Транспорт

 

Перелік перевізників, що надаюсь послуги
з перевезення у пасажирів на міських
автобусних маршрутах загального користування

Перелік укладених з ними договорів
надання послуг з перевезення пасажирів
на автобусних маршрутах загального користування

Станом на 03.11.2021

Станом на 10.07.2019

Станом на 17.05.2019

Станом на 15.04.2019

Станом на 03.11.2021

Станом на 10.07.2019

Станом на 17.05.2019

Станом на 15.04.2019

 

 

 

Залізничний транспорт АТ «Укрзалізниця» через його надійність залишається для населення, що здійснює щоденні поїздки в приміському сполученні на роботу й навчання, основним видом транспорту.

Приміські пасажирські перевезення, що виконує АТ «Укрзалізниця», наймасовіші й найдоступніші для населення, але й найзбитковішій. Це впливає на подальшій розвиток залізниці.

Особливою гострою проблемою багатьох років для АТ «Укрзалізниця» залишається зростання кількості безквиткових пасажирів на приміських перевезеннях.

АТ «Укрзалізниця» звертається до пасажирів, які здійснюють поїздки приміським залізничним транспортом, про недопущення безбілетного проїзду.

  

 

ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ АВТОТРАНСПОРТУ!
Виконавчий комітет Запорізької міської ради ОГОЛОШУЄ конкурс на визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу з метою забезпечення проведення конкурсів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на автобусних маршрутах загального користування в місті Запоріжжі 10.04.2023.

Оприлюднено 06.03.2023


Управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку Запорізької міської ради повідомляє наступне.

Відповідно до рішення Запорізької міської ради «Про реорганізацію комунального підприємства «Запорізький центр диспетчеризації громадського транспорту» шляхом приєднання до комунального підприємства «Центр управління інформаційними технологіями» від 12.10.2022 № 19 припиняє свою діяльність комунальне підприємство «Запорізький центр диспетчеризації громадського транспорту» (код ЄДРПОУ 41910760) в результаті реорганізації шляхом приєднання його до комунального підприємства «Центр управління інформаційними технологіями» (код ЄДРПОУ 13620112).

Голова ліквідаційної комісії – Євграшина Ганна Леонідівна, тел. 0684477955.

Заяви кредиторів приймаються у письмовому вигляді протягом двох місяців з дня опублікування оголошення за адресою: 69095 м. Запоріжжя, вул. Шкільна, 2.

21.10.2022


Шановні містяни!

Доводимо до вашого відому зміни в роботі транспорту на період воєнного стану.

1. Організовано роботу всіх тролейбусів, які задіяні на перевезеннях пасажирів в м. Запоріжжі, за маршрутом «вокзал «Запоріжжя-1» - пл. Запорізька» з інтервалом в «пікові» години не більше 5 хвилин.

2. Трамваї працюють на маршрутах без змін.

3. Забезпечено безоплатні перевезення всіх пасажирів міським електричним транспортом.

4. Роботу комунальних автобусів тимчасово обмежено.

5. Підприємства-перевізники до закінчення воєнного стану скорочують маршрути, що обслуговуються, із пріоритетним забезпеченням перевезення пасажирів між спальними районами та центром міста за напрямками:

Правий берег – пр. Металургів;

Шевченківський мкрн. – перехрестя вул. Української та пр. Соборного;

Космічний мкрн – Автовокзал;

Південний мкрн. – майдан Волі;

Заводський район - пр. Металургів;

Хортицький район - пр. Металургів.


Шановні жителі міста Запоріжжя!

У зв’язку з тим, що Запорізька область бере участь у експериментальному проєкті з модернізації регіональних пасажирських послуг залізничним транспортом, просимо до 29.01.2022 року на електронну адресу управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку Запорізької міської ради (reception.transport@zp.gov.ua) надати Ваші пропозиції щодо визначення маршрутів руху приміських поїздів:

1. Які вкрай необхідні населенню (для поїздок на роботу, навчання та т.і.);

2. Які неможливо або недоцільно замінити автобусними маршрутами.


ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ АВТОТРАНСПОРТУ!

Виконавчий комітет Запорізької міської ради ОГОЛОШУЄ проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування в місті Запоріжжі 01 лютого 2022 року


ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ МІСТА!

На виконання розпорядження міського голови від 02.12.2021 №230р «Про обслуговування автобусного маршруту загального користування №7», тимчасово, з 06.12.2021 до 10.02.2022, автобусний маршрут загального користування №7 «вул. Базарна – вул. Технічна» буде обслуговуватися ЗКПМЕ «Запоріжелектротранс»:

1. Без заїзду на вул. Батарейну та вул. Технічну.

2. Здійснюючи розворот та короткострокову стоянку автобусу на зупинках «вул. Стратосферна» та «Вокзал Запоріжжя-ІІ».

З розкладом руху транспорту по маршруту №7 можна ознайомитися на сайті ЗКПМЕ «Запоріжелектротранс» (zet.zp.ua).


ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ АВТОТРАНСПОРТУ!

Виконавчий комітет Запорізької міської ради ОГОЛОШУЄ проведення конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в місті Запоріжжі 28 грудня 2021 року.


До уваги жителів міста!

На виконання п.12 протоколу позачергового засідання місцевої комісії ТЕБ і НС м. Запоріжжя від 12.11.2021 № 45 щодо опрацювання питання про організацію роботи мобільного пункту вакцинації на базі автобуса ЗКПМЕ “Запоріжелектротранс” великої місткості повідомляємо наступне:

Станом на 17.11.2021 Департаментом культури та туризму міської ради підготовлено зовнішню візуальну інформацію щодо проведення вакцинації, а кузов самого автобусу вже підготовлений для її подальшого розміщення.

18.11.2021, протягом дня, планується розміщення підготовленої зовнішньої візуальної інформації на кузові автобусу ЗКПМЕ “Запоріжелектротранс”.

Задля забезпечення роботи медичних працівників у салоні автобусу під час вакцинації, департаментом охорони здоров’я міської ради підготовлено для цього медичне та інше обладнання, проведене тестування електрообладнання та придбані додаткові пристрої.

Також, на цей час відповідальними медичними працівниками разом з районними адміністраціями узгоджуються місця проведення вакцинації населення у підготовленому для цього транспортному засобі. Після узгодження таких місць управлінням з питань транспортного забезпечення та зв’язку міської ради буде складено та погоджено з виконавчим комітетом міської ради графік роботи мобільного пункту вакцинації населення.


 До уваги жителів міста!

Управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку міської ради надає інформацію щодо проведення вакцинації працівників підприємств-перевізників міста та підпорядкованих управлінню комунальних підприємств  станом на 11.11.2021


 До уваги жителів міста!

Управлінням з питань транспортного забезпечення та зв’язку міської ради сумісно з представниками Управління патрульної поліції в Запорізькій області продовжується проведення перевірок за дотриманням карантинних обмежень при перевезенні пасажирів за міськими автобусними маршрутами загального користування станом на 11.11.2021


ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ АВТОТРАНСПОРТУ!

Виконавчий комітет Запорізької міської ради ОГОЛОШУЄ проведення конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в місті Запоріжжі 14 грудня 2021 року


До уваги жителів міста!

Управлінням з питань транспортного забезпечення та зв’язку міської ради сумісно з Управлінням патрульної поліції в Запорізькій області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України продовжуються проведення перевірок за дотриманням карантинних обмежень підприємствами автоперевізниками, які надають послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування м. Запоріжжя, під час випуску транспорту на лінію та під час безпосереднього перевезення пасажирів.

Так, 09.11.2021 в місцях тимчасової стоянки та розвороту автобусів на кінцевих пунктах «БК «ЗАлК» та «пр. Металургів» було проведено перевірки транспортних засобів, що залучені до надання послуг з перевезення пасажирів за наступними міськими автобусними маршрутами загального користування:

 - №№ 30, 63а, 26, 87.

Під час проведення перевірок, порушень щодо карантинних обмежень не виявлено, щодо інших порушень, до автоперевізників вживаються відповідні заходи в межах повноважень.

Зазначені перевірки продовжуються.         


До уваги жителів міста!

Управлінням з питань транспортного забезпечення та зв’язку міської ради продовжуються проведення перевірок за дотриманням карантинних обмежень підприємствами автоперевізниками, які надають послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування м. Запоріжжя, під час випуску транспорту на лінію та під час безпосереднього перевезення пасажирів.

Так, 08.11.2021 в місцях тимчасової стоянки та розвороту автобусів на кінцевих зупинках «4-й Південний мкрн.» та «Епіцентр, АШАН» було проведено перевірки транспортних засобів, що залучені до надання послуг з перевезення пасажирів за наступними міськими автобусними маршрутами загального користування:

- №№ 81, 62, 61, 99, 74, 75, 54, 23.

Під час проведення перевірок, порушень не виявлено.

Зазначені перевірки продовжуються.


Управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку Запорізької міської ради повідомляє:

На виконання п.1.протоколу позачергового засідання місцевої комісії ТЕБ і НС м.Запоріжжя від 31.10.2021 № 42 повідомляємо. Що перелік документів, які надають правво проїзду у міському громадському транспорті у період дії карантину був погоджений з Департаментом правововго забезпечення Запорізької міської ради.

Крім того, одразу після прийняття відповідного рішення місцевою комісією ТЕБ і НС, до автоперевізників, які здійснюють транспортне обслуговування міста, а також до об’єктів критичної інфраструктури — підприємств різної форма власності було  надіслано інформацію щодо заборони користуватися пасажирам послугами регулярних пасажирських  перевезень автомобільним та електротранспортом в м. Запоріжжі (крім осіб, які не досягли 18 років) без наявності у них одного з наступних документів:

-  негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції;

- експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більш як за 72 години до дня поїздки;

- документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації;

- документа, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини;

- міжнародного, внутрішнього сертифіката чи іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою дводозної вакцини (жовті сертифікати) або однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати);

- документу про одужання особи від коронавірусної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу Дія (Дія).

Також, 31.10.2021 інформація щодо прийнятого комісією рішення була направлена до управління внутрішньої політики Запорізької міської ради для подальшого її розміщення у засобах масової інформації.

З метою більш широкого інформування населення щодо введених карантинних  обмежень, 01.11.2021 до автопідприємств було надіслано листа з вимогою розмістити у салонах транспортних засобів, що обслуговують міські маршрути, відповідну інформацію з переліком необхідних документів.

Питання щодо створення можливості переміщення працівників на роботу, зокрема в умовах ускладненої епідемічної ситуації, знаходиться на постійному контролі управління.

На виконання п.6 протоколу позачергового засідання місцевої комісії ТЕБ і НС м.Запоріжжя від 02.11.2021 №43 заступником начальника управління Кухарєвим О.О. на телеканалі Z було надано роз’яснення стосовно:

- необхідності вакцинації громадян — пасажирів громадського транспорту;

- кількості вакцинованих працівників на підпорядкованих підприємствах;

- відповідальності, що покладена на особу — пасажира громадського транспорту стосовно наявності одного з документів, прийнятих рішенням комісії  ТЕБ і НС  від 31.10.2021;

- проведення перевірок автоперевізників щодо виконання умов постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 “Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 ”, а саме — забезпечення водіїв автобусів засобами індивідуального захисту та здійснення перевезення пасажирів, за умови використання ними таких засобів, у межах кількості місць для сидіння, передбачених технічною характеристикою транспортного засобу;

- організацію проведення перевірок стосовно вимог, викладених у протоколі засідання комісії ТЕБ і НС від 31.10.2021 № 42.

Задля посилення контролю за дотриманням протиепідемічних вимог при здійсненні перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування м.Запоріжжя управлінням підготовлено наказ від 18.10.2021 № 97р “Про дотримання протиепідемічних заходів” (зі змінами), яким автоперевізникам наказано:

-заборонити з 18.10.2021 водіям здійснювати посадку пасажирів до пасажирського авто- та електротранспорту без засобів індивідуального захисту;

- посилити роботу з водіями щодо їх вакцинації від гострої респіраторної хвороби COVID-19 та щочетверга надавати інформацію про кількість підлеглих вакцинованих осіб;

- забезпечити виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами);

-збільшити на міських маршрутах загального користування кількості транспортних засобів та надавати обґрунтоване пояснення управлінню у випадку їх зменшення;

- забезпечені інформування водіями пасажирів про заборону на території міста Запоріжжя пасажирам послугами регулярних пасажирських  перевезень автомобільним та електротранспортом в м. Запоріжжі (крім осіб, які не досягли 18 років) без наявності у них одного з документів, зазначених вище;

- ЗКПМЕ «Запоріжелектротранс» забезпечити оголошення по гучномовцю водіями трамваїв, тролейбусів та автобусів інформації щодо запобігання розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Також, 04.11.2021 фахівцями управління разом з працівниками Управління патрульної поліції в Запорізькій області, у присутності ЗМІ (телеканали TV5 та Z) проведено перевірку дотримання встановлених вище карантинних вимог на міському громадському транспорті, а також наявності у водіїв та пасажирів необхідних для перевезення та проїзду та документів під час дії карантину.

За результатами проведеної перевірки порушень щодо виконання рішень місцевої комісії ТЕБ і НС м. Запоріжжя не виявлено

Інформування населення стосовно виконання умов рішень місцевої комісії ТЕБ і НС м. Запоріжжя та контроль за їх виконанням продовжується.


До уваги жителів міста!

Відповідно до рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради від 29.03.2021 №82 «Про перевезення мешканців міста Запоріжжя до садово-городніх товариств у сезон  2021 року» та договору надання послуг з Державним підприємством «Адміністрація річкових портів»  від 28.05.2021 №35т, 29.10.2021 закінчуються перевезення мешканців міста Запоріжжя до садово-городніх товариств ділянок автомобільним та річковим транспортом.


До уваги жителів міста!

З 25 по 30 жовтня 2021 року буде перекрито рух транспорту по вулиці Парковий бульвар у зв’язку з відновленням зливової каналізації на об’єкті «Реконструкція площі Запорізької».

 


До уваги жителів міста!

З 09:00 год до 19:00 год. 22.10.2021 та 23.10.2021 будуть проводитися роботи з ремонту дорожнього покриття по вул. Південне шосе, на ділянці від вул. Калібрової до вул. Сєдова. Рух міського пасажирського автотранспорту буде здійснюватися по зустрічній смузі.


ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ МІСТА!

В зв’язку з проведенням робіт з реконструкції самопливного колектору каналізації Ду=800мм по вул. Новокузнецькій з 27.10.2021 та до завершення робіт буде перекрито дорожній рух по вул. Водограйній.

Рух автобусних маршрутів загального користування здійснюватиметься:

- №17, 27, 67, 88, 98 - від вул. Новокузнецької до пр. 40-річчя Перемоги через вул. Нагнибіди та далі за маршрутами;

- №42 - по вул. Новокузнецькій до кільця з вул. Нагнибіди та в зворотному напрямку.


ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ МІСТА!

В зв’язку з проведенням робіт по заміні трамвайної колії від вул. Незалежної України до вул. Рекордної рух трамвайних маршрутів, на ділянці від зупинки  «Вул. Шкільна» до зупинки «Запоріжцирк», з 25.10.2021 до 29.10.2021, в період часу з 09-00 год. до 15-00 год., буде припинено.

Рух трамваїв маршруту №3 буде організовано за маршрутами:

-  «Вокзал Запоріжжя І –трамвайне депо»;

- «Запоріжжя Ліве – «Запоріжцирк».

 Рух трамваїв маршруту №16 буде організовано за маршрутами:

-  «Вокзал Запоріжжя І – трамвайне депо»;

- «Павло-Кічкас – «Запоріжцирк».

Рух трамваїв маршруту №14 буде організовано за маршрутом:

 - «Автострада - трамвайне депо».


До уваги жителів міста!

 23.10.2021 буде організовано додатковий рейс з перевезення мешканців міста Запоріжжя річковим транспортом до садово-городніх ділянок за напрямком «Радянське, Кур'яново-1» за наступним розкладом руху:

Графік

додатковий рейс з перевезення мешканців міста Запоріжжя річковим транспортом до садово-городніх ділянок

з/п

Причали

Дні роботи

Кількість

т/х

На причали

На порт

відхід

прибуття

відхід

прибуття

1.

Радянське

23.10.2021

1 т/х

07-50

08-35

16-35

17-20

Кур'яново-1

09-25

15-45

 


Службове повідомлення

Щодо інциденту про хамське поводження та відмову у пільговому проїзді пільговику водієм автобусу номерні знаки АР 5741 СР Гладкого С.В. при наданні послуг з перевезення пасажирів за міським автобусним маршрутом загального користування № 69 сполученням «пл. Запорізька – пров. Квітковий», ФОП Микитенко М.О., що мало місце 13.10.2021 об 11:25 годині, повідомляємо про наступне.

Працівниками управлінням з питань транспортного забезпечення та зв’язку Запорізької міської ради 15.10.2021 було складено Акт проведення перевірки дотримання договірних зобов’язань та законодавства України під час виконання перевезень пасажирів автомобільним транспортом та виписано Вимогу про сплату штрафу у розмірі 500 грн., за безпідставну відмову у праві пільгового проїзду пасажиру, відповідно до п.6.2. Договору надання послуг з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування від 01.08.2018 №146 шляхом виїзду за місцем знаходженням автоперевізника.

Повідомляємо, станом на 15.10.2021 року водій автобусу Гладкий С.В. звільнений з підприємства ФОП Микитенко М.О. Розпорядженням від 15.10.2021 року за № 10-52-вк, також проведено додатковий інструктаж з водійським складом маршруту № 69 на предмет неможливості таких ситуацій при наданні послуг з перевезення пасажирів у м. Запоріжжя у подальшій роботі, додержання водіями правил перевезення пільгових категорій громадян, які мають такі права, за наявності вільних місць в салоні автобусу. Чемного ставлення до всіх без винятку пасажирів.

Зазначаємо, питання щодо пільгових перевезень на міських маршрутах міста знаходяться на постійному контролі управління та у випадку фіксації відмовлень у праві перевезення, вживаються відповідні заходи реагування.


До уваги мешканців міста!

У зв’язку із погіршенням епідемічної ситуації в місті Запоріжжя на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та підвищенням рівня захворюваності населення перевезення пасажирів міським громадським транспортом на цей час здійснюється за умови виконання протиепідемічних обмежень, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236, а саме - за умови перевезення пасажирів автомобільним транспортом, зокрема на міських автобусних маршрутах та в електричному транспорті (трамвай, тролейбус) в кількості місць для сидіння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу, визначена в реєстраційних документах на такий транспортний засіб.

Відповідно до зазначеної постанови перевізник несе відповідальність за забезпечення водіїв засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, та здійснює контроль за використанням пасажирами під час перевезення засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно.

У разі погіршення епідемічної ситуації у місті можливе посилення та введення додаткових обмежувальних заходів, що призведе до певних незручностей для мешканців міста.

Тому, управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку Запорізької міської ради звертається до мешканців міста з проханням бути відповідальними щодо виконання протиепідемічних обмежень, використовувати засоби індивідуального захисту під час користування транспортними послугами та вжити заходів щодо здійснення вакцінації проти захворювання респіраторною хворобою COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Запобігання поширенню коронавірусної інфекції у країні є спільною справою влади та громадян.

Також повідомляємо, що у разі виявлення порушень протиепідемічних обмежень з боку водіїв транспортних засобів Ви маєте можливість звернутися до Управління патрульної поліції в Запорізькій області за телефоном 102 або (0612) 33-01-28  для вжиття заходів відповідно до повноважень.


До уваги жителів міста!

09.10.2021 буде організовано додатковий рейс з перевезення мешканців Запоріжжя річковим транспортом до садово-городніх ділянок за напрямком «Радянське, Кур'янове-1» за наступним розкладом руху:

Графік
додатковий рейс з перевезення мешканців міста Запоріжжя річковим
транспортом до садово-городніх ділянок

з/п

Причали

Дні роботи

Кількість

т/х

До причалів

У порт

відхід

прибуття

відхід

прибуття

1.

Радянське

 

1 т/х

07-50

08-35

16-35

17-20

Кур'янове-1

09-25

15-45

 


До уваги жителів міста!

Розклад
руху пасажирських суден ДП «Адміністрація річкових портів»
на приміських лініях м. Запоріжжя у сезон 2021 року з 04.10.2021

№ з/п

Причали

Дні роботи

Кількість т/х

В прямому напрямку

В зворотному напрямку

відхід

прибуття

відхід

прибуття

1.

Радянське

Понеділок

1 т/х

08-00

08-45

16-15

17-00

Сади Запоріжсталі

09-00

16-00

2.

Н. Олександрівка-2

Вівторок

1 т/х

08-00

09-00

16-00

17-00

3.

Сади

Середа

1 т/х

08-00

08-45

16-15

17-00

Привільне

09-00

16-00

4.

Радянське

Четвер

1 т/х

07-50

08-35

16-35

17-20

Кур’яново-1

09-25

15-45

5.

Сади Запоріжсталі

П’ятниця

1 т/х

08-00

08-50

16-00

16-50

 


ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ АВТОТРАНСПОРТУ!

Виконавчий комітет Запорізької міської ради ОГОЛОШУЄ проведення конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в місті Запоріжжі 2 листопада 2021 року.


До уваги жителів міста!

02.10.2021 буде організовано додатковий рейс з перевезення мешканців міста Запоріжжя річковим транспортом до садово-городніх ділянок за напрямком «Сади, Привільне» за наступним розкладом руху:

Графік

додатковий рейс з перевезення мешканців міста Запоріжжя річковим транспортом до садово-городніх ділянок

з/п

Причали

Дні роботи

Кількість

т/х

На причали

На порт

відхід

прибуття

відхід

прибуття

1.

Сади

02.10.2021

1 т/х

08-00

08-45

17-15

18-00

Привільне

09-00

17-00

 


До уваги жителів міста!

 25.09.2021 буде організовано додатковий рейс з перевезення мешканців міста Запоріжжя річковим транспортом до садово-городніх ділянок за напрямком «Н.Олександрівка-2» за наступним розкладом руху:

Графік
додатковий рейс з перевезення мешканців міста Запоріжжя річковим транспортом до садово-городніх ділянок

№ з/п

Причали

Дні роботи

Кількість т/х

На причали

На порт

відхід

прибуття

відхід

прибуття

1.

Н.Олександрівка-2

25.09.2021

1 т/х

08-00

09-00

17-00

18-00


До уваги жителів міста!

 04.08.2021 буде організовано додатковий рейс з перевезення мешканців міста Запоріжжя річковим транспортом до садово-городніх ділянок за напрямком «Н.Олександрівка-2» за наступним розкладом руху:

Графік

додатковий рейс з перевезення мешканців міста Запоріжжя річковим транспортом до садово-городніх ділянок

з/п

Причали

Дні роботи

Кількість

т/х

На причали

На порт

відхід

прибуття

відхід

прибуття

1.

Н.Олександрівка-2

04.08.2021

1 т/х

08-00

09-00

17-00

18-00


ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ МІСТА!

Повідомляємо, що управлінням з питань транспортного забезпечення та зв’язку Запорізької міської ради організовано створення робочої групи для опрацювання пропозицій підприємств-перевізників стосовно проведення пасажирообстежень за окремими маршрутами за участю зокрема представників управління, представників громадскості та інших осіб в разі їх зацікавленості в організації роботи окремих маршрутів.

Відповідно до зазначеного, в разі зацікавленості в участі у робочій групі з коригування автобусних маршрутів загального користування № 24, 27, 31, 92, пропонуємо звертатись до управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку Запорізької міської ради за телефоном 787-50-89 з зазначенням ПІБ, контактного номеру телефону, маршрутів, щодо коригування яких Ви маєте бажання взяти участь в робочій групі а також зазначенням громадської організації, або громади, яку Ви представляєте.

Запис здійснюється до 30.07.2021.


До уваги жителів міста!

 З 28.06.2021 перевезення мешканців міста Запоріжжя до садово-городніх ділянок автомобільним транспортом за маршрутом «Річковий порт – Лози» буде здійснюватися за наступним графіком:

№ з/п Назва напрямку Дні перевезень Розклад руху в дні перевезень
прямий напрямок зворотний напрямок
1 Річковий порт - Лози Понеділок, четвер

5.20

7.00

15.10

16.50

6.10

7.50

16.00

17.40

 


До уваги жителів міста!

У сезон 2021 року планується розпочати  перевезення мешканців міста Запоріжжя до садово-городніх ділянок автомобільним та річковим транспортом за наступними розкладами руху:

Графік
перевезення мешканців міста Запоріжжя до садово-городніх
 ділянок автобусами у сезон 2021року з 08.06.2021


з/п

 

       Назва напрямку

 

Дні
перевезень

             Розклад руху в
              дні перевезень

     прямий
  напрямок

   зворотний
    напрямок

   1

Річковий порт - Лози

Понеділок,

четвер

6.40

10.00

16.50

8.00

11.10

18.00

   2

Річковий порт - Агломерат

Вівторок,

п’ятниця

6.40

15.10

           7.30

16.45

   3

Річковий порт – Кур’яново-2

Вівторок,

п’ятниця

8.30

17.40

9.40

18.45

   4

Річковий порт – В.Андріївка

Середа,

субота

7.30

16.50

8.30

17.50

   5

Річковий порт -Н.Олександрівка

Четвер,

неділя

7.00

16.45

8.30

18.05

   6

Річковий порт – С.Андріївка

Середа,

субота

6.40

10.25

16.15

7.40

11.25

17.30

   7

Річковий порт – Далекі дачі

П’ятниця,

неділя

7.00

17.00

8.10

18.20

Розклад
руху пасажирських суден ДП «Адміністрація річкових портів»
на приміських лініях м. Запоріжжя у сезон 2021 року з 08.06.2021

з/п

Причали

Дні роботи

Кількість

т/х

На причали

На порт

відхід

прибуття

відхід

прибуття

1.

Н. Олександрівка-2

 

Вівторок

 

1 т/х

08-00

09-00

17-00

18-00

 

1.

Привільне

Середа

1 т/х

08-00

08-45

17-15

18-00

2.

Сади

09-00

17-00

 

1.

Радянське

Четвер

1 т/х

07-50

08-35

17-35

18-20

2.

Кур’яново-1

09-25

16-45

 

1.

Сади Запоріжсталі

П’ятниця

 

1 т/х

08-00

08-50

17-00

17-50

Нагадуємо, що перевезення автомобільним та річковим транспортом до садово-городніх ділянок здійснюються виключно за умови наявності документа, який підтверджує право на безкоштовний проїзд. Для проїзду автомобільним або річковим транспортом до садово-городніх ділянок необхідно мати при собі та пред’являти контролерам зазначений документ (посвідченні, довідка тощо).


До уваги жителів міста!

Розклад

руху пасажирських суден ДП «Адміністрація річкових портів»

на приміських лініях м. Запоріжжя у сезон 2020 року з 27.10.2020

 

№ з/п

Причали

Дні роботи

Кількість т/х

На причали

На порт

 

 

 

 

 

 

 

 

відхід

прибуття

відхід

прибуття

1.

Н.Олександрівка-2

Вівторок Четвер

1 т/х

07-50

08-50

15-30

16-30

1.

Радянське

Вівторок Четвер

1 т/х

07-30

08-15

15-35

16-20

2.

Кур'яново-1

 

 

 

 

 

 

09-00

14-50

1.

Привільне

Середа

П’ятниця

т/х 2

07-30

08-15

15-30

16-15

2.

Сади

08-30

15-15

3.

Сади Запоріжсталі

08-45

15-00

 


До уваги жителів міста!

Розклад
руху пасажирських суден ДП «Адміністрація річкових портів»
на приміських лініях м. Запоріжжя у сезон 2020 року з 24.09.2020

№ з/п

Причали

Дні роботи

Кількість т/х

На причали

На порт

відхід

прибуття

відхід

прибуття

1.

Н.Олександрівка-2

Вівторок Четвер

1 т/х

07-50

08-50

16-30

17-30

1.

Радянське

Вівторок Четвер

1 т/х

07-30

08-15

16-35

17-20

2.

Кур'яново-1

09-00

15-50

1.

Привільне

Середа

П’ятниця

т/х 2

07-30

08-15

16-30

17-15

2.

Сади

08-30

16-15

3.

Сади Запоріжсталі

08-45

16-00

 


До уваги жителів міста!

У зв’язку з проведенням 24.08.2020 на о. Хортиця святкових заходів присвячених Дню Державного Прапору та Дню незалежності України роботу тролейбусного маршруту №1 «пл. Профспілок – о. Хортиця» буде посилено.
Рух тролейбусів на маршруті №1 можна відслідкувати за допомогою мобільного додатку «DOZOR CITY».
Також, по завершенні заходів, в напрямку Хортицького району, будуть здійснені відправлення від зупинки «Музей запорозького козацтва» по автобусному маршруту №87 о 20:15 год. та о 21:45 год.


До уваги жителів міста!

В зв’язку з завершенням ремонтних робіт, рух пасажирського транспорту по вул. Калібровій за автобусними маршрутами №56 «Комбінат «Запоріжсталь» - Центральна прохідна», №57 «Комбінат «Запоріжсталь» - Міськпаливо» буде відновлено з 17.08.2020


До уваги жителів міста!

В зв’язку з завершенням ремонтних по вул. Троїцькій, на ділянці від вул. Жуковського до  вул. Гоголя, рух транспорту, зокрема за автобусними маршрутами №9, 13, 22, 37, 42, 44, відновлено.

Рух автобусів за маршрутом №94 через зазначену ділянку буде відновлено з 17.08.2020


До уваги жителів міста!

В зв’язку з проведенням ремонтних робіт на перехресті вул. Польова - вул. О.Говорухи, з 08:00 години 25.08.2020 та до завершення робіт рух транспорту буде закрито.

Автобуси, які працюють на маршрутах загального користування № 31, 63, 63а, 76, 80, 85, будуть здійснювати об’їзд зазначеної ділянки через вулиці: Авіаційну та Снайперську, виключивши заїзд на зупинку "вул. О.Говорухи".

Автобуси маршрутів №59, 94 проходитимуть через вулиці: Магара, Парамонова, Комарова, виключивши заїзд на зупинки "вул. О.Говорухи", "На вимогу" та "Інститут ім. гетьмана П.Сагайдачного".

Роботу тролейбусного маршруту №14 буде організовано по вул. Космічній, на ділянці від зупинки «Сімферопольське шосе» до зупинки «вул. Радіо»


До уваги жителів міста!

В зв’язку з прийняттям рішення міської ради від 24.06.2020 №39 “Про організацію проїзду пільгових категорій громадян у міському пасажирському транспорті до закінчення карантину”, управлінням з питань транспортного забезпечення та зв’язку Запорізької міської ради доведено до відома підприємств-перевізників, що з 25.06.2020 безоплатне перевезення пасажирів в авто- та електротранспорті, без обмежень часу, за умовами перебування в одному транспортному засобі у чисельності, яка не перевищує кількості місць для сидіння та виключно у засобах індивідуального захисту, здійснюється за Переліком категорій пасажирів, які мають право на безоплатній проїзд, крім пенсіонерів за віком.

Безкоштовне перевезення пенсіонерів за віком здійснюється з 10-00 год. до 16-00 год.


ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ АВТОТРАНСПОРТУ!

Виконавчий комітет Запорізької міської ради ОГОЛОШУЄ проведення конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в місті Запоріжжі 10 липня 2020 року


ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ МІСТА!

Рішенням протоколу регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області 29.04.2020 №14, заборонено з 01.05.2020 до 03.05.2020 та з 09.05.2020 до 11.05.2020 роботу міського громадського транспорту загального користування, крім періоду з 05:00 години до 10:00 години та з 15:00 години до 20:00 години.


ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ МІСТА!

У зв’язку з рішенням регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області 23.04.2020 №13, заборонено з 25.04.2020 до 26.04.2020 включно роботу міського громадського транспорту загального користування, крім періоду з 06:00 години до 09:00 години та з 16:00 години до 19:00 години.

Рух громадського транспорту до кладовищ з 07:00 години  25.04.2020 до 07:00 години 29.04.2020 не здійснюватиметься.


ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ МІСТА!

У зв’язку з рішенням регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області від 16.04.2020 №12, заборонено з 18.04.2020 до 20.04.2020 включно роботу міського громадського транспорту загального користування, крім періоду з 06:00 години до 09:00 години та з 16:00 години до 19:00 години.


ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ АВТОТРАНСПОРТУ!

В газеті Запорізька Січ № 047-048 від 4 квітня 2020р. опубліковане оголошення про проведення 05 травня 2020 року конкурсів на автобусних маршрутах загального користування №№ 4, 12, 35, 37, 63, 63а, 67, 84, 99 .

У зв’язку з впровадженим на території України карантином конкурсним комітетом було прийнято рішення перенести дату зазначених конкурсів на 15 червня 2020 року.

Повну інформацію щодо об’єкту та процедури проведення конкурсів можна одержати за адресою: 69095, м. Запоріжжя, вул. Шкільна, 2,  к. 301а.

Термін подачі документів до 15-00 години «01» червня 2020 року, за адресою: 69095, м. Запоріжжя, вул. Шкільна, 2, к. 301а.

Бланки документів на конкурси можна одержати з 14-00 до 16-00 години в робочі дні, починаючи з «15» травня 2020 року за адресою: 69095, м.Запоріжжя, вул. Шкільна, 2, к. 301а.

Конкурси відбудуться «15» червня 2020 року о 10-00 годині в приміщенні   Запорізького міськвиконкому.

Плата за конкурси не справляється.

Телефони для довідок (061) 787-50-87, 787-50-89, 787-50-83.

Інформацію про процедуру проведення конкурсів та перелік документів можна отримати на сайті  www.zp.gov.ua.


ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ АВТОТРАНСПОРТУ!

Виконавчий комітет Запорізької міської ради ОГОЛОШУЄ проведення конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в місті Запоріжжі 03 березня 2020 року


ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ МІСТА!

З 10.00 години 22.11.2019 та до завершення робіт з проведення капітального ремонту водоводу по вул. Електричній, рух транспорту на ділянці від вул. Рядової до вул. Похилої, буде закрито.

Об’їзд автобусами, які працюють за маршрутами №26, 51, здійснюватиметься наступним чином:

- у напрямку станції Запоріжжя Ліве через вулиці: Рядову, Літературну, Похилу;

- у зворотному напрямку через вулиці: Похилу, Софіївську та Рядову.


ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ МІСТА!

В зв’язку з проведенням будівельних робіт на об’єкті «Капітальний ремонт шляхопроводу №2 по вул. Калібровій в м.Запоріжжі», з 06.00 год. 17.11.2019 та до завершення ремонтних робіт:

- рух транспорту через зазначений шляхопровід буде закрито;

- автобусний маршрут №57 працюватиме сполученням «вул. Зейська - Міськпаливо»;

- автобусний маршрут №56 «Комбінат «Запоріжсталь» - Центральна прохідна» здійснюватиме об’їзд в обох напрямках руху через наступні вулиці: вул. Південне шосе, вул. Сєдова, вул. Адмірала Нахімова, вул. Перемоги, вул. Шкільній, вул. Українській, вул. Стефанова, пров. Кавалерійському, вул. Українській, вул. Солідарності, вул. Шевченка, вул. 8 Березня, пр.Моторобудівників.


ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ АВТОТРАНСПОРТУ!

Виконавчий комітет Запорізької міської ради ОГОЛОШУЄ проведення конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в місті Запоріжжі 03 грудня 2019 року

Текст оголошеня

Оголошення буде опубліковано в газеті «Запорозька Січ» 31.10.2019.


До уваги автоперевізників всіх форм власності!

Виконавчий комітет Запорізької міської ради повідомляє, що враховуючи лист філії «Дніпровська ГЕС» ПАТ «Укргідроенерго» стосовно неможливості здійснення руху вантажного транспорту через греблю ДніпроГЕС та з метою збереження мосту через аванкамеру, прийняв рішення від 11.02.2019 № 42 «Про організацію руху транспорту через греблю Дніпровської ГЕС та І, II мосту Преображенського» та від 09.10.2019 №436 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради від 11.02.2019 № 42 «Про організацію руху транспорту через греблю Дніпровської ГЕС та І, II мосту Преображенського», якими передбачено здійснення заходів щодо заміни дорожніх знаків та інформаційних стендів згідно скоригованої схеми маршрутного орієнтування та заборона проїзду вантажного автотранспорту греблею Дніпровської ГЕС і частково, з 07-00 год. до 09-30 год. та з 16-00 год. до 19-00 год., І, II мостами Преображенського.

Заборона проїзду вантажного автотранспорту з 07-00 год. до 09-30 год. та з 16-00 год. до 19-00 год. І, II мостами Преображенського не розповсюджується на транспорт підприємств, які задіяні у забезпеченні функціонування військових частин, АТ «Укрпошта», міських, міжміських, міжнародних пасажирських перевезень, вивезенні твердих побутових відходів.


До уваги жителів міста!

Відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради рішення виконавчого комітету міської ради від 28.01.2019 №7 «Про перевезення мешканців міста Запоріжжя до садово-городніх ділянок у сезон 2019 року» та враховуючи повідомлення Державного підприємства «Адміністрація річкових портів», 25.10.2019 закінчуються перевезення мешканців міста Запоріжжя до садово-городніх ділянок річковим та автомобільним транспортом.


До уваги жителів міста!

За повідомленням Державного підприємства «Адміністрація річкових портів» у зв’язку з виходом з ладу головного двигуна теплохода «М.Римський -Корсаков», 03.10.2019 рейс «Річковий порт - Новоолександрівка-2» до садово-городніх ділянок буде скасовано.


До уваги жителів міста!

З 13.09.2019 розпочинається рух тролейбусів за маршрутом №1 сполучанням «пл. Профспілок – Турбаза «Хортиця» за наступним розкладом:

Розклад руху тролейбусів маршруту № 1 сполученням «пл. Профспілок – Турбаза «Хортиця»

пл. Профспілок

Пр. Металургів (в бік т/б «Хортиця»)

Турбаза «Хортиця»

ДГЕС

(в бік пл.Профспілок)

приб.

відпр.

приб.

відпр.

5.46

5.51

6.11

6.48

6.52

7.20

7.50

7.55

8.15

8.53

9.21

9.49

9.00

9.10

9.30

10.08

10.23

10.51

10.18

10.50

11.10

11.48

12.03

12.31

11.20

12.00

12.20

12.58

13.13

13.41

13.00

13.15

13.35

14.13

14.28

14.56

14.10

14.30

14.50

15.28

15.43

16.11

15.25

15.54

16.14

16.52

17.07

17.35

16.41

16.46*

-

19.23

19.28

19.56

18.05

18.25

18.45

 

 

 

20.26

20.31*

-

 

 

 

Примітка: 1) в наведений розклад руху можуть вноситись оперативні зміни;

2) допустимі відхилення від розкладу руху становлять:  – 1;  + 2 хвилини;

3) * рейси по закінченню зміни до парку;

Траса слідування тролейбусного маршруту  № 1:

- в прямому напрямку: площа Профспілок (зуп. «Площа Профспілок»), вул. Незалежної України (зуп. «Вул. Якова Новицького»), вул. Якова Новицького, пр. Соборний (зуп.  «ТЦ «Україна», «Вул. Сталеварів», «вул. Миру», «бульв. Шевченка»,«пл.ім. Поляка О.В.», «пр. Металургів», «к/з ім. Глінки», «пл. Запорізька»), вул. Гребельна, бул. Вінтера (зуп. «ДніпроГЕС»), вул. Кияшка (зуп. «Запоріжкран», «Дніпровське шосе»), вул. Академіка Весніна, вул. Сергія Синенка (зуп. «Півколо»), вул. Таганська (зуп. «На вимогу», «Гідротехнікум»), о. Хортиця (зуп. «Музей історії Запоріжжя», «СК «Славутич», «Турбаза «Хортиця»).

- в зворотному напрямку: о. Хортиця (зуп. «Турбаза «Хортиця», «СК «Склавутич», «Музей історії Запоріжжя»), вул. Таганська (зуп. «Гідротехнікум»), вул. Сергія Синенка (зуп. «Півколо»), вул. Академіка Весніна (зуп. «Вул. Міхайлова»), бульв. Вінтера (зуп. «Магазин «Інтерком», Універмаг «Правобережний»), вул. Гребельна (зуп. «ДніпроГЕС»), пр. Соборний (зуп. «пл. Запорізька», «к/з ім. Глінки», «пр. Металургів», «пл. ім. Поляка О.В», «бульв. Шевченка», «вул. Миру», «вул. Сталеварів», «ТЦ «Україна»), вул. Якова Новицького, вул. Незалежної України   (зуп. «вул. Якова Новицького»), пл. Профспілок (зуп. «пл. Профспілок»).


До уваги жителів міста!

З 09.09.2019 буде організовано річкові перевезення катером за напрямком «Річковий порт-Правий берег» за наступним графіком:

Лівий берег

№ з/п

Дні роботи

Відправлення

Причал Лівого берега

(Річковий порт)

Прибуття

Причал Правого берега

1.

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

06-20

17-30

06-40

17-50

Правий берег

№ з/п

Дні роботи

Відправлення

Причал Правого берега

Прибуття

Причал Лівого берега

(Річковий порт)

1.

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

06-50

18-00

07-10

18-20

 


До уваги жителів міста!

Графік руху електропотягів за напрямками  «Хортицкий жмс-центр міста Запоріжжя» та «центр міста Запоріжжя-Хортицкий жмс» з 03.09.2019.

Рух електропотягів за напрямком «Хортицкий жмс-центр міста Запоріжжя»

Дніпробуд-2 – Запоріжжя-2

Пункт

Приб.

Відпр.

1

Дніпробуд-2

-

04-40

2

Пл.166 км

04-45

04-46

3

Пл.168 км (Мостоотряд)

04-50

04-51

4

Запорізька Січ

04-55

04-56

5

Пл.172 км (ву.Тюленіна)

05-00

05-01

6

Пл.174 км (площа Поляка)

05-03

05-04

7

Запоріжжя-2

05-18

-

Нікополь-Запоріжжя-2

Пункт

Приб.

Відпр.

1

Дніпробуд-2

05-07

05-08

2

Пл.166 км

05-13

056-14

3

Пл.168 км(Мостоотряд)

05-18

05-19

4

Запорізька Січ

05-22

05-23

5

Пл.172 км (ву.Тюленіна)

05-27

05-28

6

Пл.174 км (площа Поляка)

05-31

05-33

7

Запоріжжя-2

05-49

-

Канцерівка –Мелітополь

Пункт

Приб.

Відпр.

1

Дніпробуд-2

06-31

06-32

2

Пл.166 км

06-37

06-38

3

Пл.168 км(Мостоотряд)

06-41

06-42

4

Запорізька Січ

06-45

06-46

5

Пл.172 км (ву.Тюленіна)

06-50

06-51

6

Пл.174 км (площа Поляка)

06-54

06-55

7

Запоріжжя-2

07-05

07-25

8

Запоріжжя-1

07-32

07-36

Нікополь-Запоріжжя-1

Пункт

Приб.

Відпр.

1

Дніпробуд-2

07-57

07-58

2

Пл.166 км

08-03

08-05

3

Пл.168 км(Мостоотряд)

08-08

08-09

4

Запорізька Січ

08-13

08-13

5

Пл.172 км (ву.Тюленіна)

08-18

08-19

6

Пл.174 км (площа Поляка)

08-22

08-24

7

Запоріжжя-2

08-38

07-25

8

Запоріжжя-1

08-51

-

 

Рух електропотягів за напрямком «Центр міста Запоріжжя -Хортицкий жмс»

Запоріжжя-2-Нікополь

Пункт

Відпр.

Приб.

1

Запоріжжя-2

15-16

-

2

Пл.174 км (площа Поляка)

15-29

15-30

3

Пл.172 км (ву.Тюленіна)

15-33

15-34

4

Запорізька Січ

15-38

15-39

5

Пл.168 км(Мостоотряд)

15-42

15-43

6

Пл.166 км

15-47

15-48

7

Дніпробуд-2

15-51

15-52

Запоріжжя-2-Нікополь

Пункт

Приб.

Відпр.

1

Запоріжжя-2

17-20

-

2

Пл.174 км (площа Поляка)

17-33

17-34

3

Пл.172 км (ву.Тюленіна)

17-37

17-38

4

Запорізька Січ

17-42

17-43

5

Пл.168 км(Мостоотряд)

17-46

17-47

6

Пл.166 км

17-51

17-52

7

Дніпробуд-2

17-55

17-56

В найближчий час буде організовано додатковий рейс пригороднього електрпотягу  відправленням зі ст. Запоріжжя-2 в напрямку Хортицького жмс  о 19-06 год. щоденно. Про початок та графік руху буде повідомлено додатково.

Для зручності користування послугами електропотягів збільшено кількість одиниць муніципального транспорту, які працюють на міських автобусних маршрутах №№ 29,39,72.


До уваги жителів міста!

З 28.08.2019 буде організовано річкові перевезення катером за напрямком «Річковий порт-Правий берег» за наступним графіком:

Лівий берег

№ з/п

Дні роботи

Відправлення

Причал Лівого берега

(Річковий порт)

Прибуття

Причал Правого берега

1.

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

06-20

17-30

06-40

17-50

Правий берег

№ з/п

Дні роботи

Відправлення

Причал Правого берега

Прибуття

Причал Лівого берега

(Річковий порт)

1.

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

06-50

18-00

07-10

18-20

 


 

ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ АВТОТРАНСПОРТУ!

Виконавчий комітет Запорізької міської ради ОГОЛОШУЄ проведення конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в місті Запоріжжі 05 вересня 2019 року

Текст оголошеня

Оголошення буде опубліковано в газеті «Запорозька Січ» 01.08.2019.


 ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ АВТОТРАНСПОРТУ! 

Виконавчий  комітет  Запорізької  міської  ради  ОГОЛОШУЄ  проведення  конкурсу  з перевезення  пасажирів  на  автобусних  маршрутах  загального  користування в місті Запоріжжі 18 липня 2019 року 

Текст оголошення

Оголошення буде опубліковано в газеті «Запорозька Січ» 15.06.2019.


 ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ АВТОТРАНСПОРТУ! 

Виконавчий  комітет  Запорізької  міської  ради  ОГОЛОШУЄ  проведення  конкурсу  з перевезення  пасажирів  на  автобусних  маршрутах  загального  користування в місті Запоріжжі 09 липня 2019 року 

Текст оголошення

Оголошення буде опубліковано в газеті «Запорозька Січ» 08.06.2019.


До уваги жителів міста!

З 14.00 до 23.00 години 31.05.2019 у зв’язку з проведенням урочистого заходу з відзначення 50-ї річниці з Дня утворення Заводського району буде припинено рух по вул. Л. Чайкіної на ділянці від вул. Вроцлавської до вул. Республіканської.

Об’їзд даної ділянки дороги автотранспортом загального користування буде здійснюватися:

- у напрямку вул. Демократичної через вул. Вроцлавську, вул. Алмазну, вул. Республіканську з виїздом на вул. Л.Чайкіної та далі за маршрутами;

- у напрямку вул. Історичної та вул. Павлокічкаської через вул. Республіканську, вул. Радіаторну, вул. Вроцлавську з виїздом на вул. Л.Чайкіної та далі за маршрутами.

Маршрут №29 від вул. Демократичної проходитиме по вул. Радіаторній, вул. Вроцлавській, вул. Л. Чайкіної та далі за напрямком.

Рух автобусів за маршрутом №70 здійснюватиметься сполученням «ТЦ «Амстор» - вул. Вроцлавська».

Рух трамваїв по маршруту №16 організовано сполученням «Вокзал Запоріжжя-І – Завод «Кремнійполімер».

Рух трамваїв за маршрутом №8 «Павло-Кічкас - Завод «Кремнійполімер» буде припинено.


 ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ АВТОТРАНСПОРТУ! 

Виконавчий  комітет  Запорізької  міської  ради  ОГОЛОШУЄ  проведення  конкурсу  з перевезення  пасажирів  на  автобусному  маршруті  загального  користування в місті Запоріжжі 13 червня 2019 року 

Текст оголошення

Оголошення буде опубліковано в газеті «Запорозька Січ» 11.05.2019.


 

До уваги жителів міста!

 У 2019 року планується розпочати  перевезення мешканців міста Запоріжжя до садово-городніх ділянок автомобільним та річковим транспортом за наступними розкладами руху:

Графік
перевезення мешканців міста Запоріжжя до садово-городніх
ділянок автобусами у сезон 2019 року з 25.04.2019

 

№ з/п

 

Назва напрямку

 

Дні перевезень

Розклад руху в дні перевезень

прямий напрямок

зворотний напрямок

1

Річковий порт - Лози

Понеділок,

четвер

6.40

10.00

16.50

8.00

11.10

18.00

2

Річковий порт - Агломерат

Вівторок,

п’ятниця

6.40

15.10

7.30

16.45

3

Річковий порт – Кур’яново-2

Вівторок,

п’ятниця

8.30

17.40

9.40

18.45

4

Річковий порт – В.Андріївка

Середа,

субота

7.30

16.50

8.30

17.50

5

Річковий порт -Н.Олександрівка

Четвер,

неділя

7.00

16.45

8.30

18.05

6

Річковий порт – С.Андріївка

Середа,

субота

6.40

10.25

16.15

7.40

11.25

17.30

7

Річковий порт – Далекі дачі

П’ятниця,

неділя

7.00

17.00

8.10

18.20

 

Розклад
руху пасажирських суден ДП «Адміністрація річкових портів»
на приміських лініях м. Запоріжжя у сезон 2019 року з 25.04.2019

№ з/п

Причали

Дні роботи

Кількість т/х

На причали

На порт

відхід

прибуття

відхід

прибуття

1.

Н.Олександрівка-2

Вівторок Четвер

1 т/х

07-50

08-50

17-30

18-30

1.

Радянське

Вівторок Четвер

1 т/х

07-30

08-15

17-35

18-20

2.

Кур'яново-1

09-00

16-50

18-20

1.

Привільне

Середа П’ятниця

т/х 2

07-30

08-15

17-30

18-15

2.

Сади

08-30

17-15

18-15

3.

Сади Запоріжсталі

08-45

17-00

18-15

 

Додатково для забезпечення перевезення населення міста на період навігації 2019 року організовано:

  • Тролейбусні рейси для вивозу жителів міста з річкового порту за напрямками: Дніпровського району (зупинок: «вул. Піщана», «Арматурний завод», «Бородінський мкрн.»), Комунарського району (зупинок: «Сімферопольське шосе», «4-й Південний мкрн.»).
  • Автобусний рейс по маршруту загального користування №29 «вул. Фінальна – 4-й Південний мкрн.» для вивозу жителів міста з річкового порту в напрямку Заводського району, які здійснюватимуться зі зміненим шляхом проходження, а саме: від зупинки «пл. ім. Поляка» по пр. Соборному, вул. Портовій, вул. Незалежної України, пр. Металургів» і далі за затвердженим маршрутом.
  • Автобусні рейси для підвозу та вивозу жителів міста з річкового порту по маршруту загального користування №38 «БК ЗАлК-Аптека (вул. Рубана)» від зупинки «пр. Металургів» через пр. Соборний, вул. Портову, вул. Незалежної України (вул. Рекордну), пр. Металургів до зупинки «БК ЗАлК».

Оприлюднено в газеті «Запорозька Січ» від 28.03.2019

Проведення конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в місті Запоріжжі 03 травня 2019 року

Виконавчий комітет Запорізької міської ради оголошує проведення конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в місті Запоріжжі 03 травня 2019 року


Департамент правового забезпечення Запорізької міської ради інформує

06.03.2019 о 17:00 год. Запорізьким окружним адміністративним судом буде розглядатись справа №280\127\19 за адміністративним позовом Михайлова М.М. до Запорізької міської ради про визнання протиправним та скасування рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради від 29.10.2018 №472 "Про тариф на послуги з перевезення одного пасажира на міських автобусних маршрутах загального користування". Розгляд справи буде проводитися суддею Сацьким Р.В. в приміщенні Запорізького окружного адміністративного суду за адресою: м.Запоріжжя, вул. Сергія Синенка, 65-В, зала судових засідань №10.

26.02.2019


Оприлюднено в газеті «Запорозька Січ» від 26.12.2018

Проведення конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в місті Запоріжжі 27 лютого 2019 року

Виконавчий комітет Запорізької міської ради оголошуєпроведення конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в місті Запоріжжі 27 лютого 2019 року


Оприлюднено в газеті «Запорозька Січ» від 22.12.2018

Проведення конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах 24 січня 2019 року

Виконавчий комітет Запорізької міської ради оголошує проведення конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в місті Запоріжжі 24 січня 2019 року


26 жовтня 2018 — закінчення навігації

У зв'язку із закінченням навігації 2018 року останній день перевезення пасажирів до садово-городних ділянок річковим та автотранспортом 26 жовтня 2018.Оприлюднено в газеті «Запорозька Січ» від 13.10.2018 № 195 (6646)

Проведення конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах 12 листопада 2018 року

Виконавчий комітет Запорізької міської ради оголошує проведення конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в місті Запоріжжі 12 листопада 2018 року.

Оголошення


Обмеження руху громадського транспорту

В зв’язку з проведенням ремонтних робіт дорожнього покриття на кільці вул. Каховської, вул. Бородінської і вул. Рельєфної 14.08.2018 - 16.08.2018 з 21:30 до 05:00, рух громадського електро- та автотранспорту буде обмежено та здійснюватиметься за встановленими дорожніми знаками.

Рух тролейбусних маршрутів №№ 8, 11, 17 через зазначене кільце здійснюватиметься до 21:30 14.08.2018 та 15.08.2018.


Зміни руху автобусів № 26, 51 19.07.2018

З 09:00 години 19.07.2018 по вул. Електричній, на ділянці між вул. Магнітною та вул. Рядовою, розпочинається капітальний ремонт водоводу. Об’їзд закритої для проїзду ділянки автобусами маршрутів загального користування № 26, 51 здійснюватиметься наступним чином:

  • у напрямку станції Запоріжжя Ліве через вулиці: Магнітну, Літературну, Рядову;
  • у зворотному напрямку через вулиці: Рядову, Софіївську, Автобусну.

Оголошення буде опубліковано в газеті «Запорозька Січ» 14.06.2018

Проведення конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах 17 липня 2018 року

Виконавчий комітет Запорізької міської ради оголошує проведення конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в місті Запоріжжі 17 липня 2018 року

13.06.2018


Зміни у розкладі руху автобусів «Комбінат «Запоріжсталь» — Центральна прохідна»

У зв’язку з чисельними зверненнями працівників комбінату «Запоріжсталь» та підприємства «Мотор Січ» з 04.06.2018 внесено корективи до розкладу руху автобусного сполучення «Комбінат «Запоріжсталь» — Центральна прохідна».

Робота маршруту по буднім дням організована наступним чином:                                                                                             

Комбінат «Запоріжсталь»

Центральна прохідна

Комбінат «Запоріжсталь»

Центральна прохідна

приб.

відпр.

приб.

відпр.

приб.

відпр.

приб.

відпр.

5.55

6.00

5.20

5.20

16.01

16.05

13.40

13.43

6.15

6.18

5.40

5.40

16.25

16.30

14.26

14.31

6.33

6.38

5.58

5.58

16.50

16.54

15.21

15.26

6.56

7.01

6.21

6.21

17.19

17.22

15.46

15.50

7.31

7.35

6.35

6.35*

17.44

18.01

16.10

16.15

7.53

7.58

6.53

6.56

18.08

18.24

16.40

16.44

8.16

8.21

7.13

7.18

18.35

18.52

17.05

17.09

8.50

9.07

7.36

7.41

19.15

19.35

17.29

17.33

9.45

10.02

8.10

8.15

20.34

20.39

17.57

18.00

10.20

10.37

8.33

8.35*

20.59

21.03

18.36

18.40

11.17

11.34

8.56

9.10

21.53

21.56

18.59

19.01*

11.52

12.09

9.42

9.45

 

 

19.27

19.59

12.48

13.05

10.37

10.42

 

 

20.07

20.24

13.24

13.51

11.12

11.17

 

 

21.14

21.18

14.18

14.46

12.09

12.13

 

 

21.38

21.38*

15.06

15.11

12.44

12.49

 

 

22.31

22.31*

 

Примітки:
1) в наведений розклад руху можуть вноситись оперативні зміни;
2) допустимі відхилення від розкладу руху становлять: – 1 + 2 хвилини;
3) * — рейси по закінченню зміни до парку.

Розклад руху у вихідні дні не змінюватиметься.

Більш детальну інформацію по роботі маршруту можливо отримати за телефоном 787-64-80.


Оголошення буде опубліковано в газеті «Запорозька Січ» 24.05.2018

Проведення конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах 25 червня 2018 року

Виконавчий комітет Запорізької міської ради оголошує проведення конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в місті Запоріжжі 25 червня 2018 року

23.05.2018


Оголошення буде опубліковано в газеті «Запорозька Січ» 19.05.2018

Проведення конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах 19 червня 2018 року

Виконавчий комітет Запорізької міської ради оголошує проведення конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в місті Запоріжжі 19 червня 2018 року

17.05.2018


Скасування рейсів пасажирського теплоходу

За інформацією ДП «Адміністрація річкових портів» у зв’язку з виходом з ладу головного двигуна пасажирського теплоходу «ОМ-29» буде скасовано:

  • 03.05.2018 рейс «Запоріжжя — Радянське, Кур’яново-1»;
  • 04.05.2018 рейс «Запоріжжя — Привільне».

Оголошення опубліковано в газеті «Запорозька Січ» 21.04.2018

Проведення конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах 31 травня 2018 року

Виконавчий комітет Запорізької міської ради оголошує проведення конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в місті Запоріжжі 31 травня 2018 року.

19.04.2018


Розклад перевезення мешканців міста Запоріжжя до садово-городніх ділянок автомобільним та річковим транспортом

У 2018 року планується розпочати перевезення мешканців міста Запоріжжя до садово-городніх ділянок автомобільним та річковим транспортом за наступними розкладами руху:

Графік
перевезення мешканців міста Запоріжжя до садово-городніх ділянок автобусами у сезон 2018 року з 26.04.2018

№ з/п

Назва напрямку

Дні перевезень

Розклад руху в дні перевезень

прямий напрямок

зворотний напрямок

1

Річковий порт — Лози

понеділок, четвер

6:40, 10:00, 16:50

8:00, 11:10, 18:00

2

Річковий порт — Агломерат

вівторок, п’ятниця

6:40, 15:10

7:30, 16:45

3

Річковий порт — Кур’яново-2

вівторок, п’ятниця

8:30, 17:40

9:40, 18:45

4

Річковий порт — В.Андріївка

середа,субота

7:30, 16:50

8:30, 17:50

5

Річковий порт — Н.Олександрівка

четвер, неділя

7:00, 16:45

8:30, 18:05

6

Річковий порт — С.Андріївка

середа, субота

6:40, 10:25, 16:15

7:40, 11:25, 17:30

7

Річковий порт — Далекі дачі

п’ятниця, неділя

7:00, 17:00

8:10, 18:20

 

Розклад
руху пасажирських суден ДП «Адміністрація річкових портів» на приміських лініях м. Запоріжжя у сезон 2018 року з 26.04.2018

№ з/п

Причали

Дні роботи

Кількість т/х

На причали

На порт

відхід

прибуття

відхід

прибуття

1.

Н.Олександрівка-2

вівторок, четвер

1 т/х

07:50

08:50

17:30

18:30

1.

Радянське

вівторок, четвер

1 т/х

07:30

08:15

17:35

18:20

2.

Кур'яново-1

09:00

16:50

18:20

1.

Привільне

середа, п’ятниця

т/х 2

07:30

08:15

17:30

18:15

2.

Сади

08:30

17:15

18:15

3.

Сади Запоріжсталі

08:45

17:00

18:15

 

Додатково для забезпечення перевезення населення міста на період навігації 2018 року організовано:

  • Тролейбусні рейси для вивозу жителів міста з річкового порту за напрямками: Дніпровського району (зупинок: «вул. Піщана», «Арматурний завод», «Бородінський мкрн.»), Комунарського району (зупинок: «Сімферопольське шосе», «4-й Південний мкрн.»), Заводського району (зупинки «Павло-Кічкас»).
  • Автобусні рейси для підвозу та вивозу жителів міста з річкового порту по маршруту загального користування №38 «БК ЗАлК-Аптека (вул. Рубана) від зупинки «пр. Металургів» через пр. Соборний, вул. Портову та вул. Рекордну до зупинки «БК ЗАлК».

Опубліковано в газеті «Запорозька Січ» від 29.03.2018

До уваги власників автотранспорту!

Виконавчий комітет Запорізької міської ради повідомляє, у зв’язку з святкуванням Великодня 08.04.2018 та перенесенням вихідного дня на 09.04.2018 термін подачі документів на участь у конкурсі, оголошений в газеті «Запорозька Січ» від 24.03.2018 закінчується о 17:00 10 квітня 2018 року за адресою: 69095, м. Запоріжжя, вул. Шкільна, 2, к. 203.


Опубліковано в газеті «Запорозька Січ» від 24.03.2018

До уваги власників автотранспорту!

Виконавчий комітет Запорізької міської ради повідомляє, у зв’язку з набуттям чинності постанови Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 №180 «Про внесення змін до Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» та на підставі рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради від 23.03.2018 «Про внесення змін до автобусного маршруту №38 та проведення конкурсів на автобусних маршрутах загального користування за об’єктами та умовами, що затверджуються даним рішенням»  внесені зміни до Умов проведення конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в місті Запоріжжі, опублікованих в газеті «Запорозька Січ» від 17 березня 2018 року №051 (6504) і оголошує проведення конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в місті Запоріжжі 25 квітня 2018 року


Опубліковано в газеті «Запорозька Січ» від 24.03.2018

Про відміну конкурсів з перевезення пасажирів

Виконавчий комітет Запорізької міської ради повідомляє, що конкурси з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в місті Запоріжжі оголошені в газеті «Запорозька Січ » від 17 березня 2018 року №051 (6504), які повинні відбутись 20 квітня 2018 року, відміняються у зв’язку з внесенням змін постановою Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 №180 до Порядку проведення конкурсу.


Опубліковано в газеті «Запорозька Січ» від 24.03.2018

Оголошення про проведення конкурсу на визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу з метою забезпечення проведення конкурсів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на автобусних маршрутах загального користування в місті Запоріжжі


Опубліковано в газеті «Запорозька Січ» від 17.03.2018

Проведення конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах 20 квітня 2018 року

Виконавчий комітет Запорізької міської ради оголошує проведення конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в місті Запоріжжі 20 квітня 2018 року


При тимчаосове припинення обслуговування маршруту №72

У зв’язку з проведенням конкурсу на автобусному маршруті №72 «Бородінський ринок — вул. Пархоменка», з 01.03.2018 та до визначення переможця конкурсу (орієнтовно до 01.04.2018), маршрут обслуговуватися не буде.

Про неналежне обслуговування населення на діючих маршрутах Шевченківського району інформацію можна надавати за телефоном «Гарячої лінії» у будні дні: 787-50-89.


Опубліковано в газеті «Запорозька Січ» від 17.02.2018

Проведення конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах 20 березня 2018 року

Виконавчий комітет Запорізької міської ради оголошує проведення конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в місті Запоріжжі 20 березня 2018 року


Проведення конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах 22 лютого 2018 року

Виконавчий комітет Запорізької міської ради оголошує проведення конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в місті Запоріжжі 22 лютого 2018 року


До уваги мешканців міста!

З 06.11.2017 вступає в дію рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради від 03.11.2017 № 676 «Про тариф на послуги з перевезення одного пасажира на міських автобусних маршрутах загального користування»


Проведення конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах 30 жовтня 2017 року

Виконавчий комітет Запорізької міської ради оголошує проведення конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в місті Запоріжжі 30 жовтня 2017 року


Проведення конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах 03 жовтня 2017 року

Виконавчий комітет Запорізької міської ради оголошує проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування в місті Запоріжжі 03 жовтня 2017 року


Проведення конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах 11 серпня 2017 року

Виконавчий комітет Запорізької міської ради оголошує проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування в місті Запоріжжі 11 серпня 2017 року


Проведення конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах 31 липня 2017 року

Виконавчий комітет Запорізької міської ради оголошує проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування в місті Запоріжжі 31 липня 2017 року


Проведення конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах 29 червня 2017 року

Виконавчий комітет Запорізької міської ради оголошує проведення конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в місті Запоріжжі 29 червня 2017 року