Фільтр сесій міської ради

24 сесія міської ради 20.12.2017: Рішення міської ради

Про затвердження переліку видів робіт та об’єктів по м.Запоріжжю, на яких будуть відбувати покарання особи, засуджені до громадських робіт у 2018 році

№ 73 від 20.12.2017 Дата оприлюднення 05.01.2018

        Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою підвищення рівня боротьби зі злочинністю, забезпечення громадського порядку, згідно зі ст.56 Кримінального кодексу України та ст. 30¹, 321³ Кодексу України про адміністративні правопорушення для визначення видів суспільно-корисних робіт для порушників, на яких судом покладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт, Запорізька міська рада

ВИРІШИЛА:

        1. Затвердити перелік видів робіт та об'єктів по м. Запоріжжю, на яких будуть відбувати покарання особи, засуджені до громадських робіт у відповідності зі ст.56 Кримінального кодексу України та ст. 30¹, 321³ Кодексу України про адміністративні правопорушення (додається).

        2. Керівникам підприємств, де правопорушники будуть відбувати громадські роботи згідно зі ст.321³ Кодексу України про адміністративні правопорушення, видавати накази або розпорядження про початок відбування громадських робіт, закріплювати за ними відповідальних осіб на строк громадських робіт, складати графіки в яких поденно зазначати час та місце відбування цих робіт.

        3. Визнати таким, що втратило чинність рішення Запорізької міської ради від 31.05.2017 № 50 «Про затвердження переліку видів робіт та об’єктів по м. Запоріжжю, на яких будуть відбувати покарання особи, засуджені до громадських робіт у 2017 році».

        4. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мішка С.М. та постійну комісію міської ради з питань життєзабезпечення міста (Адаманов О.Ф.).

 

 

Міський голова                                                                     В.В. Буряк

Копії документа для завантаження