Божко
Руслан Анатолійович

Округ № 50 Фракція:
Політична фракція «Опозиційний блок»

Контакти

dsbogoslavski@gmail.com

220-78-65 для уточнення прийому
099-400-55-59 - Качан Дмитро Сергійович

Графік прийому

офіс «Опозиційного блока»,
вул. Запорізького козацтва, 27

1-й четвер місяця

16:00–18:00

Божко Руслан Анатолійович народився 26 серпня 1976 року в місті Горлівка.

Громадянство: Україна.

Освіта: вища.
У 1998 році закінчив економічний факультет Донецького національного університету. Займався активною діяльністю у студентській організації AIESEC.
З 2003 є членом Асоціації дипломованих сертифікованих бухгалтерів (АССА, Англія).

Трудова діяльність:
У 1998 року розпочав кар'єру з позиції фахівця у міжнародній компанії PricewaterhouseCoopers, однієї з компаній Великої Четвірки, де зріс до позиції менеджера. Займався аудитом і управлінським консалтингом на ринку України, Узбекистану, Туркменістану, Росії, Грузії, Польщі та Німеччини, вів найбільші компанії банківського сектору, ринку FMCG і телеком-послуг, металургійної галузі.
З 2004 року продовжив кар'єру в компанії Deloitte, де очолив напрямок управлінського консалтингу. Фактично, займався розвитком консалтингової практики в Україні, очолюючи реалізацію проектів з бюджетування, планування, побудови ефективних бізнес-моделей, впровадження передових IT систем.
У лютому 2006 року приєднався до команди Метінвест, яка працювала над створенням холдингу. У керуючій компанії займався побудовою дивізіональної структури, становленням окремих функцій у рамках фінансового напрямку: фінансовий облік, бюджетування, управлінський облік, аудит, інвестиційна діяльність, злиття і поглинання.
З 2007 року очолив корпоративне фінансування холдингу. При ньому Метінвест Холдинг отримав кредитний рейтинг, була вибудувана функція відносин з інвесторами, був підготовлений дебютний випуск облігацій.
У 2009 році, в ролі заступника фінансового директора дивізіону сталі і прокату, організував проектне фінансування для будівництва кисневого цеху на Єнакіївському металургійному заводі.
У 2011 році прийшов на комбінат Запоріжсталь на позицію фінансового директора.
З 2016 року — радник міського голови.
За період керівництва фінансовою дирекцією завод реформував фінансову службу, пройшов період фінансової кризи, випустив підтверджену аудиторську звітність, знизив виробничу собівартість, ввів прозору систему для інвесторів і кредиторів, підготувався до впровадження ERP. Займається корпоративним управлінням в рамках групи Запоріжсталь, курирує корпоративні відносини з ПВО «Запоріжвогнетрив», ПАО «Запорізький залізорудний комбінат», ПАО «Запоріжкокс», гірничодобувною компанією «Мінерал».

Досягнення:
У 2013 увійшов в TOP-50, а потім в TOP-10 кращих фінансових директорів України.

Сімейний стан: одружений. Виховує сина та доньку.

Партійність: член Політичної партії «Опозиційний блок».

Помічники:

  • Закревська Катерина Володимирівна
  • Верещага Тарас Валерійович
  • Павлюкова Ксенія Юріївна
  • Качан Дмитро Сергійович

 

Звіт за 2016 рік


Підрозділи, що підпорядковуються