Вибори-2020

Результати місцевих виборів

Протокол Запорізької міської територіальної виборчої комісії Запорізького району Запорізької області про результати голосування з виборів Запорізького міського голови Запорізького району Запорізької області в єдиному одномандатному виборчому окрузі

Протокол Запорізької міської територіальної виборчої комісії Запорізького району Запорізької області про результати виборів депутатів в єдиному багатомандатному виборчому окрузі


Відомості про місцезнаходження територіальних виборчих комісій

Відомості про спеціальні рахунки територіальної виборчої комісії для внесення грошової застави

Відомості про утворення територіальних виборчих округів з виборів депутатів Запорізької міської ради

Кандидати на посаду Запорізького міського голови

Про реєстрацію кандидата на посаду Запорізького міського голови Буряка В.В. висунутого Політичною партією «Партія Володимира Буряка «Єднання»

Про реєстрацію кандидата на посаду Запорізького міського голови Крамаренко О.М. висунутого Політичною партією «ЗА МАЙБУТНЄ»

Про реєстрацію кандидата на посаду Запорізького міського голови Осипова Д.М.

Про реєстрацію кандидата на посаду Запорізького міського голови Ружина Ю.М. висунутого Політичною партією «Радикальна партія Олега Ляшка»

Про реєстрацію кандидата на посаду Запорізького міського голови Рябцева В.В. висунутого Політичною партією «Всеукраінське об’єднання «Батьківщина»

Про реєстрацію кандидата на посаду Запорізького міського голови Хоцького В.І.

Про реєстрацію кандидата на посаду Запорізького міського голови Слепян Е.В. висунутого Політичною партією «НАШ КРАЙ»

Про реєстрацію кандидата на посаду Запорізького міського голови Тарасова Д.О. висунутого Політичною партією «Сила Людей»

Про реєстрацію кандидата на посаду Запорізького міського голови Тишечко В.В. висунутого Політичною партією «СЛУГА НАРОДУ»

Про реєстрацію кандидата на посаду Запорізького міського голови Прозапаса В.М. висунутого Політичною партією «Эвропейська Солідарність»


Список політичних партій відповідно до визначених жеребкуванням номерів, за якими їх назви розміщуються у виборчому бюлетені з виборів депутатів Запорізької міської ради Запорізького району Запорізької області

 

 

Опубліковано: 07.09.2020 16:04