Фільтр сесій міської ради

ІІ пленарне засідання 2 сесії міської ради 23.12.2020: Рішення міської ради

Про умови оплати праці Запорізького міського голови Буряка В.В.

№ 24 від 23.12.2020 Дата оприлюднення 29.12.2020

         Керуючись Законом України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постановою Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 №268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» (із змінами і доповненнями), Запорізька міська рада

ВИРІШИЛА:

         1. Взяти до відома, що Запорізький міський голова БУРЯК Володимир Вікторович має 3 ранг посадової особи місцевого самоврядування.

         2. Виплачувати Запорізькому міському голові БУРЯКУ В.В. з 25.11.2020 надбавку за вислугу років у розмірі 15 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування (стаж служби в органах місцевого самоврядування понад 5 років).

         3. Установити Запорізькому міському голові БУРЯКУ В.В. з 01.12.2020 надбавку за виконання особливо важливої роботи у розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та надбавки за вислугу років на строк його повноважень.

         4. Надати згоду на надання Запорізькому міському голові БУРЯКУ В.В.:

         4.1. Матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань у розмірі середньомісячної заробітної плати.

         4.2. Допомоги для оздоровлення при наданні щорічної відпустки у розмірі посадового окладу.

         5. Надати згоду на щомісячне преміювання Запорізького міського голови БУРЯКА В.В. у розмірі 15 відсотків фонду заробітної плати на місяць за посадовими окладами апарату Запорізької міської ради і виконавчого комітету Запорізької міської ради, який затверджений у штатному розписі, за фактично відпрацьований час, а також до державних і професійних свят та ювілейних дат у межах фонду преміювання, утвореного у розмірі не менш як 10 відсотків посадових окладів та економії фонду оплати праці. Доручити виконавчому комітету Запорізької міської ради приймати рішення та визначати розмір премії Запорізькому міському голові БУРЯКУ В.В. до державних і професійних свят та ювілейних дат.

         6. Встановити, що зазначені виплати здійснюються у межах затвердженого фонду оплати праці.

 

 

Міський голова                                                                              В.В.Буряк