Куртєв
Анатолій Валентинович

Посада:
Секретар Запорізької міської ради

Контакти

69105, м. Запоріжжя, пр. Соборний, 206

224-69-00

Графік прийому

Куртєв Анатолій Валентинович 1975 року народження, громадянин України, проживає в місті Запоріжжя.

Освіта: вища, у 1998 р. закінчив Запорізький державний медичний університет, спеціальність «Педіатрія»; у 2015 р. закінчив Класичний приватний університет, спеціальність «Правознавство», у 2020 р. закінчив Класичний приватний університет, спеціальність «Менеджмент».

Трудова діяльність:

З вересня 1995 р. по липень 1998 р. – медичний брат Запорізького обласного наркологічного диспансеру.

З березня 2002 р. по липень 2004 р. – санітар моргу відділу чергових судово-медичних експертів Бюро судово-медичної експертизи Запорізького обласного відділу охорони здоров’я.

З серпня 2004 р. по серпень 2005 р. – лікар-інтерн Бюро судово-медичної експертизи Запорізького обласного відділу охорони здоров’я.

З серпня 2005 р. по листопад 2009 р. – лікар судово-медичний експерт Бюро судово-медичної експертизи Запорізького обласного відділу охорони здоров’я.

З грудня 2009 р. по лютий 2013 р. – завідуючий організаційно-методичного відділу Бюро судово-медичної експертизи управління охорони здоров’я Запорізької обласної державної адміністрації.

З березня по серпень 2013 р. – заступник начальника Бюро судово-медичної експертизи управління охорони здоров’я Запорізької обласної державної адміністрації.

З січня 2014 р. по травень 2016 р. – завідувач «Леваневського» кладовища СКП «Запорізька ритуальна служба».

З травня 2016 р. по квітень 2021 р. – виконуючий обов’язки начальника, начальник КУ «Запорізьке обласне бюро судово-медичної експертизи» Запорізької обласної ради.

На теперішній час – секретар Запорізької міської ради.


Питання:

- Здійснює повноваження міського голови до моменту початку повноважень Запорізького міського голови, обраного на позачергових виборах відповідно до закону, або до дня відкриття першої сесії Запорізької міської ради, обраної на чергових місцевих виборах.

- Виконує повноваження, передбачені статтею 50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

- Координує діяльність заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, керуючого справами виконавчого комітету міської ради.

- Сприяє розвитку міжнародного співробітництва, налагодження зовнішньоекономічних зв’язків.

- Координує взаємодію міської ради та її виконавчого комітету з управлінням Служби безпеки України в Запорізькій області, органами прокуратури, Національної поліції, судами, Головним управлінням Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Запорізькій області, військовими частинами та військовими комісаріатами.

- Здійснює контроль за станом мобілізаційної підготовки та рівнем мобілізаційної готовності виконавчих органів міської ради.

- Забезпечує охорону державної таємниці відповідно до вимог режиму секретності у виконавчих органах міської ради.

- Здійснює взаємодію між міською радою та її виконавчими органами.

- Сприяє депутатам у здійсненні ними своїх повноважень та доведення до них необхідної інформації.

- Координує діяльність депутатів міської ради, постійних та тимчасових комісій міської ради, роботу депутатів у комісіях при виконавчому комітеті міської ради, їх співпрацю з виконавчими органами міської ради.

- Забезпечує гласність у роботі міської ради та управлінь апарату міської ради, сприяє організації вивчення громадської думки.

- Координує питання:

- внутрішньої політики, інформаційної діяльності та громадських зв’язків;

- радіо, телебачення, друкованих засобів масової інформації;

- інформаційного забезпечення вебсайту Запорізької міської влади;

- вивчення суспільно-політичних процесів у місті;

- дослідження громадської думки та реагування різних верств населення на актуальні питання суспільного життя, здійснення оцінки можливих наслідків прийнятих соціальних та політичних рішень.

- Організовує, за дорученням міської ради відповідно до законодавства, здійснення заходів, пов'язаних з підготовкою і проведенням референдумів та виборів до органів державної влади і місцевого самоврядування.

- Забезпечує своєчасне доведення рішень ради до виконавців і населення, організовує контроль за їх виконанням. Забезпечує зберігання матеріалів, протоколів сесії, рішень ради.

- Організовує виконання рішень виконавчого комітету та розпоряджень міського голови (за належністю).

- Розвиває місцеву демократію та взаємодіє з політичними партіями та громадськими організаціями, релігійними організаціями, громадами і конфесіями та інститутами громадянського суспільства, засобами масової інформації, органами самоорганізації населення.

- Розробляє проєкти нормативно-правових актів, проводить експертизу проєктів таких актів (рішень міської ради, виконавчого комітету міської ради, розпоряджень міського голови) та інших службових документів з питань, що належать до власних повноважень.