Спорт

 

  Блискавичний виступ запорізьких спортсменів

З 03 по 05 червня у м. Будапешт (Угорщина) пройшов Кубок Світуз кікбоксингу. Завдяки плідним тренуванням, щоденній виснажливій праці та прагненню до перемоги вихованці міської ДЮСШ «Майстер Січ» здобули чотири перемоги Кубку Світу у визначених категоріях, а саме:

Горобец Аліна золота нагорода у роздилі лоукік.

Кітченко Микита срібна нагорода у розділі фул контакт.

Бучакчийский Марко срібна нагорода - фул контакт.

Уаров Ерік посів третю сходинку п’єдесталу у розділі – лайтконтакт.


Хорватське срібло і бронзу вибороли запорізькі борці

У період з 12 по 14 травня 2022 року в місті Пореч (Хорватія) запорізькі  вихованці міської ДЮСШ № 6 у складі збірної команди України прийняли участь у міжнародному турнірі  з боротьби греко-римської серед юніорів 2002-2003 р.н.

Як результат – скарбничка медалей запорізьких борців поповнилася сріблом і бронзою. А саме:

- майстер спорту України Юрій Дорогань у ваговій категорії до 97 кг здобув срібну медаль посівши друге місце;

-  майстер спорту України Овсепян Артур у ваговій категорії до 82 кг одержав перемогу та здобув бронзову медаль посівши ІІІ місце.

Вітаємо запорізьких спортсменів та їх тренерів - викладачів Валерія Брильова та Мурада Саргсяна з перемогами, які в котрий раз доводять свій професіоналізм та високий рівень підготовки не дивлячись ні на що.

Віримо у ЗСУ, державу і наших спортсменів, які захищають честь та гідність країни на міжнародних змаганнях.


Блискавичний виступ запорізьких спортсменів

З 11 по 15 травня у м. Бургас (Болгарія) пройшов чемпіонат Європи з ушуів. У змаганнях взяли участь більше 250 спортсменів більше ніж з 12 країн Європми. Україну представило 326 атлетів, серед яких четверо -   вихованці запорізької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 10.

- Тютюнник Олександр  - Майстер спорту України міжнародного класу;

- Жарун Максим  - Кандидат у майстри спорту;

- Сатін Данило – Кандидат у майстри спорту;

- Потуримець Данило – перший спортивний розряд.

Не дивлячись на зруйновану підготовку через війну росії в Україні, наша команда продемонструвала дуже високі результати. Як зізнаються самі атлети, це був шанс знову довести всім учасникам та глядачам з інших країн, що українці – талановиті, відчайдушні, потужні спортсмени. Які спроможні попри перешкоди йти до своєї мети та досягати успіху.

Збірна України посіла почесне перше місце, запорізькі спортсмени до загальної скарбнички внесли 9 нагород:

Золотих медалей – 8;

Бронзова медаль – 1.

На церемонії нагородження прапор України з написом «Stop war» постійно майорів на плечах українських спортсменів, закликаючи допомгти нашій країні припинити вбивства, кровопролиття, порушення усіх норм права та несправедливість.

Тренують юних спортсменів досвідчені тренери Мороз М.О., Данченко М.В., Храмова Н.О., Пестов В.А., Сидоренко Д.С., Куліш Т.Є.


Дві бронзи Чемпіонату України з художньої гімнастики

У період з 07 по 11 грудня у м.Ужгород відбувся 07.12-11.12 командний Чемпіонат України з гімнастики художної, в рамках якого було проведено одночасно два Чемпіонати України – Чемпіонат України (дорослі, Юніори) та Чемпіонат України серед спортивних клубів з гімнастики художньої (дорослі). У змаганнях прийняло участь  понад 1200 учасниць з 22 обласних центрів України.

Запорізькі команди гімнасток – вихованок міської ДЮСШ № 5 гідно представили наше місто. За результатами змагань вони вибороли 2 бронзові нагороди в різних програмах змагань.

Команда (програма ІІ спортивний розряд):

Ілона Єдіківна

Фоміна Анастасія

Климова Катерина

Сергієнко Ірина

Рясна Анастасія

Павлова Єва

Команда (програма Кандидатів у майстри спорту України):

Крупицька Вероніка

Крупицька Надія     

Васюра Крістіна      

Семівол Даріна       

Головінова Кіра       

Толкунова Софія      

А Панчук Олександра, 2004 р.н. за прогамою Майстер спорту у багатоборстві виконала нормативи Майстер Спорту України.

Протягом останніх трьох року дівчата були переможцями чемпіонату Запорізької області. Досягнуті перемоги дають можливість юним гімнасткам увійти до резерву збірної України з художньої гімнастики.

Тренують  юних спортсменок досвідчені тренери-викладачі:

тренер-викладач вищої категорії Діана Колокот

тренер-викладач І категорії Ганна Колокот

тренер-викладач І категорії Ілона Югай


 Знову срібло і бронза  Кубку України з боротьби греко-римської

У період з 02 по 04 грудня 2021 року  запорізькі борці – вихованці міської ДЮСШ № 6 прийняли участь у чемпіонаті України з боротьби греко-римської серед чоловіків, присвяченого 150-річчю з дня народження Івана Піддубного, який відбувався в Черкасах.

У складі збірної команди Запорізької області майстер спорту України Юрій Дорогань у ваговій категорії до 97 кг переміг 3 суперників і здобув срібну медаль посівши друге місце серед 19 найкращих спортсменів України. А майстер спорту України Овсепян Артур у ваговій категорії до 87 кг одержав перемогу та здобув бронзову медаль посівши ІІІ місце серед 13 учасників.

Обидва спортсмени  тренуються у міській дитячо-юнацькій спортивній школі № 6 вже понад 8 років, входять до складу національної збірної з греко-римської боротьби. Нагадаємо, що в листопаді цього року молоді, але досвідчені спортсмени здобули золото і срібло Кубку України з боротьби греко-римської серед юніорів 2002-2003 р.н., який відбувався в Харків.

Тренуються обидвох спортсменів  тренер-викладач І категорії Валерій Брильов та заслужений тренер України Мурад Саргсян.


  Блискавичний виступ запорізьких ушуістів

З 12 по 14 листопада у м. Бровари (Київська обл.) відбулися змагання з ушу (таолу): Фінал Кубку України та чемпіонат України серед школярів. У змаганнях взяли участь більше 200 атлетів з багатьох куточків нашої країни: Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Київська, Одеська, Харківська, Херсонська та інші області.

До складу збірної команди нашого міста увійшли 37 атлетів міської ДЮСШ№10. Юні та перспективні, але з невеликим досвідом; та вже досвідченні, чиї прізвища вже знайомі на спортивних аренах України, Європи та світу.

Як результат - понад 40 нагород різного гатунку, з них 27 – золотих, а саме:

У Фіналі Кубку України:

1. Тютюнник Олександр  - золота нагорода;

2. Животок Георгій - золота нагорода;

3. Соболь Лідія - дві золоті нагороди;

4. Жарун Максим  - дві золоті нагороди;

5. Сатін Данило - золота нагорода.

У Чемпіонаті України серед школярів:

1. Черняк Анастасія - три золоті нагороди;

2. Ткачов Артем  - дві золоті нагороди;

3. Вовушко Маргарита - дві золоті нагороди;

4. Брик Кіра - золота нагорода;

5. Курносенко Софія  - три золоті нагороди;

6. Потуримець Данило - три золоті нагороди;

7. Мудраченко Мирослава - дві золоті нагороди;

8. Шмигля Дар'я - дві золоті нагороди;

9. Діденко Ул'яна - золота нагорода;

10. Масленко Іван- золота нагорода.

Тренують юних спортсменів досвідчені тренери Мороз М.О., Данченко М.В., Храмова Н.О., Пестов В.А., Сидоренко Д.С., Куліш Т.Є. 


 Чотири бронзових нагороди Чемпіонату Європи з кікбоксингу WAKO

В Чорногорії (м. Будва)  у період 08-14 листопада 2021 року відбувся Чемпіонат Європи з кікбоксингу WAKO серед юніорів. Запоріжжя в складі збірної України представляли  4  вихованці міської ДЮСШ «Майстер Січ»: Горобець Аліна, Кононенко Богдан, Бучакчийський Марк та Гороховець Костянтин.

За підсумком змагань юні спортсмени поповнили скарбничку медалей збірної України 4 бронзовими нагородами,  що дозволило посісти на  6 загальнокомандному  місці серед 35 країн – учасниць змагань.


ОГОЛОШЕННЯ

Про проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення міста Запоріжжя

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2015 № 1045 «Про затвердження Порядку проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення України», постанови Кабінету Міністрів України від 06.06.2018 № 461 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2015 № 1045», Наказу Міністерства молоді та спорту України від 15.12.2016 №4665 «Про затвердження тестів і нормативів для проведення щорічного оцінювання фізичної підготовки населення України» (http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z0195-17/page), 01-02 червня 2019 року на стадіоні «Локомотив» - вул. Жуковського, 70-а, буде проведено щорічне оцінювання фізичної підготовленості населення м. Запоріжжя (далі Тестування).

Метою Тестування є створення  належних умов фізичного розвитку різних вікових груп населення, а також сприяння у вихованні патріотизму та громадської позиції.  До Тестування допускаються громадяни віком від 18 до 70 років і старше мешканці міста Запоріжжя, іноземці, та особи без громадянства, що перебувають в Україні на законних підставах, які систематично займаються фізичною культурою і спортом, у тому числі самостійно, які пройшли медичне обстеження і допущені лікарем до тестування, а також ознайомлені з вимогами правил безпеки.

Приймаються особисті та колективні заявки  згідно додатку 1, 2.

Графік проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення міста Запоріжжя у 2019 році

Дата проведення

Час проведення тестування

Місце проведення

Види випробувань

01.06.2019

з 10.00 до 14.00

Стадіон «Локомотив»

вул. Жуковського, 70а

1.  Витривалість - біг на 3000 м., 2000 м, або рівномірний біг 12 хв.

2. Сила ніг - стрибок у довжину з місця, присід.

3. Сила рук - згинання і розгинання рук в упорі лежачи, підтягування.

4. Швидкість - біг 100 м.

02.06.2019

з 10.00 до 14.00

Стадіон «Локомотив»

вул. Жуковського, 70а

1. Сила рук - підтягування на перекладині або ривок гирі, підтягування у висі лежачи.

2. Сила м’язів тулуба – піднімання

тулуба в сід за 1 хв.

3. Гнучкість – нахили тулуба вперед з

положення сидячи.

4. Спритність – човниковий біг 4х9м.

Колектив або особа, яка має бажання прийняти участь у Тестуванні направляє заявку до 31.05.2019 року до департаменту спорту, сім’ї та молоді Запорізької міської ради особисто, поштою за адресою: м.Запоріжжя, пр.Соборний, 214, або на електронну адресу: misksport_zp@ukr.net за формою, наведеною у додатку 1, 2 до цього оголошення:

У заявці зазначаються:

- прізвище, ім'я, по батькові (за наявності);

- стать;

- дата народження;

- документ, що посвідчує особу (серія, номер);

- місце проживання;

- контактний телефон, адреса електронної пошти;

- основне місце навчання, роботи (за наявності);

- спортивне звання (за наявності);

- спортивний розряд (за наявності);

- перелік обраних видів тестів.

До заявки додаються:

- копія документа, що посвідчує особу;

- форма первинної облікової документації № 027/о" Виписка із медичної карти амбулаторного (стаціонарного) хворого", затверджена наказом Міністерства охорони здоров'я України від 14 лютого 2012 року № 110, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 28 квітня 2012 року за № 661/20974;

- згода на обробку персональних даних за формою, наведеною у додатку 3 до цього оголошення.

 Учнівська та студентська молодь навчальних закладів усіх типів незалежно від форми власності, особовий склад Збройних сил та інших військових формувань, утворені відповідно до законів, правоохоронні органи, рятувальні та інші спеціальні служби, проходять щорічне оцінювання за місцем перебування закладу або служби.

Учасники Тестування враховуються тільки один раз (за місцем роботи, або проживання).

Учасник не допускається до проходження Тестування (припиняє проходження Тестування) у таких випадках:

- надання неповних даних у заявці на проходження Тестування;

- неподання необхідних документів;

- погіршення його фізичного стану до початку або в момент виконання комплексу тестів.

Контактна особа для отримання додаткової інформації  Коваль Марія Валентинівна т. 224-07-54;

За додатковою інформацією прохання звертатися до організаційного комітету при департаменті спорту, сім’ї та молоді Запорізької  міської ради за телефонами: 32-59-31, 224-07-54

Додатки (колективна та особиста заявки, згода на обробку персональних даних)


Оголошення
про проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення міста Запоріжжя

Відповідно Постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2015 р. №1045 «Про затвердження Порядку проведення щорічного оцінювання фізичної підготовки населення України», Наказу Міністерства молоді та спорту України від 15 грудня 2016 року № 4665 «Про затвердження тестів і нормативів для проведення щорічного оцінювання фізичної підготовки населення України» (http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z0195-17/page), 19-20 травня 2018 року на стадіоні «Локомотив», вул. Жуковського, 70а, буде проведено щорічне оцінювання фізичної підготовленості населення м. Запоріжжя (далі Тестування).

Метою Тестування є створення  належних умов фізичного розвитку різних вікових груп населення, а також сприяння у вихованні патріотизму та громадської позиції.  До Тестування допускаються громадяни віком від 18 до 70 років і старше мешканці міста Запоріжжя, іноземці, та особи без громадянства, що перебувають в Україні на законних підставах, які систематично займаються фізичною культурою і спортом, у тому числі самостійно, які пройшли медичне обстеження і допущені лікарем до тестування, а також ознайомлені з вимогами правил безпеки.

Приймаються особисті та колективні заявки  згідно додатку 1, 2.

Графік 
проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення міста Запоріжжя у 2018 році

Дата проведення

Час проведення тестування

Місце проведення

Види випробувань

19.05.2018

з 10:00 до 16:00

Стадіон «Локомотив»
вул. Жуковського, 70а

Витривалість — біг на 3000 м, 2000 м, або рівномірний біг 12 хв.
Сила ніг — стрибок у довжину з місця, присід.
Сила рук — згинання  і розгинання рук в упорі лежачи, підтягування.
Швидкість —  біг 100 м.

20.05.2018

з 10:00 до 16:00

Стадіон «Локомотив»
вул. Жуковського, 70а

Сила рук — підтягування на перекладині або ривок гирі, підтягування у висі лежачи.
Сила м’язів тулуба — піднімання тулуба в сід за 1 хв.
Гнучкість — нахили тулуба вперед з положення сидячи.
Спритність — човниковий біг 4х9м.

 

Колектив або особа, яка має бажання прийняти участь у Тестуванні направляє заявку до 16.05.2018 року до департаменту спорту, сім’ї та молоді Запорізької міської ради  особисто, поштою за адресою: м.Запоріжжя, пр.Соборний, 214, або на електронну адресу: misksport_zp@ukr.net за формою, наведеною у додатку 1, 2 до цього оголошення.

У заявці зазначаються:

 • прізвище, ім'я, по батькові (за наявності);
 • стать;
 • дата народження;
 • документ, що посвідчує особу (серія, номер);
 • місце проживання;
 • контактний телефон, адреса електронної пошти;
 • основне місце навчання, роботи (за наявності);
 • спортивне звання (за наявності);
 • спортивний розряд (за наявності);
 • перелік обраних видів тестів.

До заявки додаються:

 • копія документа, що посвідчує особу;
 • форма первинної облікової документації № 027/о «Виписка із медичної карти амбулаторного (стаціонарного) хворого», затверджена наказом Міністерства охорони здоров'я України від 14 лютого 2012 року № 110, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 28 квітня 2012 року за № 661/20974;
 • згода на обробку персональних даних за формою, наведеною у додатку 3 до цього оголошення.

Учнівська та студентська молодь навчальних закладів усіх типів незалежно від форми власності, особовий склад Збройних сил та інших військові формування, утворені відповідно до законів, правоохоронні органи, рятувальні та інших спеціальні служби, проходить щорічне оцінювання за місцем перебування закладу або служби.

Учасники Тестування враховуються тільки один раз (за місцем роботи, або проживання).

Учасник не допускається до проходження Тестування (припиняє проходження Тестування) у таких випадках:

 • надання неповних даних у заявці на проходження Тестування;
 • неподання необхідних документів;
 • погіршення його фізичного стану до початку або в момент виконання комплексу тестів.

Контактна особа для отримання додаткової інформації Коваль Марія Валентинівна, 224-07-54.

За додатковою інформацією прохання звертатися до організаційного комітету при  департаменті спорту, сім’ї та молоді Запорізької міської ради за телефонами: 32-59-31, 224-07-54.

Додаток 1 (колективна заявка)

Додаток 2 (особиста заявка)

Згода на обробку персональних даних


Дитячо-юнацькі спортивні школи м. Запоріжжя
оголошують набір вихованців у групи попередньої підготовки
з різних видів спорту на 2017-2018 навчальний рік

 

Назва спортивного закладу

ПІБ директора

Телефон

Район міста

Вид спорту

1

Дитячо-юнацька спортивна школа №1 з спортивної гімнастики

Рунчева Олена Іванівна

236-71-06

 

Дніпровський, ЗДІА

спортивна гімнастика (хлопці)

2

Дитячо-юнацька спортивна школа №3 з гандболу

Андреєєв Сергій Генадійович

65-02-71

 

усі райони міста

гандбол (хлопці, дівчата)

3

Дитячо-юнацька спортивна школа №4

Вейцер Марк Абрамович

233-50-84

усі райони міста

настільний теніс, фехтування, естетична гімнастика

4

Дитячо-юнацька спортивна школа №5 з художньої гімнастики

Дудченко Яна Вікторівна

34-30-52
707-62-10

 

 

Олександрівський
Вознесенівський
Дніпровський

художня гімнастика

5

Дитячо-юнацька спортивна школа №6

Дорогань Олексій Юрійович

277-28-71

 

Хортицький
Дніпровський
Шевченківський

боротьба греко-римська, бокс, бодібілдинг,

6

Дитячо-юнацька спортивна школа №7

Данік Оксана Павлівна

278-07-46
 

Комунарський
Хортицький

кульова стрільба

7

Дитячо-юнацька спортивна школа №8

Компанієць Олег Леонідович

278-15-34

 

усі райони міста

шашки, шахи

8

Дитячо-юнацька спортивна школа №10

Шульга Євгеній Анатолійвич

224-04-58

 

усі райони міста

волейбол, легка атлетика, спортивна аеробіка, ушу

9

Дитячо-юнацька спортивна школа №11

Бей Роман Іванович

220-10-77
095-235-44-45

 

Заводський

бокс, триатлон, дзюдо

10

Дитячо-юнацька спортивна школа №12 з баскетболу

Вікторов Кирило Вікторович

220-74-59

 

усі райони міста

баскетбол (хлопці)

11

Дитячо-юнацька спортивна школа імені Олімпійського чемпіона Юрія Лагутіна

Апанасенко Віктор Олексійович

32-59-31

 

усі райони міста

гандбол (хлопці)

12

Дитячо-юнацька спортивна школа «Україна»

Завгородній Анатолій Іванович

286-03-48

 

Олександрівський

веслування академічне

13

Дитячо-юнацька спортивна школа «Майстер-Січ»

Крупінов Сергій Олександрович

32-59-31

Дніпровський 
Комунарський
Шевченківський

тхеквандо, кікбоксінг, бокс

14

Дитячо-юнацька спортивна школа «Орбіта»

Румянцева Віра Григорівна

099-090-72-93 (директор)
096-421-51-23
097-963-45-85
(заступник)

усі райони міста

волейбол

15

Дитячо-юнацька спортивна школа «Локомотив»

Морозов Євгеній Володимирович

720-29-28
096-194-63-64

 

Олександрівський
Комунарський
Шевченківський

бокс, веслування на байдарках, легка атлетика, шашки

16

Дитячо-юнацька спортивна школа «Кристал»

Арцебарський Сергій Павлович

 

Шевченківський, ЗНВК №68

дзюдо (хлопці та дівчата)

17

Дитячо-юнацька спортивна школа «Хвиля»

Давіденко Ярослав Іванович

95-45-63

Орджонікідзевський
Комунарський

плавання, художня гімнастика