м. Запоріжжя», зі змінами» повноваження щодо укладення договорів на право користування місцем для розташування стаціонарної тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності, контролю оплати за ними передано до департаменту муніципального управління Запорізької міської ради.

Для укладення договору на право користування місцем для розташування стаціонарної тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності суб’єктам господарювання необхідно звертатись до департаменту муніципального управління Запорізької міської ради.

Підприємцям, у яких укладені договори на право користування місцем для розташування стаціонарної тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності з районними адміністраціями Запорізької міської ради, потрібно звернутись до департаменту муніципального управління Запорізької міської ради для укладення додаткової угоди.


Інформація щодо участі у програмі LIFE

Між Україною та Європейським Союзом 24.06.2022 було підписано Угоду про приєднання України до європейської природоохоронної програми LIFE.

Програма LIFE – фінансова підтримка Євросоюзу, яка дозволяє реалізовувати проєкти у напрямках циркулярної економіки та якості життя, природи та біорізноманіття, пом’якшення змін клімату, а також переходу до альтернативних джерел енергії.

Програма розрахована на 2021-2027 роки із загальним бюджетом 5,4 млрд.євро. Проєкти на конкурсний відбір можуть подавати юридичні особи будь-якої форми власності (органи місцевого самоврядування, центральні та територіальні ОВВ, установи державної, комунальні чи приватної форми власності, прибуткові чи неприбуткові, громадські організації) тощо. Проєктна заявка для участі в конкурсі може подаватися як одноосібно, так і спільно з партнерами.

Країнами учасниками у 2022 році подано на участь у конкурсі понад 750 проєктів. Від України подано щонайменше 60 заявок для участі у конкурсах за напрямами Програми.

Європейським виконавчим агентством з клімату, інфраструктури та навколишнього середовища (CINEA) поведено онлайн-семінар щодо процедури подання заявок, теми, строків, термінів виконання, фінансування проєктів з якими можна ознайомитися за посиленням: https://mepr.gov.uf/news/39468.html.

У разі подання заявки на участь у програмі LIFE просимо проінформувати департамент економічного розвитку Запорізької міської ради на електронну адресу reception.der@zp.gov.ua


Оголошення

Про організацію новорічного ярмарку у м. Запоріжжя! 

 КП «Інститут розвитку міста Запоріжжя» ЗМР оголошує прийом заяв на участь в ярмаркових заходах міста Запоріжжя.

Термін подачі заяв з 17.10.2022р. по 30.10.2022р. включно.  Наступний прийом заяв буде відбуватися згідно положення, по мірі надходження запитів.

Для участі у ярмарковому заході необхідно подати до КП «ІРМЗ» ЗМР:

- заявку-анкету встановленого зразка (Додаток 1);

- копію виписки із єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;

- подати документи до КП «ІРМЗ» ЗМР в електронній формі на електронну пошту irmzpcity@gmail.com або за адресою вул. Незалежної України, 21.

Телефон для довідок +380662985993, +380662015581 (Viber).

Додаток 1

https://docs.google.com/document/d/1HdA1lVoJ88zcDB8b3w4r8NW8LyQkbyAh/edit


Оголошення

    До уваги учасників усіх видів ярмарків у м. Запоріжжя! 

КП «Інститут розвитку міста Запріжжя» ЗМР оголошує прийом заяв на участь в ярмаркових заходах міста Запоріжжя.

Для участі у ярмарковому заході необхідно подати до КП «ІРМЗ» ЗМР:

- заявку-анкету встановленого зразка (Додаток 1);

- копію виписки із єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;

 Подати документи до КП «ІРМЗ» ЗМР в електронній формі на електронну пошту

irmzpcity@gmail.com

Термін  подачі заяв з 25.04 по 28.04.2022 включно.

Наступний прийом заяв буде відбуватися згідно положення по мірі надходження запитів, але не рідше одного разу на місяць. 

Телефон для довідок +380668028948  (Viber, , WhatsApp )

Додаток 1

https://docs.google.com/file/d/1rqhHYDy4PuysvioTqxa1x8zLKf6NxvnJ/edit?usp=docslist_api&filetype=msword


Відновлено державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців!

Департаментом реєстраційних послуг Запорізької міської ради, відповідно до наказу Міністерства юстиції України, відновлено надання послуг з державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Наразі державними реєстраторами департаменту дозволяється проведення виключно таких реєстраційних дій:

1) державна реєстрація створення благодійної організації, державна реєстрація змін до відомостей про благодійну організацію, у тому числі до установчих документів;

2) державна реєстрація створення товариства з обмеженою відповідальністю, державна реєстрація створення фермерського господарства, державна реєстрація створення громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону;

3) державна реєстрація рішення про припинення юридичної особи;

4) державна реєстрація зміни керівника юридичної особи у зв’язку з його смертю; державна реєстрація зміни місцезнаходження юридичної особи; державна реєстрація змін до установчих документів, крім випадків, коли такі зміни передбачають зміну розміру статутного капіталу, зміну складу засновників (учасників) товариства та/або розмірів їх часток; державна реєстрація зміни видів економічної діяльності юридичної особи;

5) державна реєстрація на підставі судових рішень, що набрали законної сили, щодо заборони вчинення реєстраційних дій, накладення арешту корпоративних прав;

6) державна реєстрація розташованих в межах Запорізької, Донецької, Київської, Луганської, Сумської, Харківської, Херсонської, Чернігівської областей та міста Києва органів державної влади, органів місцевого самоврядування, казенних підприємств, державних підприємств, комунальних підприємств, комунальних організацій (установ, закладів), державних організацій (установ, закладів);

7) державна реєстрація фізичної особи підприємцем, державна реєстрація припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця, державна реєстрація змін до відомостей про фізичну особу – підприємця.

Прийом громадян з питань державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців здійснюється з понеділка по п’ятницю з 9-00 до 15-00 за попереднім записом за телефонами:

Вознесенівський район – 061-702-33-59, 061-702-30-48; (вул. Сєдова, 5)

Олександрівський район – 061-764-26-10, 061-764-17-59; (вул. Олександрівська, 26)

Шевченківський район – 061-702-30-14 (пр. Моторобудівників, 34).

Електронна пошта для подання документів для державної реєстрації в електронному вигляді (з ЕЦП) :

Вознесенівський район – ord_drs_zmyu@ukr.net;

Олександрівський район – gtn_drs_zmyu@ukr.net;

Шевченківський район – shn_drs_zmyu@ukr.net.

Для належного оформлення документів рекомендуємо ознайомитись з Постановою Кабінету Міністрів України від 06.03.2022 № 209 «Деякі питання державної реєстрації та функціонування єдиних та державних реєстрів, держателем яких є Міністерство юстиції, в умовах воєнного стану».


Оголошення про організацію ярмарків у місті Запоріжжя на перше півріччя 2022 року.

Термін прийняття заяв від суб’єктів підприємницької діяльності для участі в ярмарках у місті Запоріжжя на перше півріччя 2022 року продовжено. Кінцевий день прийому заяв та дату розгляду заяв буде повідомлено пізніше.

Довідково: Комунальне підприємство “Інститут розвитку міста Запоріжжя” Запорізької міської ради відповідно до рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради від 02.11.2021р. № 400 визначено організатором проведення регулярних, тематичних, сільськогосподарських та сезонних ярмарків в усіх районах міста Запоріжжя.

Додаткову інформацію можна отримати за тел.+380 97 740 93 18.


Оголошення про організацію ярмарків у місті Запоріжжя на перше півріччя 2022 року

Комунальне підприємство “Інститут розвитку міста Запоріжжя” Запорізької міської ради відповідно до рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради від 02.11.2021р. № 400 визначено організатором проведення регулярних, тематичних, сільськогосподарських та сезонних ярмарків в усіх районах міста Запоріжжя.

До участі в ярмарках запрошуються: суб'єкти підприємницької діяльності.

Перше засідання конкурсної комісії з визначення співорганізаторів ярмарків відбудеться 04.03.2022 року о 15.00 год, за адресою: м. Запоріжжя, вул.Бородинська 1А. Наступні засідання будуть скликатися по мірі необхідності, але не рідше одного разу на місяць.

Залучення співорганізаторів ярмарок здійснюватиметься за процедурою публічних відкритих комерційних змагань — Аукціонів.

Перелік документів, які надаються суб'єктами підприємницької діяльності:

1. Заява про бажання взяти участь у ярмарку з визначенням виду діяльності та  асортименту товару,  необхідної площі      для розміщення;
2. Згода на обробку персональних даних (для фізичних осіб – підприємців);
3. Копія паспорту, ідентифікаційного коду (для фізичних осіб - підприємців)
4. Копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
5. Згода на обробку персональних даних керівника юридичної особи та представника юридичної особи (у випадку представництва юридичної особи);
6. Копія рішення про призначення (обрання) керівника юридичної особи;
7. Копія довіреності на представника юридичної особи (у випадку представництва юридичної особи);
8. Копії документів, що підтверджують право власності (користування) на засоби пересувної мережі та їх габаритів (технічний паспорт, тощо) для автомагазинів,  автокафе, автопричепів (у разі необхідності);
9. Копія рішення про державну реєстрацію потужностей (у разі необхідності);

10. Копія дозволу Головного управління Держпраці у Запорізькій області на виконання робіт підвищеної небезпеки (у разі необхідності)

Порядок прийому та термін прийняття заяв:

Для розгляду заяв 04.03.2022р прийом документів розпочинається з моменту оприлюднення данного оголошення і триває 10 днів з 9.00 до 16.45 за адресою: м. Запоріжжя, вул. Бородинська 1А, офіс 309.

Для наступних засідань прийом заяв здійснюється з 9.00 до 16.45 за адресою вул. Бородинська 1А, офіс 309. Заяви розглядаються в міру необхідності, але не рідше одного разу на місяць.

Термін розміщення ярмарків: до 30.06.2022р

Стартова ціна, що дорівнює розміру мінімального тарифу для участі в ярмарках, затверджується відповідним рішенням виконавчого комітету Запорізької міської ради.

Строк, протягом якого переможець повинен укласти договір щодо участі в ярмарках: за результатами проведення відбору протягом 10 робочих днів з дати підписання протоколу укладається договір з переможцем у відповідності до вимог чинного законодавства.

Основні умови договору на участь у ярмарках:

Суб’єкти господарювання повинні дотримуватись Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування населення, та забезпечити:

1. Облаштування місця для участі у ярмарці відповідно до вимог естетичного вигляду, санітарних норм, вимог пожежної безпеки та охорони праці, забезпечити наявність відповідних документів на здійснення торговельної діяльності згідно чинного законодавства, дотримуватись Правил благоустрою території міста Запоріжжя;

2. Своєчасно та в повному обсязі сплачувати кошти за Договором;

3. Утримувати місце розташування учасника ярмарки та прилеглої до неї території у належному санітарному стані, наявність урн (мішків) для сміття;

4. Не здійснювати самочинного пошкодження або знищення газонів, висадження та знищення дерев, кущів, тощо, якщо це не передбачено проектом благоустрою і суперечить будівельним нормам і правилам;

5. Дотримуватися карантинних обмежень та протиепідемічних заходів у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби ( COVID-19);

6. Розмістити вивіску з інформацією для покупців про найменування суб’єкта господарювання (реквізити юридичної особи або фізичної особи-підприємця) та режим роботи;

8. Забезпечити належне утримання виділеного місця для участі у ярмарці в межах відповідно до Правил благоустрою м. Запоріжжя самостійно або шляхом залучення на договірних засадах фізичних та юридичних осіб;

9. Дотримуватися вимог трудового законодавства щодо використання праці найманих працівників (оформлення трудових угод, виплата заробітної плати тощо).

Додаткову інформацію можна отримати за тел.+380956791299.


До уваги суб’єктів  господарювання, що здійснюють виробництво соціально значущих товарів

З метою стабілізації цінової ситуації на ринку соціально значущих товарів Кабінетом Міністрів України прийнято постанови від 22.04.2020 № 341 «Про заходи щодо стабілізації цін на товари, що мають істотну соціальну значущість, товари протиепідемічного призначення», від 12.01.2022 № 1 «Про внесення змін до пункту 41 постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 р. № 1236» та від 12.01.2022 № 19 «Про затвердження Порядку організації та проведення біржових торгів з продажу природного газу власного видобутку для задоволення потреб суб’єктів господарювання, основним видом діяльності яких є виробництво продовольчих товарів, що мають істотну соціальну значущість».

Суб’єкти господарювання, які виробляють товари, що мають істотну соціальну значущість (борошно пшеничне (КВЕД - 10.61), молоко пастеризоване (КВЕД - 10.51), хліб житньо-пшеничний (КВЕД - 10.71), яйця курячі (КВЕД - 01.47), птиця (тушка куряча) (КВЕД - 10.12) та олія соняшникова (КВЕД - 10.41), зможуть отримувати для своєї роботи природний газ внутрішнього видобутку з обмеженою націнкою 25 відсотків.

Список суб’єктів господарювання, які виробляють товари, що мають істотну соціальну значущість, затверджено наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 05.01.2022 року № 3 (можна ознайомитись за посиланням: https://zakon.rada.gov.ua/rada/show/v0003932-22#Text).

Для отримання пільгового газу виробнику соціально значущих продуктів необхідно заповнити заявку, скан-копію якої та копію існуючого договору з постачальником/трейдером, який вказаний в заявці, направити на електронну адресу: gas.auction@mev.gov.ua (в електронних поштових скриньках перед відправленням поставити галку «повідомити про перегляд»).

Для отримання пільгового газу у березні 2022 року необхідно подати заявку не пізніше 05.02.2022 року, в квітні 2022 року – не пізніше 05.03.2022 року і т.д.

З організаційних питань звертатись у Міністерство аграрної політики та продовольства України до Шариги Ольги Олександрівни (o.sharuga@minagro.gov.ua, тел.: 067-224-52-59).

Якщо ви є виробником соціально значущого товару, але вас немає в Переліку, затвердженому наказом Мінагрополітики від 05.01.2022 року № 3, необхідно звернутися до Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації (пр. Соборний, 164, тел. 224-64-17) та надати повну інформацію про підприємство (назва, код ЄДРПОУ, адреса, ПІБ керівника, контактний номер телефону, КВЕД) для інформування Мінагрополітики України.


Оголошення про організацію новорічно-різдвяного ярмарку ялинок у місті Запоріжжя

Комунальне підприємство “Інститут розвитку міста” Запорізької міської ради відповідно до рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради від 02.11.2021р.  № 400 визначено організатором проведення новорічно-різдвяного ярмарку ялинкової продукції з 01 по 31 грудня 2021 року в усіх районах міста Запоріжжя.

До участі в організації ярмарку запрошуються суб’єкти підприємництва.

Дата конкурсного відбору:  засідання конкурсної комісії з надання права на участь в ярмарках відбудеться 23.11.2021 року о 15:00 год. за адресою: м. Запоріжжя, вул.Бородинська 1А.

Перелік документів, які надаються учасниками, вимоги до їх оформлення:

1. Заяву про бажання взяти участь у ярмарку з визначенням виду діяльності та асортименту товару, необхідної площі для розміщення;

2. Згоду на обробку персональних даних (для фізичних осіб - підприємців);

3. Згоду на обробку персональних даних керівника юридичної особи та представника юридичної особи (у випадку представництва юридичної особи);

4. Копію рішення про призначення (обрання) керівника юридичної особи;

5. Копію довіреності на представника юридичної особи (у випадку представництва юридичної особи);

6.Копії документів, що підтверджують право власності (користування) на засоби пересувної мережі та їх габаритів (технічний паспорт, тощо) для автомагазинів, автокафе, автоцистерн тощо.

7. Копія паспорту, ідентифікаційного коду (для фізичних осіб - підприємців)

8. Копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань

Порядок прийому та кінцевий термін прийняття заяв на участь в конкурсному відборі:

Прийом документів розпочинається з моменту оприлюднення данного оголошення і триває 10 днів з 9.00 до 16.45 за адресою: м. Запоріжжя, вул.Бородинська 1А, офіс 309.

Функціональне призначення: ярмарок новорічних ялинок

Термін розміщення ярмарки: 01.12.2021 - 31.12.2021.

Стартова ціна, що дорівнює розміру мінімального тарифу на розміщення об'єктів торгівлі на ярмарках, затверджується відповідним рішенням виконавчого комітету Запорізької міської ради.

Строк, протягом якого переможець конкурсного відбору повинен укласти договір щодо розміщення об'єктів торгівлі на ярмарках:

За результатами проведення конкурсного відбору протягом 10 робочих днів з дати підписання протоколу укладається договір з переможцем конкурсу у відповідності до вимог чинного законодавства та умов конкурсного відбору.

Основні умови договору на участь у ярмарках:

 Суб’єкти господарювання повинні дотримуватись Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування населення, Правил роботи дрібнороздрібної торговельної мережі,  обладнати місце торгівлі ялинковою продукцією та забезпечити:

1. Облаштувати місця для участі у ярмарці відповідно до санітарних норм, вимог пожежної безпеки та охорони праці, забезпечити наявність відповідних документів на здійснення торговельної діяльності згідно чинного законодавства, дотримуватись Правил благоустрою території міста Запоріжжя.

2. Своєчасно та в повному обсязі сплачувати кошти за  Договором.

3. Протягом 5 робочих днів з дня підписання Договору забезпечити укладення договору на вивіз твердих побутових та рідких відходів зі спеціалізованим підприємством та протягом трьох днів після отримання примірника договору надати його копію КП “Інститут розвитку міста Запоріжжя”.

4. Утримувати місце розташування учасника ярмарки та прилеглої до неї території у належному санітарному стані, наявність урн (мішків) для сміття.

5. Не здійснювати самочинного пошкодження або знищення газонів, висадження та знищення дерев, кущів, тощо, якщо це не передбачено проектом благоустрою і суперечить будівельним нормам і правилам.

6.  Дотримуватися карантинних обмежень та протиепідемічних заходів у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби ( COVID-19).

7. Розмістити вивіску з інформацією для покупців про найменування суб’єкта господарювання (реквізити юридичної особи або фізичної особи-підприємця) та режим роботи;

    8.  Забезпечити належне утримання виділеного місця для участі у ярмарці в межах відповідно до Правил благоустрою м. Запоріжжя самостійно або шляхом залучення на договірних засадах фізичних та юридичних осіб.

9. Дотримуватися вимог трудового законодавства щодо використання праці найманих працівників (оформлення трудових угод, виплата заробітної плати тощо).

   Додаткову інформацію можна отримати за тел.+380956791299.

10.11.2021


До уваги суб’єктів господарювання та мешканців міста!

На сьогодні в м. Запоріжжі діє обмеження продажу алкогольних напоїв у нічний час доби з 22.00 год. до 08.00 год. Виключення становлять лише заклади ресторанного господарства.

Дане обмеження прийнято з метою збереження та зміцнення здоров’я населення, захисту від негативних наслідків споживання алкогольних напоїв, зниження рівня злочинності та дотримання правил додержання тиші у нічний час доби.

Керівникам об’єктів торгівлі рекомендовано провести роз’яснювальну  роботу серед найманих працівників щодо дотримання вимог рішення та посилити особистий контроль за діяльністю підпорядкованих об’єктів торгівлі.

Ознайомитись з рішенням щодо обмеження продажу алкогольних напоїв можливо в розділі «Документи» або за посиланням https://zp.gov.ua/uk/ documents/item/47261 .


Повідомлення про взяття на облік об’єкта, від якого звільнено об’єкт благоустрою території міста Запоріжжя.

Комісія для організації і координації робіт з усунення наслідків порушення Правил благоустрою території міста Запоріжжя від об’єктів, встановлених без відповідних дозвільних документів на території Комунарського району, створена розпорядженням голови районної адміністрації від 19.05.2020 № 247р, повідомляє ймовірного власника самовільно розміщеного об’єкту про наступне.

Ймовірний власник самовільно розміщеного об’єкту по вул. Новокузнецька, 36 – Мовчан Віта Володимирівна.

01.09.2021 о 10.50 годині самовільно розміщений об’єкт – металева конструкція для провадження підприємницької діяльності, площею 12 кв.м, розташований по вул. Новокузнецькій, 36, демонтовано.

Місце зберігання вказаного демонтованого майна – депо № 2 Запорізького комунального підприємства міського електротранспорту «Запоріжелектротранс» за адресою: м. Запоріжжя, вул. Лізи Чайкіної, 1.

Контактні дані: зберігача – Шило Григорій Васильович, 050 454 05 98  
                                                  приймальня – 787 64 96
                             комісії – Дмитренко Світлана Олександрівна, 287 09 60


   ПІДСУМКИ
проведення попередніх ринкових консультацій
КП “Інститут розвитку міста Запоріжжя”ЗМР

ПРЕДМЕТ ЗАКУПІВЛІ: Канцелярські товари – папір А4, сині та чорні ручки, папки для зберігання документів, олівці.

ДК 021:2015(CPV): 30192700-8 Канцелярські товари (Канцелярське приладдя, папір для друку).

Комунальне підприємство “Інститут розвитку міста Запоріжжя” Запорізької міської ради з метою дотримання принципів здійснення закупівель, зокрема максимальної економії та ефективності, для оптимального визначення очікуваної вартості закупівлі та подальшого ефективного планування, успішного проведення процедури закупівлі для забезпечення потреб з 11 по 13
серпня 2021 року проводила попередні ринкові консультації для аналізу ринку.

Для отримання комерційних пропозицій за предметом закупівлі 30192700-8 Канцелярські товари (Канцелярське приладдя, папір для друку) було використано наступні інструменти дослідження:
- моніторинг тендерних пропозицій від постачальників, поданих для участі у публічних закупівлях в електронній системі закупівель Prozorro;  - вивчення та опрацювання узагальненої інформації щодо предмета закупівлі за допомогою модуля bi.prozorro.org;
- вивчення цінових пропозицій у інтернет-магазинах потенційних постачальників;
- вивчення переліку товарів, запропонованого у електронному модулі
Prozorro Market.

За підсумками попередніх ринкових консультацій, у результаті застосування вказаних вище інструментів дослідження, КП “Інститут розвитку міста Запоріжжя” ЗМР не отримували відповідних комерційних пропозицій.
У зв’язку з вищезазначеним комунальне підприємство “Інститут розвитку міста Запоріжжя” Запорізької міської ради проведе моніторинг комерційних пропозицій та використовувати вищевказані інструменті дослідження.

Примітка: проведенн я попередніх ринкових консультацій замовником не вважається участю суб`єктів господарювання у підготовці вимог до тендерної документації (ч.4 ст.4 ЗУ "Про публічні закупівлі"). Проведення попередніх ринкових консультацій не зобов'язує департамент надавати переваги учасникам ринку, що брали участь у таких консультаціях, та призначене виключно для
визначення структури ринку, ступеню конкуренції та можливі варіанти предмету закупівлі з урахуванням інновацій та нових технічних рішень.


ОГОЛОШЕННЯ

про проведення попередніх ринкових консультацій комунальним підприємством «Інститут розвитку міста Запоріжжя»

ПРЕДМЕТ ЗАКУПІВЛІ:

Канцелярські товари – папір А4, сині та чорні ручки, папки для зберігання документів, олівці.

Комунальне підприємство «Інститут розвитку міста Запоріжжя»

З метою аналізу ринку потенційних постачальників та якісного формування тендерної документації було прийнято рішення про проведення попередніх ринкових закупівель  для забезпечення потреб підприємства у 2021 році.

Термін проведення: з 11 серпня по 13 серпня 2021 року.

Публікація підсумків: 17 серпня 2021 року.

Примітка: проведення попередніх ринкових консультацій замовником не вважається участю суб`єктів господарювання у підготовці вимог до тендерної документації (ч.4 ст.4 ЗУ "Про публічні закупівлі"). Проведення попередніх ринкових консультацій не зобов`язує підприємство надавати переваги учасникам ринку, що брали участь у таких консультаціях, та призначене виключно для визначення структури ринку, ступеню конкуренції.

1. Інформація про замовника закупівлі

1.1. Найменування: Комунальне підприємство «Інститут розвитку міста Запоріжжя»

1.2. ЄДРПОУ: 40024839

1.3. Місцезнаходження: 69002, Україна , Запорізька обл., м. Запоріжжя,  проспект Соборний 75

1.4. Категорія замовника: комунальне підприємство.

Свої пропозиції просимо надсилати до 17:00 13 серпня 2021 року на електронну адресу: reception.irmz@zp.gov.ua


До уваги підприємців! 

Платформа PFAN зі сприяння інвестиціям у проєкти в галузі чистої енергії та адаптації до зміни клімату

У наш час, коли ціни на технології продовжують падати, проєкти в галузі чистої енергії стають більш прибутковими, а апетит інвесторів до таких проєктів зростає, настав час величезних можливостей для розвитку потенціалу чистої енергії в усьому світі, є багато підприємців з відмінними ідеями для проєктів у сфері чистої енергії і адаптації до зміни клімату, які є економічно життєздатними. Однак, проєкти та інвестиції, як правило, відчувають труднощі з пошуком один одного, особливо в країнах з низьким і середнім рівнем доходу. Підприємцям просто може не вистачати зв'язків для пошуку інвестицій або важко оцінити інвестиційні можливості на ринках, з якими вони не знайомі.

Для подолання цього розриву розроблено платформу PFAN (www.pfan.net) - дочірню організацію UNIDO / REEEP зі сприяння інвестиціям в проєкти, пов’язані з:

• сільським господарством і агробізнесом;

• послугами з біорізномаїття та екосистемами;

• чистим приготуванням їжі;

• чистими технологіями;

• адаптацією до зміни клімату;

• енергоефективністю;

• збереженням енергії;

• відновлюваної енергії;

• електрифікації сільських районів та їх доступом до енергії;

• туризмом;

• сталістю міст;

• переробкою відходів;

• водою з системами очищення.

Глобальна експертна мережа забезпечує безкоштовну експертну та інвестиційну підтримку для підприємців - розробників проєктів в галузі чистої енергії та адаптації до зміни клімату, допомагаючи підприємцям будувати свій бізнес і представляти його на мові, яку інвестори будуть розуміти, а інвесторам - знайти і визнати потенціал цих підприємств.

Відеопрезентація PFAN доступна за посиланням:

http://bio.garapena.com/global/nportal/view/79

Оновлений звіт за роботу в 2020 році «Annual Progress Report (pdf)» представлений за посиланням:

https://pfan.net/wp-content/uploads/2020/05/PFAN-Annual-Report-2020-1.pdf

Презентація PFAN «PFAN ~ сприяння інвестиціям в проєкти» на 15-ій Міжнародній конференції по біомасі в Києві 24 вересня 2019 року:

https://youtu.be/DveCil2C4ck

Група управління PFAN:

• Організація Об'єднаних Націй з промислового розвитку (UNIDO) (www.unido.org);

• Партнерство з поновлюваних джерел енергії та енергоефективності (REEEP) (www.reeep.org).

Контактна особа - Alexander Moroz - Consultant Ukraine PFAN Private Financing Advisory Network www.pfan.net.

Email: alexander.moroz@pfan.net, телефон: +38 (067) 235 29 95.


Міністерство цифрової трансформації України є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізацію державної політики, зокрема, у сферах розвитку цифрових навичок та цифрових прав громадян, електронних довірчих послуг та електронної ідентифікації, яке відповідно до покладених на нього завдань організовує навчання та готує пропозиції щодо вдосконалення системи розвитку цифрових навичок громадян, підготовки та перепідготовки фахівців з питань, що належать до компетенції Мінцифри (абзац другий пункту 1, підпункт 23 пункту 4 Положення про Міністерство цифрової трансформації України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 вересня 2019 року № 856).

Одним із найзручніших засобів для користування цифровими сервісами або е-документообігом є електронний підпис.

Для ідентифікації автора електронного документа може використовуватися електронний підпис. Накладанням електронного підпису завершується створення електронного документа. Відносини, пов'язані з використанням удосконалених та кваліфікованих електронних підписів, регулюються Законом України «Про електронні довірчі послуги» (стаття 6 Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг»).

Інформацію про кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг разом з інформацією про кваліфіковані електронні довірчі послуги, які вони надають, можна отримати в Довірчому списку, який опубліковано на офіційному веб-сайті центрального засвідчувального органу (https://czo.gov.ua/ca-registry, https://czo.gov.ua/trustedlist).

З метою реалізації функцій електронної демократії, забезпечення доступу громадян та бізнесу до отримання публічних послуг онлайн, переходу до електронного документообігу, спрощення ведення бізнесу тощо Міністерство цифрової трансформації підготувало відеоблог про електронний підпис.

Кожен може безкоштовно переглянути вищезазначений влог на платформі «Youtube».

«Електронний підпис - це один з основних засобів ідентифікації людини ії ваш цифровий помічник у світі онлайн-послуг. З е-підписом можна підписувати документи, користуватися державними сервісами зі свого смартфона чи комп'ютера будь-де і будь-коли. Без черг, папірців та поїздок до держустанов чи банків.

У цьому відео:

- з'ясуємо, які є види е-підписів та яка між ними різниця;

- розберемо на прикладах, як ними користуватися;

- навчимося підписувати документи та перевіряти підпис на них онлайн на сайті Центрального засвідчувального органу.

Ще більше про е-підпис ви можете дізнатися з безкоштовного освітнього серіалу на платформі Дія. Цифрова освіта https://osvita.diia.gov.ua/courses/digital-signature.


До уваги зацікавлених осіб!

Міністерство цифрової трансформації запустило безкоштовну бізнес-школу на порталі «Дія.Бізнес».

На порталі міститься інформація про заснування власного підприємства, ведення бухгалтерської звітності, складання фінансового плану, отримання фінансування на розвиток своєї бізнес-ідеї тощо.

Зокрема, доступні безкоштовні освітні курси для підприємців:

 • Переведення бізнес-процесів в онлайн.
 •  Курс з просування в соціальних мережах «Boost with Facebook Bootcamp».
 • Почати бізнес. Креативна індустрія.
 • Почати бізнес. Сфера технологій.
 • Фінансова грамотність для підприємців.
 • 10 кроків для початку власної справи та інші.

Онлайн-платформа «Дія.Бізнес» розміщена за посиланням https://business.diia.gov.ua/school


Міністерство цифрової трансформації України запустило платформу з даними про український IT ринок.

Український IT-ринок має низку конкурентних переваг та неабиякий потенціал. Для того, щоб наочно показати потужність української IT-екосистеми, зробити її видимою, вимірюваною та дієвою, Міністерство цифрової трансформації України запустило унікальну платформу «360 Tech Ecosystem Overview».

«360 Tech Ecosystem Overview» — це онлайн-портал для пошуку бізнес-інформації про ІТ-компанії, людей, інвесторів та загалом всієї технологічної екосистеми України. Зібрана інформація містить дані про поточний розвиток ІТ-компаній, інформацію про засновників та осіб на керівних посадах, класифікацію компаній за індустріями, інвестиції та фінансування, злиття й поглинання, новини компаній та тенденції в галузі.

Перехід на онлайн-портал за посиланням: https://techecosystem.gov.ua.


Перелік боржників, яким у 2020 році на підставі пункту 2(4) підрозділу 10 розділу ХХ Податкового кодексу України списано податковий борг, який не перевищував 3060 грн.


До уваги зацікавлених осіб!

Міністерством розвитку громад та територій України організовується проєкт «SMART FARM», основна ідея та концепція якого полягає у створенні ферми великої рогатої худоби, з використанням технічного обладнання на основі нових цифрових інтелектуальних технологіях Smart Farming.

З метою вивчення австрійського досвіду візит до Австрії за участю зацікавлених осіб у складі української делегації запланований на перше півріччя 2021 року.

Для отримання більш детальної інформації звертайтесь до департаменту агропромислового розвитку Запорізької обласної державної адміністрації за телефоном 061-224-60-37


Дислокація місць дрібнороздрібної торговельної мережі з реалізації новорічних ялинок на території м. Запоріжжя

№ з/п

Місце розміщення

Кількість місць

 Вознесенівський район

1

вул. Перемоги, 119

1

2

вул. Перемоги, 49

1

3

вул. Перемоги, 72

1

4

вул. Перемоги, 67 / вул. Лермонтова, 23

1

5

вул. Незалежної України, 47а (з боку вул. Сталеварів та Гончаренка)

2

6

майдан Профспілок, 1 (територія перед автостоянкою)

1

7

вул. Патріотична, 49 / бул. Центральний, 3

2

8

вул. Патріотична, 52а

1

9

вул. Яценка, 8

1

10

бул. Центральний, 27

1

11

бул. Шевченка, 42

1

12

бул. Шевченка, 64-71

1

13

вул. Дунайська, 14

1

14

вул. Незалежної України, 61

1

 

Всього

16

 Дніпровський район

1

вул. Акад. Александрова, 9

1

2

вул. Дніпровське шосе, 3є

1

3

вул. Дудикіна, 15-17

1

4

вул. Зачиняєва (навколо розворотнього кільця)

1

5

вул. Зестафонська, 12

1

6

вул. Зестафонська, 4

1

7

вул. Ладозька, 26

1

8

вул. Професора Толока, 17

1

9

вул. Професора Толока, 22

1

10

вул. Професора Толока, 24

1

11

вул. Професора Толока, 26

1

12

вул. Руставі, 18

1

13

вул. Товариська, 37а

1

14

вул. Товариська, 39

1

15

вул. Товариська, 56

1

16

вул. Трегубенка, 15

1

17

пр. Металургів  (розподільча зелена зона)

2

18

вул. Рекордна  / пр. Металургів

1

19

вул. Сергія Синенка, 71

1

20

вул. Щаслива, 9

1

 

Всього

21

 Заводський район

1

вул. Глазунова / вул. Павлокічкаська

1

2

вул. Запоріжбудівська, 2 / вул. Лізи Чайкіної, 41

1

3

вул. Зразкова / Демократична

1

4

вул. Історична, 27-33

1

5

вул. Історична, 37-37а

1

6

вул. Лізи Чайкіної, 74 / вул. Ринкова, 2

1

7

вул. Павлокічкаська / вул. Фільтрова, 22

1

8

вул. Павлокічкаська, 59-61

1

9

вул. Сеченова, 64/38 - вул. Добровольчих батальйонів, 48

1

10

вул. Добровольчих батальйонів, 79

1

11

вул. Лізи Чайкіної, 53

1

12

вул. Теплична / вул. Скворцова

1

13

вул. Тенісна, 15-17

1

 

Всього

13

 Комунарський район

1

вул. Автозаводська, 16-20

1

2

вул. Авіаційна, 56

1

3

вул. Антарктична, 15

1

4

вул. Європейська, 32

1

5

вул. Космічна – вул. О. Говорухи

2

6

вул. Космічна, 112-114

1

7

вул. Космічна, 122-124а

1

8

вул. Комарова, 1

2

9

вул. Культурна, 92-94

1

10

вул. Новокузнецька, 1-4

1

11

вул. Новокузнецька, 18-А

6

12

вул. Новокузнецька, 28а / вул. Нагнибіди, 15

1

13

вул. Новокузнецька, 34

1

14

вул. Новокузнецька, 45

1

15

вул. Олімпійська, 1 / вул. Чумаченка

1

16

вул. Парамонова, 1

1

17

вул. Північнокільцева / вул. Ситова

4

18

вул. Північнокільцева, 26 / вул. Чумаченка

1

19

вул. Стешенка, 23

1

20

вул. Чумаченка, 34а

1

21

вул. Чумаченка, 45-47

1

22

вул. Чумаченка / вул. Ситова

4

 

Всього

35

 Олександрівський район

1

вул. Шкільна, 25

8

2

вул. Шкільна, 30

1

3

вул. Фортечна, 5

2

4

вул. Поштова / вул. Академіка Амосова

1

5

вул. Козача, 37

1

6

вул. Українська, 8

1

7

вул. Українська, 52

1

8

вул. Українська  / вул. Гоголя

1

9

вул. Олександрівська  / вул. Запорізька

2

10

вул. Залізнична, 9

1

11

Прибережна магістраль / вул. Запорізька

1

 

Всього

20

 Хортицький район

1

вул. Курузова, 5

2

2

вул. Воронезька, 6

2

3

пр. Інженера Преображенського, 5б

1

4

вул. Ентузіастів, 5

2

5

вул. Василя Сергієнка, 23а

1

 

Всього

8

 Шевченківський район

1

вул. Авраменка, 1

1

2

вул. Авраменка, 11

1

3

вул. Авраменка, 13

2

4

вул. Авраменка, 19 (автостоянка)

1

5

вул. Бочарова, 5

1

6

вул. Бочарова, 1 / вул. Чарівна

1

7

вул. Виробнича  / вул. Магістральна

1

8

вул. 8 Березня (р-н ЗОШ № 42)

1

9

вул. 8 Березня / вул. Чарівна

1

10

вул. Вороніна, 29

1

11

вул. О. Поради (р-н  міської лікарні № 8)

1

12

вул. О. Климова / вул. Ф. Мовчановського

1

13

вул. С. Маковського, 4, 6

1

14

вул. С. Маковського (р-н кінцевої зупинки міського транспорту)

1

15

вул. М. Корищенка, 17

1

16

вул. М. Корищенка, 28-30

1

17

вул. І. Сікорського / вул. 8 Березня

1

18

вул. Магістральна, 84

1

19

вул. Магістральна, 92 (внутрішньоквартальна територія)

1

20

вул. Магістральна, 98 (лісоторговий склад)

1

21

вул. Моторобудівників / вул. Климова (внутрішньоквартальна територія)

1

22

вул. Моторобудівників, 28

2

23

вул. Моторобудівників (р-н зупинки міського транспорту «Міськпаливо»)

2

24

вул. Моторобудівників (р-н  павільйону «Троянда»)

1

25

вул. Моторобудівників (р-н зупинки міського транспорту «Копьонкіна»)  

1

26

вул. В. Омельченка (р-н автостоянки)

1

27

вул. В. Омельченка (р-н  крамниці «Сім’я»)

1

28

вул. Передатна, 17а

1

29

вул. Стартова (р-н буд. 92 по вул. Військбуд)

1

30

вул. Центральна, 7а

1

31

вул. Цитрусова, 1 / вул. Чарівна

2

32

вул. Чарівна, 42

1

33

вул. Чарівна, 153а

1

34

вул. Чарівна, 155-157

1

35

вул. Чарівна, 161

1

36

вул. Чарівна, 159-161

1

37

вул. Т. Шевченка (р-н «Кільця Зеленого Яру»)

1

38

вул. Т. Шевченка / вул. Солідарності

1

39

вул. Юності, 85

1

 

Всього

43

124

Загалом

156

 


До уваги підприємців!

22 серпня 2020 року на галявині біля Запорізького обласного центру молоді (вул. Патріотична 49) в рамках реалізації міської Програми розвитку малого та середнього підприємництва відбудеться безкоштовний вуличний лекторій на тему: «Проєктний менеджмент або Як приготувати яєшню».

Спікер заходу - Катерина Мальцева, яка має 10 років досвіду реалізації соціальних проектів, роботи в громадському секторі та органах місцевого самоврядування.

На лекції ви дізнаєтесь:

- про оптимальний набір інструментів планування;
- як організувати підготовчий процес і не гасити «пожежі»;
- практичні кейси реалізації проектів.

Посилання на реєстрацію: http://bit.do/biznesvkryzu


До уваги підприємців!

20 серпня 2020 року на галявині біля Запорізького обласного центру молоді (вул. Патріотична 49) в рамках реалізації міської Програми розвитку малого та середнього підприємництва відбудеться безкоштовний вуличний лекторій на тему: «Стартовий капітал для бізнесу».

Спікер заходу - Тетяна Романенко, тренер-консультант з питань фінансової грамотності.

На лекції ви дізнаєтесь:

- як розрахувати свій стартовий капітал;
- якщо грошей недостатньо, звідки їх взяти;
- чи варто «заморожувати» гроші в резерві;
- ключові точки контролю витрат у бізнесі: собівартість та беззбитковість.

Посилання на реєстрацію: http://bit.do/startovykapital


До уваги підприємців!

13 серпня 2020 року на галявині біля Запорізького обласного центру молоді (вул. Патріотична 49) в рамках реалізації міської Програми розвитку малого та середнього підприємництва відбудеться безкоштовний вуличний лекторій на тему: «Бізнес в кризу. Як обрати сферу?».

Спікер заходу - Тетяна Романенко, тренер-консультант з питань фінансової грамотності.

На лекції ви дізнаєтесь:
- які існують моделі ведення бізнесу;
- як змінились тенденції в економіці у 2020 році;
- які ризики варто враховувати;
- стратегічні фактори для розвитку бізнесу.

Посилання на реєстрацію: http://bit.do/biznesvkryzu


До уваги жителів Шевченківського району!

У разі порушення вимог чинного законодавства, пов’язаних з реалізацією алкогольних напоїв, просимо звертатися за телефоном Гарячої лінії: 0612-289-90-50


До уваги учасників бойових дій,
інвалідів війни, ветеранів та осіб пенсійного віку!

Усвідомлюючи необхідність соціального захисту учасників бойових  дій, інвалідів війни та ветеранів, з метою підтримки заходів Уряду, спрямованих на забезпечення їх належної життєдіяльності, між Запорізькою міською владою, міськими організаціями ветеранів війни та керівниками магазинів торговельних мереж «Торговий центр», «Копійка» та «Еней» укладено Меморандуми про їх пільгове обслуговування.

Учасникам бойових дій, ветеранам та інвалідам війни можливо щовівторка  скористатись пільговим обслуговуванням на основні продукти харчування (хліб, борошно, крупу, цукор, ковбаси варені, молоко фасоване, олія фасована та масло тваринне) у 8 продовольчих магазинах:

- торговельне обслуговування у мережі магазинів «Торговий центр» при пред’явленні посвідчення учасника бойових дій, ветерана війни, інваліда війни, здійснюється за пільговими цінами зі знижкою 10% за адресами:

вул. Богдана Завади, буд. 12;
вул. Богдана Завади, буд. 14;
вул. Професора Толока, буд. 25-а.

- торговельне обслуговування у магазинах «Копійка» при пред’явленні посвідчення учасника бойових дій, ветерана війни, інваліда війни,  здійснюється за пільговими цінами зі знижкою 5% за адресами:

вул. Чумаченка, 3;
вул. Культурна, 171;
вул. Авіаційна, 19;
вул. Юності, 87.

- торговельне обслуговування у магазині «Еней» при пред’явленні посвідчення учасника бойових дій, ветерана війни, інваліда війни, здійснюється за пільговими цінами зі знижкою 5% за адресою:

Дніпровське шосе, 48.

Також у рамках дії Меморандуму, у магазинах торговельної мережі «Копійка», додатково запроваджене щовівторка пільгове торговельне обслуговування осіб пенсійного віку за пільговими цінами зі знижкою 5% при пред’явленні пенсійного посвідчення за адресами:

вул. Чумаченка, 3;
вул. Культурна, 171;
вул. Авіаційна, 19;
вул. Юності, 87.


До уваги платників!

Повідомляємо, що у зв’язку із запровадженням з 01.01.2020 в системі Державної казначейської служби України Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2013 № 1203, введено в дію нові рахунки для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів.

Реквізити всіх рахунків, відкритих для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів за новим Планом рахунків № 1203 по Запорізькій області, розміщено на  Вебсторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Запорізькій області офіційного Вебпорталу Державної казначейської служби України в мережі Internet за адресою www.treasury.gov.ua.


Оголошення про проведення земельних торгів з продажу права оренди

28.01.2020 о 11.00 за адресою м.Запоріжжя, вул. Незалежної України, буд.41, торговий зал № 202 відбудуться земельні торги у формі аукціону з продажу права оренди на земельну ділянку:

Місце розташування земельної ділянки

Інформація про земельну ділянку

Цільове призначення земельної ділянки

Кадастровий номер земельної ділянки

Площа земельної ділянки (га)

Посилання на офіційний веб-сайт Держгеокадастру

1

вулиця Військбуд (в р-ні житлових будинків по вул. Військбуд, 72,74)

03.07 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі

2310100000:07:050:0062

0,4211

http://torgy.land.gov.ua/auction/lot-card/44231

Для участі у земельних торгах необхідно подати за вищезазначеною адресою заяву про участь у земельних торгах та сплатити реєстраційний та гарантійний внески.

Відомості про земельну ділянку, подання заяви на участь в торгах, умови проведення земельних торгів, порядок сплати реєстраційних та гарантійних внесків можна отримати у виконавця земельних торгів: Запорізька товарна біржа «Гілея» (Запорізька область, м.Запоріжжя, вул. Незалежної України, буд.41).

Контактна інформація особи в якої можна ознайомитися з документами: Кондратьєва Наталя Георгіївна. Контактний телефон: (061) 220-29-14.


До уваги суб’єктів господарської діяльності!

З 19.12.2019 по 19.01.2020 року з 9:00 до 22:00 на пл. Фестивальній будуть проведені масові заходи з нагоди святкування новорічних та різдвяних свят.

Передбачається реалізація продуктів харчування, виробів майстрів народних промислів, сувенірів, різдвяної атрибутики у дерев’яних декоративних будиночках та функціонування пересувних об’єктів з надання послуг у сфері розваг.

Розпорядником масових заходів в частині організації торговельного обслуговування є районна адміністрація Запорізької міської ради по Вознесенівському району.


Дислокація місць продажу новорічних ялинок

№ з/п

Місце розміщення

 Вознесенівський район

1

вул. Перемоги, 119

2

вул. Перемоги, 49

3

вул. Перемоги, 72

4

вул. Перемоги, 67 / вул. Лермонтова, 23

5

вул. Незалежної України, 47а

6

майдан Профспілок, 1 (територія перед автостоянкою)

7

вул. Патріотична, 49 / бул. Центральний, 3

8

вул. Патріотична, 52а

9

вул. Яценка, 8

10

бул. Центральній, 27

11

бул. Шевченка, 42

12

бул. Шевченка, 64-71

13

вул. Дунайська, 14

 Дніпровський район

1

вул. Акад. Александрова, 9

2

вул. Дніпровське шосе, 3є

3

вул. Дудикіна, 15-17

4

вул. Зачиняєва (навколо розворотнього кільця)

5

вул. Зестафонська, 12

6

вул. Зестафонська, 4

7

вул. Ладозька, 26

8

вул. Професора Толока, 17

9

вул. Професора Толока, 22

10

вул. Професора Толока, 24

11

вул. Професора Толока, 26

12

вул. Руставі, 18

13

вул. Товариська, 37а

14

вул. Товариська, 39

15

вул. Товариська, 56

16

вул. Трегубенка, 15

17

пр. Металургів  (розподільча зелена зона)

18

вул. Рекордна  / пр. Металургів

19

вул. Сергія Синенка, 71

20

вул. Щаслива, 9

 

Ринки та торговельні майданчики:

21

ринок  «Соцміста», КП «Запоріжринок», вул. Рекордна, 2

22

ринок «Правобережний», ТОВ «Нива», вул. Щаслива, 4а

23

ринок ТОВ «Універсал-Маркет», вул. Руставі, 1в

24

ринок «Бородінський» ПП «Латус», вул. Товариська, 49

25

торговельний майданчик, ТОВ «В-Хориця-1», вул. Шушенська, 21

26

торговельний майданчик «Селянський», ТОВ «ТК ТЕТА», вул. Айвазовського, 9

 Заводський район

1

вул. Глазунова / вул. Павлокічкаська

2

вул. Запоріжбудівська, 2 / вул. Лізи Чайкіної, 41

3

вул. Зразкова / Демократична

4

вул. Історична, 27-33

5

вул. Історична, 37-37а

6

вул. Лізи Чайкіної, 74 / вул. Ринкова, 2

7

вул. Павлокічкаська / вул. Фільтрова, 22

8

вул. Павлокічкаська, 59-61

9

вул. Сеченова, 64/38 - вул. Добровольчих батальйонів, 48

10

вул. Добровольчих батальйонів, 79

11

вул. Лізи Чайкіної, 53

12

вул. Теплична / вул. Скворцова

13

вул. Тенісна, 15-17

 Комунарський район

1

вул. Автозаводська, 16-20

2

вул. Авіаційна, 56

3

вул. Антарктична, 15а

4

вул. Європейська, 32

5

вул. Космічна – вул. О. Говорухи

6

вул. Космічна, 112-114

7

вул. Космічна, 122-124а

8

вул. Комарова, 1

9

вул. Культурна, 92-94

10

вул. Новокузнецька, 1-4

11

вул. Новокузнецька, 28а / вул. Нагнибіди, 15

12

вул. Новокузнецька, 36-40а

13

вул. Новокузнецька, 45

14

вул. Олімпійська, 1 / вул. Чумаченка

15

вул. Парамонова, 1

16

вул. Північнокільцева / вул. Ситова

17

вул. Північнокільцева, 26 / вул. Чумаченка

18

вул. Стешенка, 23

19

вул. Чумаченка, 34а

20

вул. Чумаченка, 45

21

вул. Чумаченка / вул. Ситова

 Олександрівський район

1

вул. Шкільна, 25

2

вул. Шкільна, 30

3

вул. Фортечна, 5

4

вул. Поштова / вул. Академіка Амосова

5

вул. Козача, 37

6

вул. Українська, 8

7

вул. Українська, 52

8

вул. Українська  / вул. Гоголя

9

вул. Олександрівська  / вул. Запорізька

10

вул. Залізнична, 9

11

Прибережна магістраль / вул. Запорізька

 Хортицький район

1

вул. Воронезька, 6

2

вул. Василя Сергієнка, 50

3

вул. Курузова, 5

4

пр. Інженера Преображенського, 5б

5

вул. Ентузіастів, 5

6

вул. Василя Сергієнка, 23а

 Шевченківський район

1

вул. Авраменка, 1

2

вул. Авраменка, 11

3

вул. Авраменка, 13

4

вул. Авраменка, 19 (автостоянка)

5

вул. Бочарова, 5

6

вул. Бочарова, 1 / вул. Чарівна

7

вул. Виробнича  / вул. Магістральна

8

вул. 8 Березня (р-н ЗОШ № 42)

9

вул. 8 Березня / вул. Чарівна

10

вул. І. Вороніна, 29

11

вул. О. Поради (р-н  міської лікарні № 8)

12

вул. О. Климова / вул. Ф. Мовчановського

13

вул. С. Маковського, 4, 6

14

вул. С. Маковського (р-н кінцевої зупинки міського транспорту)

15

вул. М. Корищенка, 17

16

вул. М. Корищенка, 28-30

17

вул. І. Сікорського / вул. 8 Березня

18

вул. Магістральна, 84

19

вул. Магістральна, 92 (внутрішньоквартальна територія)

20

вул. Магістральна, 98 (лісоторговий склад)

21

вул. Моторобудівників / вул. Климова (внутрішньоквартальна територія)

22

вул. Моторобудівників, 28

23

вул. Моторобудівників (р-н зупинки міського транспорту «Міськпаливо»)

24

вул. Моторобудівників (р-н  павільйону «Троянда»)

25

вул. Моторобудівників (р-н зупинки міського транспорту «Копьонкіна»)  

26

вул. В. Омельченка (р-н автостоянки)

27

вул. В. Омельченка (р-н  крамниці «Сім’я»)

28

вул. Передатна, 17а

29

вул. Стартова (р-н буд. 92 по вул. Військбуд)

30

вул. Центральна, 7а

31

вул. Цитрусова, 1 / вул. Чарівна

32

вул. Чарівна, 42

33

вул. Чарівна, 153а

34

вул. Чарівна, 155-157

35

вул. Чарівна, 161

36

вул. Чарівна, 159-161

37

вул. Т. Шевченко (р-н «Кільця Зеленого Яру»)

38

вул. Т. Шевченко / вул. Солідарності

39

вул. Юності, 85


Оголошення про проведення земельних торгів з продажу права оренди

23.12.2019 о 11.00 за адресою м.Запоріжжя, вул. Незалежної України, буд.41, торговий зал № 202 відбудуться земельні торги у формі аукціону з продажу права оренди на земельні ділянки (окремими лотами):

Місце розташування земельної ділянки

Інформація про земельну ділянку

Цільове призначення земельної ділянки

Кадастровий номер земельної ділянки

Площа земельної ділянки (га)

Посилання на офіційний веб-сайт Держгеокадастру

1

вул. Космічна (поруч з житловим будинком №104)

землі житлової та громадської забудови, 02.03 для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку

2310100000:03:022:0109

0,7222

http://torgy.land.gov.ua/auction/lot-card/43129

 

2

вул.Братська/вул.Адмірала Макарова

землі житлової та громадської забудови,  03.07 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі

2310100000:04:022:0084

0,1145

http://torgy.land.gov.ua/auction/lot-card/43131

3

вул.Новокузнецькій (в р-ні житлових будинків по вул.Новокузнецька,12,18)

землі житлової та громадської забудови, 03.07 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі

2310100000:03:040:0161

0,2750

http://torgy.land.gov.ua/auction/lot-card/43140

Для участі у земельних торгах необхідно подати за вищезазначеною адресою заяву про участь у земельних торгах та сплатити реєстраційний та гарантійний внески.

Відомості про земельні ділянки, подання заяви на участь в торгах, умови проведення земельних торгів, порядок сплати реєстраційних та гарантійних внесків можна отримати у виконавця земельних торгів: Запорізька товарна біржа «Гілея» (Запорізька область, м.Запоріжжя, вул. Незалежної України, буд.41).

Контактна інформація особи в якої можна ознайомитися з документами: Кондратьєва Наталя Георгіївна. Контактний телефон: (061) 220-29-14


До уваги суб’єктів господарської діяльності та мешканців міста!

26 липня 2019 року у виставковому Центрі «Козак-Палац» відбудеться загальноміський літній ярмарок вакансій за участі до 100 роботодавців міста Запоріжжя в рамках Проекту «Подолання наслідків конфлікту, пілотний проект з відновлення та розбудови спроможностей».

Заходи Проекту спрямовані на покращення економічної інтеграції внутрішньо переміщених осіб, ветеранів АТО/ООС та членів їх родин.

Зазначений проект реалізується відповідно до Угоди між Міністерством з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, Запорізькою обласною державною адміністрацією та Аналітичним центром «СВ-Платформа» за фінансової підтримки Світового банку.

Ярмарок відбудеться за адресою: вул. Перемоги, 70Б, м. Запоріжжя.

Запрошуємо взяти участь у заходах в рамках Ярмарку вакансій роботодавців м. Запоріжжя та мешканців міста, які хочуть знайти або змінити роботу.

Додаткову інформацію про Ярмарок вакансій можна отримати по телефону (099) 0692549.


До уваги суб’єктів господарської діяльності та мешканців міста!

19.07.2019 з 16.00 год. до 22.00 год. на площі перед КЗ «ПК Заводський», розташованого за адресою вул. Павлокічкаська, 22, відбудеться масовий захід з нагоди відзначення Дня працівників металургійної та гірничодобувної промисловості.

Передбачається реалізація кондитерських, кулінарних виробів, морозива, прохолоджуючих напоїв, снекової, сувенірної продукції та функціонування пересувних об’єктів з надання послуг у сфері розваг.

Розпорядником масового заходу в частині організації торговельного обслуговування є районна адміністрація Запорізької міської ради по Заводському району.

Виконавчий комітет міської ради

 


До уваги суб’єктів господарської діяльності та мешканців міста!

31.05.2019 з 15:00 до 22:00 на площі перед КЗ «ПК Молодіжний», розташованого за адресою вул. Лізи Чайкіної, 53, відбудеться масовий захід з нагоди відзначення 50-ї річниці з дня утворення Заводського району.

Передбачається реалізація кондитерських, кулінарних виробів, морозива, прохолоджуючих напоїв, снекової, сувенірної продукції та функціонування пересувних об’єктів з надання послуг у сфері розваг.

Розпорядником масового заходу в частині організації торговельного обслуговування є районна адміністрація Запорізької міської ради по Заводському району.

                                                                                                                         Виконавчий комітет міської ради


Практичний майстер-клас для підприємців

19 травня в Запоріжжі в рамках національного проекту «Вектор на успіх» відбудеться практичний майстер-клас для підприємців. На відвідувачів очікують 7 годин мотиваційних і практичних занять, присвячених відкриттю та розвитку власної справи, серед яких:

- «Бізнес з Китаєм» від Павла Ковтуненка;

- «Бізнес в Instagram» від Олександра Комашко;

- «Як відкрити власне кафе» від Вікторії Рейнікової;

- «Бізнес на Telegram» від власника компанії TelegramМонстр.

Окрім контенту від спікерів учасники отримають свіжі і робочі ідеї для бізнесу, нові знайомства, допомогу і рекомендації експертів, доступ до закритих бізнес-чатів, миттєвий зворотній зв'язок, приємні подарунки від партнерів заходу.

Участь у майстер-класі безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

Місце проведення – м. Запоріжжя, ВК «Козак-палац», вул. Перемоги, 70-б, з 10-00 до 18.00. тел. (061) 233-44-64, (050)668-62-24, (097)438-08-78, (091) 342-66-05

Більше інформації та реєстрація на сайті:  https://vectoruspih.com.ua/, www.facebook.com/pg/vektornauspeh/


До уваги суб’єктів підприємництва!

незалежно від форм власності, які провадять або мають намір провадити господарську діяльність із виробництва теплової енергії, транспортування теплової енергії магістральними і місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії, надання комунальних послуг

Відповідно до статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» до відання виконавчих органів сільських, селищних, міських рад належать встановлення в порядку і межах, визначених законодавством, тарифів на побутові, комунальні (крім тарифів на теплову енергію, централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, послуги з постачання гарячої води, які встановлюються Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг), транспортні та інші послуги.

Формування та встановлення тарифів на теплову енергію та комунальні послуги здійснюється відповідно до вимог чинного законодавства.

Механізм формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, комунальні послуги суб’єктами господарювання, регулювання діяльності яких здійснюється на місцевому рівні, визначено Порядками, затвердженими постановами Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869 та від 26.07.2006 № 1010.

У зв’язку з прийняттям Закону України від 09.11.2017 № 2189-VІІІ «Про житлово-комунальні послуги» на законодавчому рівні чітко визначено вимоги до розрахунку тарифів на теплову енергію та комунальні послуги.

З 01.05.2019 набирають чинність:

- постанова Кабінету Міністрів України від 03.04.2019 № 291, якою внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869 в частині викладення в новій редакції Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води та Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення;

- постанова Кабінету Міністрів України від 27.03.2019 № 318, якою внесено зміни до Порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.07.2006 № 1010;

- наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 12.09.2018 № 239, яким  затверджено Порядок розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення.

Просимо ознайомитись з прийнятими законодавчими актами у сфері тарифоутворення та дотримуватись вимог чинного законодавства при здійсненні Вашим підприємством розрахунків тарифів на теплову енергію, комунальні послуги та поданні на розгляд до виконавчого комітету міської ради з метою їх встановлення.


До уваги суб’єктів підприємництва!

16 травня 2019 року у Варшаві  відбудеться X Міжнародний форум «Дні українського бізнесу в Польщі». Форум пройде під патронатом Посольства України в Республіці Польща, організатори форуму - Асоціація українського бізнесу в Польщі та Юридична група EUCON.

На форумі відвідувачів очікують виступи 20 спікерів з України та Польщі, нові знайомства, networking, В2В зустрічі. У межах форуму відбудеться обговорювання динаміки розвитку польсько-українського торговельно-економічного співробітництва, перспектив реалізації спільних дорожніх інфраструктурних проектів, проектів у сфері відновлюваної енергетики та енергозбереження, тенденцій розвитку польсько-української співпраці в агропромисловому комплексі.

Представники бізнесу, які бажають знайти однодумців, бізнес-партнерів, інвесторів, реалізувати цікаві та інноваційні стартапи та долучитися до участі у форумі можуть отримати додаткову інформацію та зареєструватися за посиланням: http://bit.ly/2FW4Rxk.


До уваги суб’єктів господарської діяльності та мешканців міста!

09.05.2019 з 09:00 до 16:00 у парку Перемоги відбудеться масовий захід з нагоди відзначення Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Передбачається реалізація кондитерських, кулінарних виробів, морозива, прохолоджуючих йапоїв, снекової, сувенірної продукції та функціонування пересувних об’єктів з надання послуг у сфері розваг.

Розпорядником масового заходу в частині організації торговельного обслуговування є районна адміністрація Запорізької міської ради по Вознесенівському району.

                                                                                                                          Виконавчий комітет міської ради


До уваги суб’єктів господарської діяльності та мешканців міста!

З 15.04.2019 по 12.05.2019 на території м. Запоріжжя відбудуться масові заходи з нагоди проведення Великодня та поминальних днів.

Передбачається реалізація продукції відповідного асортименту товарів.

Дислокація місць з реалізації продукції до Великодня та поминальних днів по районам м. Запоріжжя додається.

Розпорядниками масових заходів в частині організації торговельного обслуговування є районні адміністрації Запорізької міської ради.

                                                                                                                          Виконавчий комітет міської ради


Дислокація місць з реалізації продукції до Великодня та поминальних днів по районах м. Запоріжжя


Безкоштовна бізнес-школа InvestmentBusinessSchool. Innovations

Громадською організацією «Інновації та інвестиції» розпочато підготовку до реалізації проекту InvestmentBusinessSchool. Innovations 2.0, яка проходитиме у м. Запоріжжі з 2 березня по 31 травня 2019 року.

InvestmentBusinessSchool. Innovations — перша у Запоріжжі безкоштовна бізнес-школа нового формату для починаючих підприємців будь-якого віку та стартаперів з можливістю отримання інвестицій у найкращі проекти.

Учасниками бізнес-школи можуть стати:

 • випускники закладів вищої освіти будь-яких спеціальностей, які замислюються над відкриттям власної справи, цікавляться перспективою роботи у сфері ІТ та інновацій, а також прагнуть розвитку;
 • підприємці-початківці та проактивні мешканці міста, у яких є ідея, проте бракує знань з чого починати і впевненості у власних силах;
 • власники діючого малого бізнесу, які замислюються над тим, щоб масштабуватись або шукають для себе нові точки зростання.

Щоб стати учасником IBS. Innovations необхідно потрібно пройти п’ять кроків:

1. розкажіть про свою інноваційну ідею у 2-хвилинному відео, знятому на телефон;

2. заповніть он-лайн форму учасника на сайті http://ibs-ua.com/ та додайте до неї відзняте відео;

3. пройдіть телефонну співбесіду з менеджером проекту;

4. презентуйте власну ідею та її інноваційність на зустрічі з експертами проекту;

5. Отримайте офіційне запрошення на участь в Investment Business School. Innovations.

Заняття в школі проходять кожні вихідні, з 9:00 до 18:00 години та включають лише ту інформацію, що знадобиться на практиці.

Випускники школи отримують готовий до втілення у життя бізнес-план; найкращий проект за результатами захисту отримує інвестиції у розмірі 30,0 тисяч доларів.

Довідки за тел.: +380 97 000 5133

E-mail: ibs@ibs-ua.com

Fb: @investment.business.school

Insta: ibs_school


Грантова програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України»

Шановні підприємці!

З 1 лютого 2019 року проект USAID започатковує в Запорізькій області грантову програму підтримки малих та середніх підприємств (МСП), які працюють в нових галузях економіки.

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (далі — Програма КЕУ) надає гранти, які слугуватимуть виконанню одного з наступних завдань: збільшення обсягу інвестицій в українські МСП; збільшення обсягів продажів МСП; створення постійних робочих місць у відповідному секторі; та/або покращення доступу до фінансових можливостей для МСП.

Гранти надаватимуться і впроваджуватимуться відповідно до правил USAID та Уряду США, що регулюють гранти за контрактами, та внутрішніх процедур управління грантами Програми КЕУ.

З процедурою подання заявок та документами, необхідними для їх подання, можна ознайомитись за посиланням:

https://drive.google.com/file/d/1T3BvayQ72kdYPgrpai0a1KuZ3168wLdB/view?fbclid=IwAR2BSB-8Af3DvQMFfyyEZRtRMapnQrjKuzvO5FVMloTVxnh3O2NrTf3gcCw


Проведення масових святкових заходів на пл. Фестивальній та пл. Маяковського

З 19.12.2018 по 19.01.2019 року з 9:00 до 22:00 на пл. Фестивальній та з 19.12.2018 по 10.03.2019 з 9:00 до 22:00 на пл. Маяковського будуть проведені масові заходи з нагоди святкування новорічних, різдвяних та інших свят.

Передбачається реалізація продуктів харчування, виробів майстрів народних промислів, сувенірів, різдвяної атрибутики у дерев’яних декоративних будиночках та функціонування пересувних об’єктів з надання послуг у сфері розваг.

Розпорядником масових заходів в частині організації торговельного обслуговування є районна адміністрація Запорізької міської ради по Вознесенівському району.

    Виконавчий комітет міської ради


Дислокація місць продажу новорічних ялинок 


Безкоштовний семінар, присвячений змінам в податковому законодавстві, порядку подання та оприлюднення фінансової звітності підприємств.

4 жовтня 2018 року з 10:00 до 12:00 в ауд. 21 Запорізького обласного центру молоді (вул. Патріотична, 49) в рамках реалізації Програми розвитку малого і середнього підприємництва, з метою підвищення рівня знань підприємців у сфері застосування положень Податкового Кодексу України та законодавства з питань обліку та звітності за підтримки Запорізької міської ради буде проведено безкоштовний семінар, присвячений змінам в податковому законодавстві, порядку подання та оприлюднення фінансової звітності підприємств.

Питання, що будуть розглянуті:

1. Зміни в Закон України «Про бухгалтерській облік та фінансову звітність в Україні» щодо аудиту та оприлюднення фінансової звітності.

2. Податок на виведений капітал: час готуватися.

3. Соціальні гарантії в проекті Державного бюджету на 2019 рік.

Запрошуємо на семінар підприємства-платників податку на прибуток, середні підприємства (згідно класифікації Закону України «Про бухгалтерській облік та фінансову звітність в Україні»).

Спікером семінару виступить Церетелі Л.Г., голова ГО «Центр медіації та екаунтінгу «Точка зору».

Для участі у семінарі необхідно надіслати заявку на електронну адресу torg2@i.uа або за телефоном 52-95-05, зазначивши прізвище ім’я, по-батькові та посаду


Змінено рахунки для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів

Територіальні органи Казначейства Запорізької області повідомляють, що у зв’язку із запровадженням централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів з 02.07.2018 змінено рахунки для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів та відкрито їх на балансі центрального апарату Казначейства (МФО - 899998).

Звертаємо увагу, що починаючи з 11.09.2018 платежі, перераховані на старі рахунки, що були відкриті на балансі Головного управління Державної казначейської служби України у Запорізькій області (МФО - 813015), будуть повертатись платникам.


Проведення на пл. Фестивальній масового заходу з нагоди відзначення Дня незалежності України

24.08.2018 з 09:00 до 20:00 на площі Фестивальній відбудеться масовий захід з нагоди відзначення Дня незалежності України.

Передбачається реалізація морозива, прохолоджуючих напоїв, снекової, сувенірної продукції.

Розпорядником масового заходу в частині організації торговельного обслуговування є районна адміністрація Запорізької міської ради по Вознесенівському району.

Виконавчий комітет міської ради


Проведення безкоштовної відкритої лекції «Дизайн як основа підприємницької стратегії»

19.07.2018 з 19:00 до 21:00 в парку Металургів (пл. Запорізька, 1) відбудеться безкоштовна відкрита лекція на свіжому повітрі за темою «Дизайн як основа підприємницької стратегії».

Лекцію проведе Віталій Івахов — бізнес-тренер, спікер в бізнес-школах України, підприємець, засновник мережі салонів «100% інтер’єр», кавової компанії «ISLA» в Україні, власник бренду «FIRST FAMILY» — української колекції дизайнерських меблів.

Спікер розповість про роль дизайну у робочих процесах, як за допомогою дизайну вирішити проблеми людей та поділиться знанням про те, як передати ідею через роботу, зберігаючи правильний баланс.

Захід проводиться в рамках реалізації Програми підтримки малого та середнього підприємництва в місті Запоріжжі.

Для участі необхідно зареєструватися за посиланням https://goo.gl/yM7xxm або за телефоном (067) 637-47-03.


Безкоштовна відкрита лекція «Дисципліна крутіше мотивації. Чи потрібні правила для щастя?»

12.07.2018 з 19:00 до 21:00 в парку Металургів (пл. Запорізька, 1) відбудеться безкоштовна відкрита лекція на свіжому повітрі за темою «Дисципліна крутіше мотивації. Чи потрібні правила для щастя?».

Лекцію проведе Ганна Ткаченко — підприємець, партнер майстерні ремонту «Наново». Спікер має досвід 11 років зовнішньо-економічної діяльності, в тому числі 5 років на керівній посаді і 6 років вільного підприємництва.

На лекції спікер надасть поради щодо розвитку бізнесу, ведення власної справи і планування часу на власному прикладі.

Захід проводиться в рамках реалізації Програми підтримки малого та середнього підприємництва в місті Запоріжжі.

Для участі необхідно зареєструватися за посиланням https://bit.ly/2KrwmUA або за телефоном (067) 637-47-03.


Тренінг «Публічні закупівлі для учасників. Участь та перемога в них»

26 червня 2018 року з 10:00 до 14:30 у Запорізькій торгово-промисловій палаті (бульвар Центральний, 4, к. 233) в рамках реалізації Програми розвитку малого та середнього підприємництва у м. Запоріжжі відбудеться тренінг «Публічні закупівлі для учасників. Участь та перемога в них». Участь у семінарі для суб’єктів малого та середнього підприємництва безкоштовна.

Тренінг проводять консультант у сфері публічних закупівель Кауніна Г.О. та начальник відділу моніторингу та перевірок державних закупівель Управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькі області Синчило Д.О.

В програмі тренінгу: електронна система закупівель ProZorro, кваліфікаційні критерії до учасників, алгоритм проведення публічних закупівель, підстави для відхилення тендерних пропозицій, вимоги щодо укладання та виконання договору про закупівлю, внесення змін до договору про закупівлю, порядок оскарження дій замовника під час проведення торгів та інші актуальні питання.

Для участі в тренінгу необхідно надіслати на електронну адресу torg2@i.uа або за телефоном 52-95-05 свої дані (прізвище ім’я, по-батькові, посаду та контактний номер).


Продовжено термін прийому заявок на конкурс грантів в рамках Фонду сприяння розвитку малих та середніх підприємств

«Департамент надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва міської ради інформує, що проектом ПРОМІС продовжено термін прийому заявок на конкурс грантів в рамках Фонду сприяння розвитку малих та середніх підприємств (Фонд МСП) до 10.06.2018.

Фонд МСП надає підтримку для розвитку МСП через створення відповідної інфраструктури, підвищення кваліфікації та навичок підприємців, а також сприяє реалізації Програми розвитку малого і середнього підприємництва в місті Запоріжжі на 2017-2021 роки, затвердженої рішенням міської ради від 30.08.2017 № 45.

Фінансування проектів базується на засадах співфінансування і складається з: внеску Проекту ПРОМІС, власного внеску організації-заявника, внеску з інших джерел.

Детальніше про умови конкурсу за посиланням:

http://pleddg.org.ua/ua/2017/konkurs-grantiv-v-ramkakh-fondu-spriyan/


Про здійснення позапланових перевірок щодо дотримання суб'єктами господарювання вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки

Відповідно до протокольного рішення за результатами засідання Кабінету Міністрів України від 28.03.2018 року № 11 та на виконання наказу державної служби з надзвичайних ситуацій України від 29.03.2018 року № 202 «Про здійснення позапланових перевірок» щодо дотримання суб'єктами господарювання вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки у торговельних підприємствах (торговельні центри, багатофункціональні будинки і комплекси), культурно-видовищних та дозвіллєвих закладах, дошкільних та загальноосвітних навчальних закладів, закладів охорони здоров'я зі стаціонарним лікуванням, Головним управлінням державної служби з надзвичайних ситуацій України у Запорізькій області протягом квітня - червня 2018 року заплановано здійснення перевірок вищезазначених об'єктів відповідно до затвердженого графіка, який розміщений на офіційному сайті Головного управління державної служби з надзвичайних ситуацій України у Запорізькій області http://zp.dsns.gov.ua.

Виконавчий комітет міської ради


Проведення Запорізького туристичного фестивалю-ярмарку «Запоріжжя — місце щастя».

12.05.2018 з 10:00 до 16:00 на каскаді фонтанів «Райдуга» відбудеться масовий захід з нагоди проведення Запорізького туристичного фестивалю-ярмарку «Запоріжжя — місце щастя».

Передбачається реалізація кондитерських, кулінарних виробів, морозива, прохолоджуючих напоїв, снекової, сувенірної продукції та функціонування пересувних об’єктів з надання послуг у сфері розваг.

Розпорядником масового заходу в частині організації торговельного обслуговування є районна адміністрація Запорізької міської ради по Вознесенівському району.

Виконавчий комітет міської ради


Проведення масового заходу з нагоди відзначення 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

09.05.2018 з 09:00 до 16:00 у парку Перемоги відбудеться масовий захід з нагоди відзначення 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Передбачається реалізація кондитерських, кулінарних виробів, морозива, прохолоджуючих напоїв, снекової, сувенірної продукції та функціонування пересувних об’єктів з надання послуг у сфері розваг.

Розпорядником масового заходу в частині організації торговельного обслуговування є районна адміністрація Запорізької міської ради по Вознесенівському району.

Виконавчий комітет міської ради


Безкоштовний семінар для підприємців та бажаючих відкрити власну справу на тему: «Як залучити інвестиції»

15.05.2018 о 12:00 у приміщенні №213 Дніпровської районної адміністрації в рамках програми підтримки малого та середнього підприємництва в місті Запоріжжі відбудеться безкоштовний семінар для підприємців та бажаючих відкрити власну справу на тему: «Як залучити інвестиції».

На семінарі розглядатимуться питання створення успішної презентації інвестиційного проекту, змісту інвестиційної привабливості та можливостей її підвищення, шляхів створення стартапа, про який мріє інвестор. Семінар проводить Максимович Ю. В. — віце-президент Асоціації Приватних Інвесторів України.

Для участі у семінарі необхідно надіслати на електронну адресу torg2@і.ua або за телефоном
52-95-05 свої дані (прізвище ім’я, по-батькові та посаду).


Семінар для підприємців на тему: «Взаємовідносини СПД з контролюючими органами та зміни в законодавстві»

23 квітня 2018 року з 12:00 до 15:00 у Конференц-залі готелю «Інтурист» (2 поверх) відбудеться семінар для підприємців на тему: «Взаємовідносини СПД з контролюючими органами та зміни в законодавстві». Участь у семінарі для підприємців безкоштовна.

На семінарі розглядатимуться питання щодо бухгалтерського обліку і звітності, ПДВ, спрощеної системи оподаткування, мінімальної заробітної плати, проведення перевірок, перспектив законодавства тощо. Семінар проводить голова ГО «Центр медіації та екаунтінгу «Точка зору» Церетелі Л.Г. в рамках реалізації Програми фінансування деяких заходів щодо сприяння розвитку малого та середнього підприємництва в місті Запоріжжі на 2018 рік.

Для участі у семінарі необхідно надіслати на електронну адресу torg2@і.ua або за телефоном 52-95-05 свої дані (прізвище ім’я, по-батькові та посаду).


Проведення масових заходів з нагоди святкування Великодня та поминальних днів

З 02.04.2018 по 20.04.2018 на території м. Запоріжжя будуть проведені масові заходи з нагоди святкування Великодня та поминальних днів.

Передбачається реалізація продукції відповідного асортименту товарів. Дислокація місць з реалізації продукції до Великодня та поминальних днів по районам м. Запоріжжя додається.

Розпорядниками масових заходів в частині організації торговельного обслуговування являються районні адміністрації Запорізької міської ради.

Запорізький міськвиконком

Дислокація місць з реалізації продукції до Великодня та поминальних днів по районах м. Запоріжжя


Про проведення хакатону у ВЦ «Козак Палац»

17-18 березня у ВЦ «Козак Палац» (вул. Перемоги, 70Б) з 10:00 до 18:00 відбудеться Хакатон, який реалізується проектом Startup ShowRoom за підтримки Запорізької міської ради.

Хакатон — захід для бажаючих перевірити свою бізнес-ідею на інвестиційну привабливість; знайти нових клієнтів, партнерів; знайти нових членів команди для чинного або нового проекту; отримати нові знання для розвитку, просування або створення бізнесу; отримати зворотній зв’язок, експертну оцінку за своїм проектом від експертів з різних сфер бізнесу.

В програмі заходу:

 • презентації проектів;
 • 15 бізнес майстер-класів за темами: маркетинг, продажі, інвестування, вихід на ICO, командоутворення, нетворкінг, інтернет-маркетинг і багато іншого;
 • ділові знайомства;
 • консультації від професіоналів і фахівців з відкриття та розвитку бізнесу.

Реєстрація за посиланням: http://timedigitalmarket.timedigitalcrm.com/f/75


До уваги мешканців міста: штрафи!

Відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення:

Торгівля в містах з рук на вулицях, площах, у дворах, під'їздах, скверах та в інших невстановлених місцях  (ст. 160) — тягне за собою накладення штрафу від одного (17,00 грн.) до семи (119,00 грн.) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі або без такої.

Торгівля з рук у невстановлених місцях промисловими товарами — тягне за собою накладення штрафу від шести (102,00 грн.) до п'ятнадцяти (255,00 грн.) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі.

Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів (ст. 152) — тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти (340,00 грн.) до вісімдесяти (1360,00 грн.) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян - суб’єктів підприємницької діяльності —від п’ятдесяти (850,00 грн.) до ста (1700,00 грн) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Провадження господарської діяльності без державної реєстрації як суб’єкта господарювання або без одержання ліцензії на провадження певного виду господарської діяльності, чи здійснення таких видів господарської діяльності з порушенням умов ліцензування, а також без одержання дозволу, іншого документа дозвільного характеру (ст.164) — тягне за собою накладення штрафу від двадцяти (340,00 грн.) до ста (1700,00 грн.) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Департамент надання адміністративних
послуг та розвитку підприємництва міської ради


Конкурс «Краще підприємство торгівлі, ресторанного господарства та побутового обслуговування з підготовки до новорічних та різдвяних свят у м. Запоріжжі»

З 15 грудня 2017 року до 10 січня 2018 року оголошується проведення конкурсу «Краще підприємство торгівлі, ресторанного господарства та побутового обслуговування з підготовки до новорічних та різдвяних свят у м. Запоріжжі» (далі – Конкурс).

Конкурс проводиться у трьох номінаціях:

«Краще підприємство торгівлі з підготовки до новорічних та різдвяних свят у м. Запоріжжі».

«Краще підприємство ресторанного господарства з підготовки до новорічних та різдвяних свят у м. Запоріжжі».

«Краще підприємство побутового обслуговування населення з підготовки до новорічних та різдвяних свят у м. Запоріжжі».

У Конкурсі буде розглядатися святкове оформлення зовнішніх вітрин, фасадів, прилеглих територій з використанням світлових елементів, сучасних оздоблювальних матеріалів та святкових прикрас.

Заяви на участь у Конкурсі подаються суб’єктами господарської діяльності до районних адміністрацій міської ради за місцем знаходження підприємства торгівлі, ресторанного господарства та побутового обслуговування в письмовому або електронному вигляді з 15.12.2017 до 04.01.2018.

Заява подається довільної форми, в якій зазначаються назва суб’єкта господарської діяльності, ПІБ керівника, телефон для зв’язку, адреса. До заяви  додаються фотографії вітрини, фасаду, прилеглої території та внутрішнього оформлення.

Інформація про перебіг Конкурсу та його учасників висвітлюється в засобах масової інформації, в тому числі телебаченні.

Організаторами Конкурсу є департамент надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міської ради та районні адміністрації Запорізької міської ради.

За підсумками Конкурсу переможцям оголошується подяка виконавчого комітету Запорізької міської ради.

Запорізький міськвиконком


Проведення масових святкових заходів на пл. Фестивальній та пл. Маяковського

З 19.12.2017 по 19.01.2018 року з 9:00 до 22:00 на  пл. Фестивальній та з 19.12.2017 по 08.03.2018 з 9:00 до 22:00 на пл. Маяковського будуть проведені масові заходи з нагоди святкування новорічних, різдвяних та інших свят.

Передбачається реалізація продуктів харчування, виробів майстрів народних промислів, сувенірів, різдвяної атрибутики у дерев’яних декоративних будиночках та функціонування пересувних об’єктів з надання послуг у сфері розваг.

Розпорядником масового заходу в частині організації торговельного обслуговування є районна адміністрація Запорізької міської ради по Вознесенівському району.

Запорізький міськвиконком


Інформація про дислокацію місць продажу новорічних ялинок


Конкурс грантів

Проектом «Економічні можливості постраждалим від конфлікту», що виконується Міжнародним благодійним фондом «Український жіночий фонд» за підтримки USAID, оголошено конкурс грантів для розширення бізнесу та створення робочих місць для осіб, які постраждали від конфлікту, а саме: внутрішньо переміщеним особам, демобілізованим військовослужбовцям та членам їх сімей, людям з інвалідністю та іншим особам у кризових ситуаціях.

Кінцевий термін подачі заявок: 27 грудня 2017 року.

Загальний бюджет конкурсу складає 3,1 млн. грн.

У конкурсі можуть взяти участь малі та середні підприємства, що зареєстровані як суб`єкти підприємницької діяльності (товариства з обмеженою відповідальністю, приватні підприємці, фермерські господарства) та працюють на території Вінницької, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Луганської, Харківської або Херсонської областей не менше одного року.

Для переможців конкурсу передбачається надання обладнання або інших активів, відповідно до заявки, а також експертна підтримка протягом 6 місяців.

Більше детально про умови конкурсу за посиланням: 

https://eopac.org.ua/ogoloshennya-pro-provedennya-konkursu-grantiv-3/


Семінар для підприємців на тему: «Пенсійна реформа — 2017. Види державної соціальної допомоги»

30 листопада 2017 року о 10.00 у Запорізькій торгово-промисловій палаті (бул. Центральний 4), в рамках реалізації Програми фінансування деяких заходів щодо сприяння розвитку малого та середнього підприємництва відбудеться семінар для підприємців на тему: «Пенсійна реформа — 2017. Види державної соціальної допомоги».

Програма заходу вміщує наступні питання: зміни в пенсійному забезпеченні з 1.11.2017, зміни у розрахунку пенсій, визначення тривалості страхового стажу та що до нього зараховується (навчання, декретна відпустка, підприємницька діяльність, військова служба), купівля стажу, зміни умови призначення пільгових пенсій та пенсій за вислугу років, пенсійний вік, коли і як запрацює накопичувальна складова пенсійного страхування, призначення пенсії  громадянам, які працюють за кордоном, призначення державної соціальної допомоги особам які не мають право на пенсію та інвалідам, призначення та виплата різних видів державної соціальної допомоги та інші.

Семінар проводять представники Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області та відділу державної допомоги, компенсації та пенсійного забезпечення Департаменту соціального захисту населення Запорізької обласної державної адміністрації.

Участь у семінарі для підприємців безкоштовна.

Представники суб’єктів малого та середнього підприємництва, що мають бажання взяти участь у семінарі, можуть направити заявку на електронну адресу torg2@i.ua до 28.11.2017 за формою:

П.І.Б

Посада

Підприємство

Контактний телефон

 

 

 

 

або звернутися за тел. 52-95-05.


XVI Міжнародний промисловий форум 21 - 24 листопада 2017

Міжнародний промисловий форум — найбільша промислова виставка в Україні. У 2005 році вона була зареєстрована у Міжнародній Асоціації Виставкової Індустрії (UFI), що є найвищим рівнем світового визнання для виставки.

Міжнародний промисловий форум включає в себе спеціалізовані виставки у галузі металообробки, машинобудування та суміжних областей, а також насичену програму науково-практичних конференцій, семінарів, презентацій учасників форуму.

Учасниками виставки є провідні промислові підприємства України, близького та далекого зарубіжжя. Щорічно під час форуму презентуються новітні промислові технології, обладнання, інструмент, комплектуючі, послуги.

У рамках форуму пройдуть міжнародні спеціалізовані виставки:

 • Металообробка (металообробні технології, обладнання)
 • УкрВторТех (комісійна техніка, обладнання)
 • УкрЛитво (обладнання та технології для ливарного виробництва)
 • УкрЗварювання (технології, обладнання та матеріали)
 • Гідравліка. Пневматика
 • Підшипники (підшипники котіння та ковзання, вільні деталі: шарики та ролики, втулки стягувальні, технології, обладнання та інструмент для виробництва підшипників)
 • УкрПромАвтоматизація (автоматизація виробництва, автоматизовані системи управління технологічними процесами, автоматизація об'єктів промисловості)
 • Підйомно-транспортне, складське обладнання
 • Зразки, стандарти, еталони, прилади (контрольно?вимірювальні прилади, лабораторне та випробувальне обладнання, метрологія, сертифікація)
 • Безпека виробництва (засоби захисту, безпека робочої зони)

Організатор:
ТОВ «Міжнародний виставковий центр»

Місце проведення:
Україна, м. Київ, Міжнародний виставковий центр, 
Броварський проспект, 15, станція метро «Лівобережна»

Контакти:
тел.: (044) 201-11-65, e-mail: lilia@iec-expo.com.uamaria@iec-expo.com.ua


Збір інформації щодо соціальних підприємств Запоріжжя

З метою реалізації заходів програми сприяння розвитку малого та середнього підприємництва м. Запоріжжя на 2017-2021 роки та опрацювання можливостей підтримки соціально орієнтованого бізнесу департаментом надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва міської ради здійснюється збір інформації щодо соціальних підприємств, які діють на території міста Запоріжжя.

Соціальне підприємництво — це бізнес, метою якого є вирішення соціальних проблем. Частина прибутку соціального підприємства спрямовується на громадські справи, вирішення гострих суспільних проблем (допомога у працевлаштуванні, ресоціалізації людей, що опинилися у скрутних життєвих обставинах, допомога учасникам АТО, робота з дітьми, інвалідами, покращення довкілля тощо).

У разі здійснення такої діяльності просимо надіслати на електронну пошту torg2@i.ua повідомлення з зазначенням назви, адреси підприємства та телефонів для зв’язку.

Департамент надання адміністративних послуг
та розвитку підприємництва міської ради»


Запрошуємо до участі у IX Міжнародному інвестиційному бізнес-форумі «Відновлювальна енергетика та енергоефективна модернізація промисловості»

23 листопада у м. Києві відбудеться IX Міжнародний інвестиційний бізнес-форум «Відновлювальна енергетика та енергоефективна модернізація промисловості». До участі у ньому запрошуються промислові підприємства міста із значним споживанням енергетичних ресурсів і представники бізнесу, які працюють у сфері відновлювальної енергетики у місті  (більш детальна інформація розміщена за посиланням   

http://saee.gov.ua/uk/events/previews/2036


Фестиваль вуличної їжі «Пікнік на Райдузі»

07.10.2017 та 08.10.2017 року з 9:00 до 19:00 на каскаді фонтанів «Райдуга» відбудеться масовий захід — фестиваль вуличної їжі «Пікнік на Райдузі».

Передбачається реалізація продуктів харчування.

Запорізький міськвиконком


До уваги мешканців та підприємців міста!

Інформуємо, що з 18 вересня 2017 року при здійсненні суб’єктом господарювання експорту об’єктів регулювання до країн, вимогами яких є обов’язковість проведення обстежень місць вирощування, виробництва чи зберігання сільськогосподарської продукції, експорт об’єктів регулювання буде здійснюватися виключно за умови дотримання фітосанітарних заходів країни- імпорту (Китай, Індонезія, країни Євразійського економічного союзу та інші) та за наявності підтвердження того, що об’єкт регулювання походить із місць вирощування, виробництва чи зберігання сільськогосподарської продукції, які відповідають міжнародному договору України.

Фітосанітарні вимоги країн розміщено на офіційному сайті Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів за посиланням у розділі «Міжнародне співробітництво»: http://wvyw.consumer.gov.ua/ContentPages/Fitosanitarni_Vimogi_Krain/89/.

Підтвердженням того, що об’єкт регулювання походить із місць вирощування, виробництва чи зберігання сільськогосподарської продукції, які відповідають міжнародному договору України є наявність карантинного сертифіката, який видано на рослини, продукти рослинного походження, упаковки, засоби перевезення, контейнери, грунт та будь-які інші організми, об’єкти або матеріали, здатні переносити чи поширювати регульовані шкідливі організми, не включені до переліку об’єктів регулювання для цілей контролю за переміщенням територією України, за запитом особи, яка здійснює переміщення вантажу з такими об’єктами та копія Акта обстеження (додаток З до Порядку проведення огляду, обстеження, аналізу, знезараження та інспектування, (оформлення фітосанітарного та карантинного сертифікатів) об’єктів регулювання, затвердженого Постановою КМУ від 12.05.2007 р. №705), в якому є підтвердження того, що під час обстеження місця вирощування, виробництва чи зберігання сільськогосподарської продукції не виявлено певного шкідливого організму.

Спеціаліст управління фітосанітарної безпеки, відповідальний за проведення вищезазначених заходів у м. Запоріжжя:

 • м. Запоріжжя, вул. Привокзальна, 9а, т. (061) 286-04-60, Єжилов Сергій Анатолійович, 066-303-80-99;
 • м. Запоріжжя, вул. Привокзальна, 9а, т. (061) 286-04-60, Гашук Тетяна Володимирівна;
 • м. Запоріжжя, вул. Південне шосе, 74, Морозюк Дмитро Володимирович, 063-218-71-79.

Конкурс бізнес-проектів в рамках розвитку молодіжного підприємництва

В рамках реалізації Програми фінансування деяких заходів щодо сприяння розвитку малого та середнього підприємництва Запорізької міської ради  розпочато відбір заявок на участь у конкурсі бізнес-проектів в рамках розвитку молодіжного підприємництва.

Метою проведення конкурсу є стимулювання збільшення чисельності молодих осіб, що займаються підприємницькою діяльністю, заохочення молодих підприємців, надання їм організаційно-фінансової та консультаційної підтримки, сприяння економіко-правовій підготовці молодих підприємців-початківців до діяльності в ринкових умовах, зменшення соціально-психологічної напруженості серед молоді.

В конкурсі можуть взяти участь молоді підприємці віком до 35 років, юридичні особи — підприємства, власник або керівник яких є особа віком до 35 років, внутрішньо переміщені особи  та студенти вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації тощо.

Бізнес-проекти, відповідні матеріали до них, скановані копії заявки, оформленої за встановленим зразком в електронному вигляді у форматі PDF, подаються особами, що бажають взяти участь у конкурсі до департаменту спорту, сім’ї та молоді міської ради на електронну адресу komitetmolodi@ukr.net до 15.10.2017 (у темі листа зазначити «Заявка на конкурс бізнес-проектів»).

Положення про проведення конкурсу

Форма заявки


Увага, конкурс бізнес-планів суб'єктів малого і середнього підприємництва!

Запорізькою обласною державною адміністрацією в межах виконання заходу Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва у Запорізькій області на 2017-2018 роки оголошено повторний конкурс бізнес планів суб'єктів малого і середнього підприємництва. Детальніше з умовами конкурсу можна ознайомитись на офіційному веб-сайті облдержадміністрації у розділі «Регуляторна політика та розвиток підприємництва» підрозділ «Розвиток та підтримка підприємництва» у рубриці «До уваги зацікавлених осіб» (http://www.zoda.gov.ua/news/37272/ogolosheno-povtomiy-konkurs-biznes-planiv-subjektiv-malogo-i-serednogo-pidprijemnitstva.html).


Розпорядження міського голови Запоріжжя 

від 14.02.2017 № 52р «Про проведення сільськогосподарських ярмарків»


Опубліковано в газеті «Запорозька Січ» від 04.03.2017 № 044 (6243)

Розпорядження голови районної адміністрації Запорізької міської ради
по Заводському району №54р від 08.02.2017  

Про зони для розміщення
засобів пересувної дрібнороздрібної
торговельної мережі та сфери послуг
у Заводському районі

Керуючись рішенням Запорізької міської ради від 25.08.2016 № 52 «Про затвердження Положень, що регулюють правовідносини функціонування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та об’єктів дрібнороздрібної торговельної мережі на території м. Запоріжжя», враховуючи висновки районної комісії по упорядкуванню роботи об’єктів сфери обслуговування Заводського району згідно протоколу № 2 засідання комісії від 03.02.2017:

1. Визначити зони для розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торгівельної мережі та сфери послуг на території Заводського району в новій редакції згідно з додатком.

2. Затвердити схематично-графічний план зони № 27 для розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торгівельної мережі та сфери послуг на території Заводського району (додається).

3. Визнати таким, що втратив чинність пункт 1 розпорядження голови районної адміністрації від 28.11.2016 № 576р «Про зони для розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі та сфери послуг у Заводському районі».

4. Відділу організаційної та кадрової роботи районної адміністрації оприлюднити дане розпорядження в газеті «Запорізька Січ», на офіційному порталі Запорізької міської влади та на веб-сайті районної адміністрації.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної адміністрації Штепу О.І.

Заступник голови районної адміністрації                                                                                         Ю.О.Кулак

Додаток до розпорядження №54р від 08.02.2017


До уваги суб’єктів господарювання!

З набранням чинності змін до Податкового кодексу України та Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», розпочалось масове припинення діяльності фізичних осіб-підприємців на території м. Запоріжжя.

Згідно до Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» наявність  в  Єдиному  державному  реєстрі  юридичних  осіб, фізичних  осіб-підприємців та громадських формувань відомостей про  припинення   підприємницької  діяльності  фізичної  особи-підприємця є підставою для анулювання документів, отриманих суб’єктом господарювання та спрямованих на набуття, зміну чи припинення його права та/або обов’язку.

Згідно із Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності» та наказом Мінрегіону України «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд  для провадження підприємницької діяльності» від 21.10.2011 № 244,  розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності (надалі — ТС) здійснюється на підставі паспорту прив’язки ТС, який надається департаментом архітектури та містобудування Запорізької міської ради за зверненням суб’єкта господарювання.

Таким чином, при припинені діяльності суб’єкта господарювання, згідно до вимог чинного законодавства, паспорт прив’язки ТС — анулюється.

У зв’язку з вищенаведеним, міська влада, з метою недопущення обмеження свободи підприємницької діяльності суб’єктів фізичних осіб-підприємців — власників ТС (кіосків та павільйонів), що отримали, у встановленому законом порядку, паспорти прив’язки ТС та попередження їх анулювання, просить при подані заяви про припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця, звернути увагу на можливість настання, вищезазначених, негативних наслідків.      


Оприлюднено в газеті «Запорозька Січ» від 30.07.2016 № 138 (6096)


УКРАЇНА
РАЙОННА АДМІНІСТРАЦІЯ ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 ПО ХОРТИЦЬКОМУ РАЙОНУ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я 
голови районної адміністрації


м. Запоріжжя

18.07.2016                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   №347р

Про внесення змін та доповнень до розпорядження 
голови районної адміністрації від 05.06.2013 №220р 
«Про визначення зон для розміщення засобів пересувної 
мережі та пересувних тимчасових споруд» (зі змінами та доповненнями)

 

Розглянувши лист товариства з обмеженою відповідальністю «ТАРСЕРВІС» щодо доповнення існуючих зон новими місцями для розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі на території району, згідно з протоколом комісії по упорядкуванню роботи об’єктів сфери обслуговування від 14.07.2016 № 17 внести доповнення до розпорядження голови районної адміністрації Запорізької міської ради по Хортицькому району від 05.06.2013 №220р «Про визначення зон для розміщення засобів пересувної мережі та пересувних тимчасових споруд» (зі змінами та доповненнями):

1. У додатку 1 даного розпорядження у переліку зон для розміщення засобів пересувної мережі та сфери послуг на території району в зони № 3,16,30,35,42,44 додати по 1 місцю з виду послуг — пересувний пункт скупки вторинної сировини згідно з додатком.

2. Відділу економічного розвитку та підприємництва районної адміністрації оприлюднити дане розпорядження в газеті «Запорозька Січ» та на офіційному порталі Запорізької міської влади.   

3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови районної адміністрації Піпенка М.В.

        

Голова районної адміністрації                                                                                                         С.П.Натахін

  

Додаток
до розпорядження
голови районної адміністрації
від  18.07.2016 № 347р

Перелік
зон для розміщення засобів пересувної мережі та сфери послуг на території району 

№ зони

Місце розміщення зони

Розмір зони, м2

Схематичний графічний план зони

Кількість торгових місць в зоні

Вид засобу пересувної мережі

 

В т.ч. за видами торгівлі чи послуг

1

2

3

4

5

6

7

3.

вул. Світла, 14а

16

додається

2

1- пересувний пункт скупки скляної тари

1- пересувний пункт скупки вторинної сировини

 

 

16.

вул. Василя Сергієнка, 23

40

додається

6

1- пересувний пункт скупки скляної тари

2- сезонна виїзна торгівля плодоовочевою продукцією

2- сезонна виїзна торгівля баштанними культурами

1- пересувний пункт скупки вторинної сировини

 

30.

вул. Новгородська, 9а

16

додається

2

1- пересувний пункт скупки скляної тари

1- пересувний пункт скупки вторинної сировини

 

 

35.

вул. Хортицьке шосе, 20

16

додається

2

1- пересувний пункт скупки скляної тари

1- пересувний пункт скупки вторинної сировини

 

 

42.

пр. Інженера Преображенського, 5б

51

додається

7

3- сезонна виїзна торгівля плодоовочевою продукцією

1- сезонна виїзна торгівля баштанними культурами

1- сезонна виїзна торгівля ялинками

1- пересувний пункт скупки скляної тари

1- пересувний пункт скупки вторинної сировини

 

44.

пр. Ювілейний, 20а

20

додається

1

1- виїзна торгівля прохолоджуючими напоями та квасом

1- пересувний пункт скупки скляної тари

1- пересувний пункт скупки вторинної сировини

 

 

Заступник голови районної адміністрації                                                                                     М.В.Піпенко


Оприлюднено в газеті «Запорозька Січ» від 26.07.2016 № 134


УКРАЇНА

РАЙОННА АДМІНІСТРАЦІЯ ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ПО КОМУНАРІВСЬКОМУ РАЙОНУ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я 
голови районної адміністрації
м. Запоріжжя


 22.07.2016р.                                                                                                                                                    № 456р

Про внесення змін та доповнень до розпорядження голови районної адміністрації від 08.05.2013 № 269р «Про визначення зон для розміщення засобів пересувної мережі» (зі змінами)

Керуючись Порядком відведення місць для розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі та сфери послуг, затвердженого рішенням Запорізької міської ради від 27.03.2013 № 19 та згідно з висновками засідання  комісії по упорядкуванню роботи об’єктів сфери обслуговування (протокол від 20.07.2016 № 25):

1. Внести доповнення до зон № 13, 26, 33, 36, 43 та 44 переліку  зон  для  розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі та сфери послуг на території району, затвердженого розпорядженням голови районної адміністрації від 08.05.2013 № 269р «Про визначення зон для розміщення засобів пересувної мережі» зі змінами та викласти у новій редакції згідно з додатком.

2. Відділу організаційної та  кадрової роботи  районної адміністрації оприлюднити дане розпорядження у встановленому порядку.

3.  Розпорядження набирає чинності з моменту його оприлюднення.

4.  Контроль за виконанням розпорядження  покласти на заступника голови районної адміністрації Позднякова О.О.

  

Заступник голови районної адміністрації                                                                       І.В. Подолянець

 

Додаток
до розпорядження голови
районної адміністрації
від 22.07.2016р.   № 456р

 Доповнення

 до зони № 13, 26, 33, 36, 43, та 44 переліку зон для розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі та сфери послуг на території району, затвердженого розпорядження голови районної адміністрації від 08.05.2013 № 269р «Про визначення зон для розміщення засобів пересувної мережі» (зі змінами)

№ зони

Місце розміщення зони

Розмір зони, м²

Схематичний графічний план

Кількість торгових місць в зоні

Вид засобу пересувної мережі

Всього

в т. ч. за видами торгівлі чи послуг

13.

Космічна-Радгоспна

 

 

 

 

 

 

 

 

      70

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

додається

 

 

 

 

 

 

 

 

     8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2 - продаж новорічних ялинок

ялинковий майданчик

1 - сезонна торгівля прохолоджуючими  напоями

спеціалізоване технологічне обладнання з наметом

1 - картки поповнення рахунку мобільного зв’язку цілорічного терміну функціонування

лоток

1 - прийом склотари цілорічного терміну функціонування

пересувний пункт

1 - сезонна торгівля баштанними культурами

причеп  або спеціалізовані контейнери

1 - сезонна торгівля живою рибою

спеціалізований автотранспорт

 

1 - виїзна торгівля плодоовочевою продукцією та картоплею

 

причеп  або спеціалізовані контейнери

26.

Новокузнецька, 36 - 40-А                                                                      

  180

додається

    9

1 - сезонна торгівля живою рибою

спеціалізований автотранспорт

1- продаж новорічних ялинок

ялинковий майданчик

2- сезонна торгівля плодоовочевою продукцією та картоплею   

автомашина з лотком або спеціалізовані контейнери

1- пересувні атракціони

спеціалізоване технологічне обладнання

1- надання послуг поза межами приміщень

автопричеп

2- сезонна торгівля баштанними культурами

причеп  або спеціалізовані контейнери

1 - прийом склотари цілорічного терміну функціонування

пересувний пункт

 

33.

Парамонова, 10

   35

додається

    4

2-  сезонна торгівля баштанними культурами

причеп  або спеціалізовані контейнери

1 - сезонна торгівля плодоовочевою продукцією та картоплею    

автомашина з лотком або спеціалізовані контейнери

1 - сезонна торгівля прохолоджуючими  напоями

спеціалізоване технологічне обладнання з наметом

36. Північнокільцева - Ситова 100

додається

(зі змінами)

11    

 

 

 

   

д

    

1 - картки поповнення рахунку мобільного зв’язку цілорічного терміну функціонування 

лоток

1 -  сезонна торгівля прохолоджуючими напоями

спеціалізоване технологічне обладнання з наметом

4 -  продаж новорічних ялинок

ялинковий майданчик

3 - сезонна торгівля баштанними культурами

причеп або спеціалізовані контейнери

1 - сезонна торгівля живою рибою

спеціалізований автотранспорт

1 - виїзна торгівля плодоовочевою продукцією та картоплею

причеп  або спеціалізовані контейнери

43.

Чумаченка, 34-А

   80

додається

    4

1- пересувні атракціони

спеціалізоване технологічне обладнання

1- продаж новорічних ялинок

ялинковий майданчик

1- сезонна торгівля баштанними культурами

причеп  або спеціалізовані контейнери

1 - виїзна торгівля плодоовочевою продукцією та картоплею

причеп  або спеціалізовані контейнери

44.

Чумаченка, 45 - 47

   40

додається

    4

2  - сезонна торгівля баштанними культурами

причеп  або спеціалізовані контейнери

1- продаж новорічних ялинок

ялинковий майданчик

1 - виїзна торгівля плодоовочевою продукцією та картоплею

причеп  або спеціалізовані контейнери

  

Головний спеціаліст відділу економічного  розвитку та підприємництва                         Т.Г. Кобріна


Оприлюднено в газеті «Запорозька Січ» від 02.07.2016 № 118 (6076)

УКРАЇНА

РАЙОННА АДМІНІСТРАЦІЯ ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ПО ШЕВЧЕНКІВСЬКОМУ РАЙОНУ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я 
голови районної адміністрації
                          м. Запоріжжя                       
      24.06.2016р.                                                                                                     №  486р

 

Про внесення змін та доповнень до розпорядження голови районної адміністрації від 05.06.2013 року «Про визначення зон для розміщення засобів пересувної дрібно роздрібної торговельної мережі на території Шевченківського району»

 

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про благоустрій населенних пунктів», на виконання рішення Запорізької міської ради від 27.03.2013 №19 «Про порядок відведення місць для розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі та сфери послуг»:
1. Внести зміни та доповнення до переліку зон для розміщення засобів  пересувної торговельної мережі на території району. (Додаток№1). 
2. Визначити розміщення зон у відповідності до схематичних графічних планів. (Додається).
3. В установленому порядку оприлюднити та опублікувати дане розпорядження в засобах масової інформації.
4. Контроль за  виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови адміністрації Дудніка С.Г.

 

Голова районної адміністрації                                                                                                       Ф.М. Маєр

Зміни до Переліку зон для розміщення засобів дрібнороздрібної торгівельної мережі та сфери послуг на території Шевченківського району


Оприлюднено в газеті «Запорозька Січ» від 02.07.2016 № 118 (6076)

 

Про внесення змін та доповнень до розпорядження голови районної адміністрації від 05.06.2013 №220р «Про визначення зон для розміщення засобів пересувної мережі та пересувних тимчасових споруд» (зі змінами та доповненнями)

Розглянувши заяви фізичних осіб-підприємців Скрипник Н.Є., Баглая В.С., Хорольської Т.М., Бриля О.О. щодо внесення нових зон для розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі на території району, згідно з протоколами комісії по упорядкуванню роботи об’єктів сфери обслуговування від 14.04.2016 № 06, від 28.04.2016 № 08, від 26.05.2016 №11 внести зміни та доповнення до розпорядження голови районної адміністрації Запорізької міської ради по Хортицькому району від 05.06.2013 №220р «Про визначення зон для розміщення засобів пересувної мережі та пересувних тимчасових споруд» (зі змінами та доповненнями):
1. У додатку 1 даного розпорядження у переліку зон для розміщення засобів пересувної мережі та сфери послуг на території району зони №7,45,74 викласти в новій редакції (згідно з додатком), а після зони № 80 додати зони №81,82,83 згідно з додатком.
2. Відділу економічного розвитку та підприємництва районної адміністрації оприлюднити дане розпорядження в газеті «Запорозька Січ» та на офіційному порталі Запорізької міської влади.         
3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови районної адміністрації Піпенка М.В.

 

Голова районної адміністрації                                                                                                    С.П.Натахін

 

Перелік
зон для розміщення засобів пересувної мережі та сфери послуг на території району

№ зони

Місце розміщення зони

Розмір зони, м2

Схематичний графічний план зони

Кількість торгових місць в зоні

Вид засобу пересувної мережі

 

В т.ч. за видами торгівлі чи послуг

1

2

3

4

5

6

7

7.

вул. Гудименка, 16а

27

додається

3

1- розміщення паркових атракціонів
1- реалізація поп-корну та солодкої вати
1- виїзна торгівля прохолоджуючими напоями та квасом

 

спеціалізоване обладнання
спеціалізоване обладнання

45.

пр. Ювілейний, 23б

9

додається

2

1- виїзна торгівля прохолоджуючими напоями та квасом
1- реалізація прохолоджуючих та кавових напоїв

спеціалізоване обладнання

74.

вул. Задніпровська, 33/39

104

додається

2

1- розміщення пересувних атракціонів
1- реалізація солодкої вати

 

спеціалізоване обладнання

81.

вул. Ентузіастів,3

4

додається

1

1- виїзна торгівля прохолоджуючими напоями та квасом

 

спеціалізоване обладнання

82.

пр. Ювілейний, 17а

10

додається

2

1- виїзна торгівля прохолоджуючими напоями та квасом
1- виїзна торгівля морозивом

спеціалізоване обладнання

спеціалізоване обладнання

83.

пр. Ювілейний, 26

5

додається

1

1- виїзна торгівля прохолоджуючими та кавовими напоями

спеціалізоване обладнання

 

Заступник голови
районної адміністрації                                                                                                        М.В. Піпенко


 

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

 Суб’єктам  всіх форм власності, які провадять діяльність з виробництва та/або реалізації соціально значущих продовольчих товарів, необхідно декларувати зміни оптово-відпускних цін у разі їх збільшення протягом місяця більш, як на 1 відсоток.

Для отримання висновків щодо розрахунків економічно обґрунтованих планових витрат під час формування оптово-відпускних цін на продовольчі товари, суб’єктам господарювання необхідно подати до Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів документи в обсязі та згідно з вимогами постанови Кабінету Міністрів України від 17.10.2007 № 1222 «Про затвердження Порядку декларування зміни оптово-відпускних цін на продовольчі товари» за адресою: 01001, м. Київ, вул. Б.Грінченка, 1.


Оприлюднено в газеті «Запорозька Січ» від 30.04.2016 № 78(6036)

  УКРАЇНА

РАЙОННА АДМІНІСТРАЦІЯ ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ПО ШЕВЧЕНКІВСЬКОМУ РАЙОНУ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я 
голови районної адміністрації
                            

м. Запоріжжя                       
21.04.2016р.                                                                                                                                                     № 350р

 

Про внесення змін та доповнень до розпорядження голови районної адміністрації від 05.06.2013 року «Про визначення зон для розміщення засобів пересувної дрібно роздрібної торговельної мережі на території Шевченківського району»

 

Відповідно до Законів України “Про місцеве самоврядування в Україні”, «Про благоустрій населенних пунктів», на виконання рішення Запорізької міської ради від 27.03.2013 №19 «Про порядок відведення місць для розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі та сфери послуг», розпорядження міського голови від 19.02.2016р. №83р «Про виконання ЗУ від 09.04.2015р №317-VIII «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки»:
1. Внести зміни та доповнення до переліку зон для розміщення засобів  пересувної торговельної мережі на території району. (Додаток№1). 
2. Визначити розміщення зон у відповідності до схематичних графічних планів. (Додається).
3.  В зв’язку зі зміною назв вулиць Шевченківського району, які визначені в переліку зон для розміщення засобів  пересувної торговельної мережі на території району:
замість  вул. Куйбишева  читати вул. Ігоря Сікорського;
замість вул. Грязнова читати вул. Фортечна;
замість вул. Косигіна читати вул. Спартака Маковського;
замість вул. Червонопрапорна читати вул. Івана Мейлуса; 
замість вул. Копьонкіна читати вул. Фелікса Мовчановського; 
замість вул. Цюрупи читати вул. Віктора Духовченка; 
замість вул. Димитрова читати  вул. Олексія Поради; 
замість вул. Бабушкіна читати вул. Мальв; 
замість вул. Желєзнякова  читати вул. Юрія Федорюка. 
4. В установленому порядку оприлюднити та опублікувати дане розпорядження в засобах масової інформації.
5. Контроль за  виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови адміністрації Дудніка С.Г.

Голова районної адміністрації                                                                                                           Ф.М. Маєр

 

Зміни до Переліку зон для розміщення засобів дрібнороздрібної торгівельної мережі та сфери послуг на території Шевченківського району


Розпорядження голови районної адміністрації
Запорізької міської ради по Заводському району від 08.04.2016 № 195р 

Про внесення змін до розпорядження голови
районної адміністрації від 06.06.2013 № 262р 
«Про зони для розміщення засобів пересувної 
дрібнороздрібної торговельної мережі та сфери
послуг у Заводському районі» (зі змінами)

На виконання рішення Запорізької міської ради від 19.02.2016 № 11 «Про перейменування вулиці Орджонікідзе в місті Запоріжжя на вулицю Павлокічкаську» та рішення Запорізької міської ради від 19.02.2016 № 13 «Про перейменування вулиці Готвальда в місті Запоріжжя на вулицю Ринкову» та з метою упорядкування найменування вулиць на яких розміщенні засоби пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі та сфери послуг, літні майданчики для харчування, забезпечення належного утримання об’єктів благоустрою та прилеглої до них території, згідно протоколу № 10 засідання районної комісії по упорядкуванню роботи об’єктів сфери обслуговування Заводського району від 25.03.2016:

1. Внести зміни в додатки 1 та 2 до розпорядження голови районної адміністрації від 06.06.2013 № 262р «Про зони для розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі та сфери послуг у Заводському районі», а саме: замість слів: «Орджонікідзе», читати: «Павлокічкаська» та замість слів: «Готвальда», читати: «Ринкова» по всьому тексту.

2. Відділу організаційної та кадрової роботи районної адміністрації оприлюднити дане розпорядження в газеті «Запорізька Січ», на офіційному порталі Запорізької міської влади та на веб-сайті районної адміністрації.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної адміністрації Волошину О.Б.

 

Голова районної адміністрації                                                                                                               А.І.Баєв


Опубліковано в газеті «Запорозька Січ» від 16.04.2016 №68.

Розпорядження голови районної адміністрації
Запорізької міської ради по Комунарському району від 08.04.2016 №224р 

Про внесення змін до розпорядження голови районної адміністрації від 08.05.2013 № 269р «Про визначення зон для розміщення засобів пересувної мережі» (зі змінами)

Керуючись Порядком відведення місць для розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі та сфери послуг, затвердженого рішенням Запорізької міської ради від 27.03.2013 № 19, у зв’язку зі зміною умов використання земельної ділянки ТОВ «Джерк-ЛТД» в парку ім. Ю. Гагаріна  та згідно з протоколом засідання комісії по упорядкуванню роботи об’єктів сфери обслуговування від 06.04.2016 № 14.

1. Внести зміни у додаток 35 до Зон пересувної мережі, затверджений розпорядженням голови районної адміністрації від 08.05.2013 № 269р «Про визначення зон для розміщення засобів пересувної мережі» зі змінами (додається)

2. Відділу організаційної та  кадрової роботи  районної адміністрації оприлюднити дане розпорядження у встановленому порядку.

3.  Розпорядження набирає чинності з моменту його оприлюднення.

4.  Контроль за виконанням розпорядження  покласти на заступника голови районної адміністрації Позднякова О.О.

 

Заступник голови районної адміністрації                                                                           О.О. Поздняков     


Оприлюднено в газеті «Запорозька Січ» 15.03.2016 № 45 (6003)

Розпорядження голови районної адміністрації
Запорізької міської ради по Шевченківському району від 22.02.2016  № 161р

«Про внесення змін та доповнень до розпорядження голови районної адміністрації від 05.06.2013 року «Про визначення зон для розміщення засобів пересувної дрібно роздрібної торговельної мережі на території Шевченківського району»

Відповідно до Законів України “Про місцеве самоврядування в Україні”, «Про благоустрій населенних пунктів», на виконання рішення Запорізької міської ради від 27.03.2013 №19 «Про порядок відведення місць для розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі та сфери послуг»:
1. Внести зміни та доповнення до переліку зон для розміщення засобів  пересувної торговельної мережі на території району. (Додаток№1). 
2. Визначити розміщення зон у відповідності до схематичних графічних планів. (Додається).
3. В установленому порядку оприлюднити та опублікувати дане розпорядження в засобах масової інформації.
4. Контроль за  виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови адміністрації Дудніка С.Г.

 

Голова районної адміністрації                                                                                                        Ф.М. Маєр

Додаток № 1 до розпорядження голови районної адміністрації від 22.02.2016 № 161р


Оприлюднено в газеті «Запорозька Січ» 16.02.2016  № 24 (5985)

Розпорядження голови районної адміністрації
Запорізької міської ради по Хортицькому району від 10.02.2016 № 51р

«Про внесення доповнень до розпорядження голови районної адміністрації від 05.06.2013 №220р «Про визначення зон для розміщення засобів пересувної мережі та пересувних тимчасових споруд» (зі змінами та доповненнями)

Розглянувши заяву фізичної особи-підприємця Тилікової Неллі Миколаївни щодо розміщення засобу пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі на території району, згідно з протоколом комісії по упорядкуванню роботи об’єктів сфери обслуговування від 26.11.2015 № 33 внести доповнення до розпорядження голови районної адміністрації Запорізької міської ради по Хортицькому району від 05.06.2013 №220р «Про визначення зон для розміщення засобів пересувної мережі та пересувних тимчасових споруд» (зі змінами та доповненнями):

1. У додатку 1 даного розпорядження до переліку зон для розміщення засобів пересувної мережі та сфери послуг на території району після пункту 79 включити пункт 80 згідно з додатком.

2. Відділу економічного розвитку та підприємництва районної адміністрації оприлюднити дане розпорядження в газеті «Запорозька Січ» та на офіційному порталі Запорізької міської влади. 

3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови районної адміністрації Піпенка М.В.

           

Голова районної адміністрації                                                                                                       С.П.Натахін

Додаток  

до розпорядження голови
районної адміністрації
від _10.02.2016_№_51р_

 Перелік зон для розміщення засобів пересувної мережі та сфери послуг на території району

№ зони

Місце розміщення зони

Розмір зони, м2

Схематичний графічний план зони

Кількість торгових місць в зоні

Вид засобу пересувної мережі

 

В т.ч. за видами торгівлі чи послуг

1

2

3

4

5

6

7

80.

вул. Хортицьке шосе, 46

4

додається

1

сезонна виїзна торгівля морозивом, прохолоджуючими напоями

 

 

Заступник голови
районної адміністрації                                                                                                               М.В.Піпенко


Оприлюднено в газеті «Запорозька Січ» 23.01.2016 № 12 (5970)

Про внесення змін до розпорядження голови районної адміністрації 
від 13.06.2014 № 210р «Про внесення змін до розпорядження голови районної адміністрації від 06.06.2013 № 262р «Про зони для розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі та сфери послуг у Заводському районі»

Розглянувши рішення Запорізької міської ради №41 від 07.10.2015 «Про найменувння скверу імені Олександра Бірюка в Заводському районі м. Запоріжжя,» керуючись рішеннями Запорізької міської ради від 27.03.2013 № 19 «Про порядок відведення місць для розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі та сфери послуг», від 26.06.2013 № 20 «Про Порядок закріплення об’єктів благоустрою за підприємствами, установами, організаціями, суб’єктами підприємницької діяльності, власниками тимчасових споруд торгівельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності, власниками засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі для утримання в належному стані, укладання договорів про закріплення та утримання об’єктів благоустрою в належному стані в місті Запоріжжя», згідно протоколу засідання районної комісії по упорядкуванню роботи об’єктів сфери обслуговування Заводського району № 32 від 16.12.2015:

1. Внести зміни до розпорядження голови районної адміністрації від 13.06.2014 № 210р «Про внесення змін до розпорядження голови районної адміністрації від 06.06.2013 № 262р «Про зони для розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі та сфери послуг у Заводському районі», а саме: назву зони №29 замість «Орджонікідзе,22 (сквер біля КЗ «ПК «Заводський»)» читати «Орджонікідзе,22 (сквер імені Олександра Бірюка)".

2. Відділу організаційної та кадрової роботи районної адміністрації оприлюднити дане розпорядження в газеті «Запорізька Січ», на офіційному порталі Запорізької міської влади та на веб-сайті районної адміністрації.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної адміністрації Волошину О.Б.

Голова районної адміністрації                                                                                                  Н.А.Печонкіна


Оприлюднено в газеті «Запорозька Січ» 23.01.2016 № 12 (5970)

Про внесення змін до розпорядження голови районної адміністрації від 13.06.2014 №210р
«Про внесення змін до розпорядження голови районної адміністрації від 06.06.2013 №262р «Про зони для розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі та сфери послуг у Заводському районі» 

Розглянувши заяву Гроніної Тетяни Миколаївни, керуючись рішенням Запорізької міської ради від 27.03.2013 № 19 «Про порядок відведення місць для розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі та сфери послуг», враховуючи висновки районної комісії по упорядкуванню роботи об’єктів сфери обслуговування Заводського району згідно протоколу засідання комісії №1 від 06.01.2016:

1. Внести зміни до розпорядження голови районної адміністрації від 13.06.2014 №210р «Про внесення змін до розпорядження голови районної адміністрації від 06.06.2013 №262р «Про зони для розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі та сфери послуг у Заводському районі», а саме:

- В зоні №9, зон для розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі та сфери послуг у Заводському районі, виключити місце для розміщення лавки-автопричепу для реалізації продуктів харчування торгової марки «Наша Ряба» за адресою: вул. Електрична,247 у зв’язку з отриманням ФОП Гроніною Тетяною Миколаївною паспорту прив’язки тимчасової споруди.

2. Відділу організаційної та кадрової роботи оприлюднити дане розпорядження в газеті «Запорізька Січ», на офіційному порталі Запорізької міської ради та на веб-сайті районної адміністрації

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної адміністрації Волошину О. Б.

 

Заступник голови районної адміністрації                                                                                 Н.А.Печонкіна


Оприлюднено в газеті «Запорозька Січ» від 23.01.2016 № 12 (5970)

Про внесення змін до розпорядження голови районної адміністрації 
від 13.06.2014 № 210р «Про внесення змін до розпорядження голови районної адміністрації від 06.06.2013 № 262р «Про зони для розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі та сфери послуг у Заводському районі»

Розглянувши заяву товариства з обмеженою відповідальністю «Автохаус-2011», в особі директора Півненка Віталія Володимировича, керуючись рішеннями Запорізької міської ради від 27.03.2013 № 19 «Про порядок відведення місць для розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі та сфери послуг», від 26.06.2013 № 20 «Про Порядок закріплення об’єктів благоустрою за підприємствами, установами, організаціями, суб’єктами підприємницької діяльності, власниками тимчасових споруд торгівельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності, власниками засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі для утримання в належному стані, укладання договорів про закріплення та утримання об’єктів благоустрою в належному стані в місті Запоріжжя», згідно протоколу засідання районної комісії по упорядкуванню роботи об’єктів сфери обслуговування Заводського району № 31 від 02.12.2015:

1. Внести зміни до розпорядження голови районної адміністрації від 13.06.2014 № 210р «Про внесення змін до розпорядження голови районної адміністрації від 06.06.2013 № 262р «Про зони для розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі та сфери послуг у Заводському районі», а саме: зону № 34 викласти в новій редакції (додається).

2. Відділу організаційної та кадрової роботи районної адміністрації оприлюднити дане розпорядження в газеті «Запорізька Січ», на офіційному порталі Запорізької міської влади та на веб-сайті районної адміністрації.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної адміністрації Волошину О.Б.

 

Голова районної адміністрації                                                                                                        Н.А.Печонкін

Додаток 

до розпорядження голови
районної адміністрації
_________  №  _______

 

Зони
для розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі
та сфери послуг у Заводському районі

№ зони

Місце розміщення зони

Розмір зони (м2)

Схематичний графічний план

Кільк. торг. місць в зоні (шт.)

Види торгівлі, послуг

Термін функціонування

Засоби пересувної мережі

1

2

3

4

5

6

7

8

34

Південне шосе, 74

37

в наявності

5

1 - продаж періодичних видань

протягом року

лоток з наметом

1 - картки поповнення рахунку

протягом року

лоток

1 - квас із спеціального обладнання

з 1 квітня до 
1 листопада

столик з технологічним обладнанням

1 - засіб пересувної мережі цілорічного терміну функціонування

протягом року

лоток з наметом

1 - засіб пересувної мережі цілорічного терміну функціонування

протягом року

лоток з наметом, лавка-автопричеп

Заступник голови районної адміністрації                                                                                 О.Б.Волошина


Оприлюднено в газеті «Запорозька Січ» 19.12.2015 № 224 (5950)

Розпорядження голови районної адміністрації Запорізької міської ради по Хортицькому району від 15.12.2015 № 586р «Про внесення доповнень до розпорядження голови районної адміністрації від 05.06.2013 №220р «Про визначення зон для розміщення засобів пересувної мережі та пересувних тимчасових споруд» (зі змінами та доповненнями)»

Розглянувши заяву фізичної особи-підприємця Деркач Наталії Анатоліївни щодо розміщення засобу пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі на території району, згідно з протоколом комісії по упорядкуванню роботи об’єктів сфери обслуговування від 10.12.2015 №34 внести доповнення до розпорядження голови районної адміністрації Запорізької міської ради по Хортицькому району від 05.06.2013 №220р «Про визначення зон для розміщення засобів пересувної мережі та пересувних тимчасових споруд» (зі змінами та доповненнями):

1. У додатку 1 даного розпорядження до переліку зон для розміщення засобів пересувної мережі та сфери послуг на території району після пункту 76 включити пункти 77,78,79 згідно з додатком.

2. Відділу економічного розвитку та підприємництва районної адміністрації оприлюднити дане розпорядження в газеті «Запорозька Січ» та на офіційному порталі Запорізької міської влади. 

3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови районної адміністрації Піпенка М.В.

           

Голова районної адміністрації                                                                              С.П.Натахін

 

Додаток 1
до розпорядження голови
районної адміністрації
від __________№_______

 

Перелік
зон для розміщення засобів пересувної мережі та сфери послуг на території району

№ зони

Місце розміщення зони

Розмір зони, м2

Схематичний графічний план зони

Кількість торгових місць в зоні

Вид засобу пересувної мережі

 

В т.ч. за видами торгівлі чи послуг

1

2

3

4

5

6

7

77.

пр. Ювілейний, 24 – вул. Гудименка,1

10

додається

1

продаж новорічних ялинок

 

78.

вул. Курузова, 3

10

додається

1

продаж новорічних ялинок

 

79.

вул. Хортицьке шосе, 20 – вул. Маршала Судця, 9

10

додається

1

продаж новорічних ялинок

 


Заступник голови районної адміністрації                                                                                     М.В. Піпенко