Вєдєнєєв
Олександр Євгенович

Округ № 31 Фракція:
Політична фракція «ВО «Батьківщина»

Контакти

097-978-03-55 - Шляхова Анна Юріївна
 

Графік прийому

Заводська районна адміністрація, вул. Л. Чайкіної, 56

 3-й вівторок місяця

16:00–18:00

Вєдєнєєв Олександр Євгенович народився 26 березня 1978 року в місті Запоріжжя.

Громадянство: громадянин України.

Освіта:
З 1996 року по 2002 рік навчався у Запорізькому державному медичному університеті за спеціальністю «Лікувальна справа», спеціалізація — «Анестезіологія». Отримав звання лікаря-анестезіолога вищої кваліфікаційної категорії.
З 2002 року по 2004 рік проходив інтернатуру за спеціальністю «Анестезіологія» при ЗДМУ на базі КУ «Міська клінічна лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги м. Запоріжжя».

Трудова діяльність:
З 2004 року працював лікарем-анестезіологом у відділенні анестезіології з палатами інтенсивної терапії Запорізького міського пологового будинку №9.
З 2007 року по 2009 рік проходив клінічну ординатуру за спеціальністю «Анестезіологія» при ЗДМУ. Проходження клінічної ординатури суміщав з роботою у відділенні анестезіології з палатами інтенсивної терапії Запорізького міського пологового будинку №9 та науковою діяльністю.
З 2009 року працював лікарем-анестезіологом у відділенні інтенсивної терапії та реанімації загального профілю КУ «Міська клінічна лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги м. Запоріжжя».
У 2011 році обіймав посаду завідувача підстанцією швидкої медичної допомоги Комунарського району м. Запоріжжя.
У 2012 році працював заступником головного лікаря КУ «Запорізька станція екстреної (швидкої) медичної допомоги» ЗОР. У цьому ж році атестований з присвоєнням звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Медицина невідкладних станів» при  ДЗ «Запорізька медична академія післядипломної освіти Міністерства охорони здоров‘я України».
У 2014 році завершив навчання на базі «Українського науково-практичного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» за темою «Надання першої невідкладної допомоги» й здав заліки за програмою «викладач-інструктор».
У 2015 році завершив курси за спеціалізацією «Організація та управління охороною здоров'я» при ДЗ «ЗМАПО МОЗ України».
З 2015 року по теперішній час — заступник директора з оперативної роботи, медицини катастроф та цивільної оборони населення КУ ТМО «Обласний центр екстреної (швидкої) медичної допомоги та медицини катастроф» ЗОР.

Помічники:

  • Цевма Станіслав Віталійович
  • Котов Костянтин Едуардович
  • Удовіченко Вікторія Олександрівна
  • Дремлюгіна Ольга Володимирівна

Звіт фракції за 2017 рік

Звіт  фракції за 2018 рік