Фільтр сесій міської ради

27 сесія міської ради 28.03.2018: Рішення міської ради

Про присвоєння парку Металургів назви «Парк Металургів  імені В.А. Сацького»

№ 61 від 28.03.2018 Дата оприлюднення 03.04.2018

            Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання протоколу № 9 від 19.02.2018 засідання робочої групи з питань міської топоніміки, враховуючи звернення трудового колективу ПАТ «Запорізький металургійний комбінат «Запоріжсталь», з метою увічнення пам’яті Віталія Антоновича Сацького за значний особистий внесок у розвиток металургійної промисловості України та соціально-економічний розвиток міста Запоріжжя Запорізька міська рада

ВИРІШИЛА:

            1. Присвоїти парку Металургів, який розташований у Дніпровському районі міста Запоріжжя, назву «Парк Металургів імені В.А. Сацького».

            2. Управлінню внутрішньої політики, преси та інформації Запорізької міської ради забезпечити оприлюднення цього рішення в газеті «Запорозька Січ».

            3. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мішка С.М. та постійну комісію Запорізької міської ради з питань комунальної власності, ресурсів, приватизації, архітектури та земельних відносин (Чумаченко І.М.).

 

 

Міський голова                                                                     В.В. Буряк