Як оформити довідку у дитячий садок або школу, форма № 086-1/о

Які довідки потрібні для вступу в дитсадок, школу?  

  1. Довідка форми № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду».

  2. Довідка форми № 063/о «Карта профілактичних щеплень».

Медична карта № 026/о більше не потрібна.

 

Як і де оформити довідку?

Щоб отримати довідку дитині для відвідування дитячого садка або школи, батькам необхідно звернутися до педіатра або сімейного лікаря, з яким укладено декларацію.

Згідно наказу МОЗ України від 29.11.2002 №434 «Про удосконалення амбулаторно-поліклінічної допомоги дітям в Україні» перед вступом до загальноосвітнього навчального закладу (у віці 5 або 6 років) дитині необхідно провести поглиблений обов'язковий медичний профілактичний огляд.

Направлення до профільних фахівців, на лабораторні та інші дослідження надають дільничні педіатри або сімейні лікарі. Після отримання висновків спеціалістів та результатів обстежень  педіатр або сімейний лікар оформляє довідку про стан здоров'я дитини по формі №086-1/о, в якій зазначає висновок про стан здоров'я дитини та групу для занять фізкультурою.

У разі виявленої патології за бажанням батьків у довідці вказується діагноз та надаються рекомендації. Довідка про стан здоров'я дитини та копія карти профілактичних щеплень форма 063/о надаються батьками до дитячого садка або школи.


У мене залишилися питання, куди звертатися?

За додатковою інформацією зверніться до вашого сімейного лікаря або педіатра. Ви можете записатися на прийом онлайн на офіційному веб-сайті Департаменту охорони здоров'я.

Записатися на прийом до лікаря
 

Документи, які регулюють дане питання

Наказ МОЗ України від 29.11.2002 №434 Про удосконалення амбулаторно-поліклінічної допомоги дітям в Україні
 

Схожі питання

Як отримати карту профілактичних щеплень, форма № 063/о

Як оформити довідку для керування транспортними засобами, форма № 083/о

Як отримати довідку для направлення на санаторно-курортне лікування, форма № 070/о

Як оформити довідку в басейн, спортивну секцію, форма № 028/о

<< Повернутися до розділу Здоров'я