Фільтр сесій міської ради

24 сесія міської ради 20.12.2017: Рішення міської ради

Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності м.Запоріжжя, що підлягають приватизації

№ 68 від 20.12.2017 Дата оприлюднення 04.01.2018

          Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)», «Про приватизацію державного майна» та Програмою приватизації об’єктів комунальної власності м. Запоріжжя, затвердженою рішенням Запорізької міської ради від 05.10.2011 № 83 (зі змінами та доповненнями), Запорізька міська рада

ВИРІШИЛА:

          1. Затвердити перелік об’єктів комунальної власності м. Запоріжжя, що підлягають приватизації шляхом викупу, згідно з додатком.

          2. Департаменту комунальної власності та приватизації Запорізької міської ради здійснити заходи, які передбачені чинним законодавством, щодо підготовки до приватизації та продажу об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації.

          3. Контроль за виконанням рішення міської ради покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мішка С.М. та на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, ресурсів, приватизації, архітектури та земельних відносин (Чумаченко І.М.).

 

 

Міський голова                                                                     В.В. Буряк

Копії документа для завантаження