Фільтр сесій міської ради

ПРОТОКОЛ №3 засідання погоджувальної ради VIII скликання

№ 3 від 26.01.2021

ПРОТОКОЛ №3

засідання погоджувальної ради VIII скликання

26.01.2021                                                                                          14.00

 

ПРИСУТНІ:

 

Засідання погоджувальної ради веде:

Буряк Володимир Вікторович – міський голова

 

Наумов
Геннадій Борисович

-

секретар міської ради

Корольов

Олег Миколайович

-

голова постійної комісії міської ради з питань соціального та економічного розвитку, бюджету і фінансів

Басов

Олексій Юрійович

-

голова постійної комісії міської ради з питань життєзабезпечення міста та екології, голова фракції міської ради «Нова політика»

Полюсов

Василь Вячеславович

-

голова постійної комісії з питань комунальної власності, ресурсів, приватизації, архітектури та земельних відносин

Гладкий
Дмитро Вікторович

-

голова постійної комісії з питань розвитку підприємництва, торгівлі та послуг, голова фракції «Слуга народу»

Івахненко

Дмитро Сергійович

-

заступник голови постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення

Таран

Роман Олегович

-

голова фракції «Опозиційна платформа за життя»

Нікулін

Сергій Анатолійович

-

голова фракції «Партія Шарія»

Константинов

Олександр Олександрович

-

голова фракції «Європейська солідарність»

Тишечко

Віталій Володимирович

-

депутат міської ради від фракції «Слуга народу»

Прасол

Михайло Вікторович

-

депутат міської ради від фракції «ПАРТІЯ ВОЛОДИМИРА БУРЯКА «ЄДНАННЯ»

Яковлєва

Віталіна Антонівна

-

депутат міської ради від фракції «Партія Шарія»

Куртєв

Анатолій Валентинович

-

депутат міської ради від фракції «Слуга народу»

ЗАПРОШЕНІ

 

 

 

 

П’ятницький

Андрій Васильович

-

перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

 

Волобуєв
Володимир Олександрович

-

заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

 

Гординський
Віктор Георгійович

-

заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

 

Малиш

Валентина Іванівна

-

заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

 

Пустоваров

Анатолій Іванович

-

заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

 

Омельянович

Роман Анатолійович

-

керуючий справами виконавчого комітету міської ради

 

Зломинога
Валерій Михайлович

-

директор департаменту правового забезпечення міської ради

 

Вагіс

Ольга Анатоліївна

-

директор департаменту фінансової та бюджетної політики міської ради

 

Сколибог

Юлія Олександрівна

-

начальник управління з питань земельних ресурсів міської ради

 

Еделєв
Валерій Гаврилович

-

радник міського голови

 

Ніколаєв

Владислав Анатолійович

-

начальник управління внутрішньої політики, преси та інформації міської ради

 

 

Розгляд запропонованого порядку денного та додаткових питань третьої сесії міської ради.

При обговоренні питань:

По п.4 порядку денного «Про План роботи Запорізької міської ради на перше півріччя 2021 року»:

ВИРІШИЛИ: підтримати.

По п.5 порядку денного «Про утворення постійної комісії Запорізької міської ради з питань екології та обрання її голови та членів комісії»:

ВИСТУПИВ: Константинов О.О. - повідомив, що після засідання фракції буде запропоновано кандидатуру на сесії, яка відбудеться 27.01.2021.

По п.6-9 порядку денного:

«Про внесення змін до рішення міської ради від 23.12.2020 № 2 «Про утворення постійних комісій Запорізької міської ради»(варіант 2);

«Про внесення змін до рішення міської ради від 21.12.2020 № 4 «Про затвердження Положення про постійні комісії Запорізької міської ради» (варіант 2);

«Про внесення змін до рішення міської ради від 23.12.2020 № 4 «Про обрання постійної комісії з питань соціального та економічного розвитку, бюджету і фінансів Запорізької міської ради та її голови»;

«Про внесення змін до рішення міської ради від 23.12.2020 № 6 «Про обрання постійної комісії з питань життєзабезпечення міста та екології Запорізької міської ради та її голови».

ВИРІШИЛИ: питання 6-9 підтримати блоком.

По п.10 «Про внесення змін до рішення Запорізької міської ради від 18.12.2019 № 37 «Про затвердження Програми розвитку системи надання адміністративних послуг в м.Запоріжжі на 2020-2022 роки».

ВИРІШИЛИ: підтримати.

По п.11 «Про внесення змін до рішення міської ради від 28.12.2020 №49 «Про бюджет Запорізької міської територіальної громади на 2021 рік» (код бюджету 08562000000)».

ВИРІШИЛИ: підтримати.

По п.13 «Про зміну найменувань закладів дошкільної освіти».

ВИРІШИЛИ: підтримати.

По п.14 «Про затвердження змін до редакційного статуту Комунального підприємства «Муніципальна телевізійна мережа» та про призначення членів редакційної ради» (варіант 2).

ВИСТУПИЛА: Яковлєва В.А. – запитала, чому до складу редакційної ради Комунального підприємства «Муніципальна телевізійна мережа» подано кандидати від 4-х депутатських фракцій.

ВИСТУПИВ: Наумов Г.Б. – звернув увагу на те, що від міської ради не було направлено запитів щодо надання кандидатур до складу редакційної ради Комунального підприємства «Муніципальна телевізійна мережа», за власною ініціативою 4-ма депутатськими фракціями були направлені листи стосовно кандидатур до складу редакційної раду у разі створення.

ВИСТУПИВ: Константинов О.О. – запропонував внести зміни до проєкту рішення та збільшити склад редакційної ради Комунального підприємства «Муніципальна телевізійна мережа» і на сесії міської ради буде внесена кандидатура від депутатської фракції «Європейська Солідарність».

ВИРІШИЛИ: обговорити внесення змін до проєкту рішення на сесії Запорізької міської ради, яка відбудеться 27.01.2021.

По п.15 «Про внесення змін до рішення Запорізької міської ради від 26.08.2020 № 63 «Про прийняття до комунальної власності територіальної громади м.Запоріжжя об'єктів нерухомого майна (будівель та споруд) та іншого окремого індивідуально визначеного майна дитячого садку №241 по вул.Бочарова, 5а від державного підприємства «Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес» імені академіка О.Г.Івченка та подальше його використання».

ВИРІШИЛИ: підтримати.

По п.16 «Про прийняття до комунальної власності територіальної громади м.Запоріжжя квартири № 97 по вул. Героїв 93-ї бригади, 38 та квартири №173 по пр.Ювілейному, 20а від Управління Служби безпеки України в Запорізькій області».

ВИРІШИЛИ: підтримати.

По п.17 «Про надання згоди на передачу у державну власність майна, яке належить територіальній громаді м.Запоріжжя».

ВИРІШИЛИ: підтримати.

По п.18 «Про внесення змін до рішення Запорізької міської ради від 26.08.2020 №46 «Про затвердження переліку об'єктів права комунальної власності м.Запоріжжя, що підлягають приватизації».

ВИРІШИЛИ: підтримати.

По п.19 «Про внесення змін до рішення Запорізької міської ради від 28.04.2007 №15 «Про надання згоди на передачу до державної власності частин дороги Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта».

ВИРІШИЛИ: підтримати.

По п.20 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) із подальшим продажем права оренди на конкурентних засадах (земельних торгах)»

ВИРІШИЛИ: підтримати.

По п.21 «Про внесення змін до рішення Запорізької міської ради від 27.06.2018 № 39 «Про затвердження переліку земельних ділянок, право оренди яких пропонується для продажу на земельних торгах (у формі аукціону) окремими лотами та надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою» зі змінами та доповненнями».

ВИРІШИЛИ: підтримати.

По п.22 «Про затвердження Переліку проєктів рішень міської ради з питань затвердження землевпорядної документації» (варіант 3).

ВИРІШИЛИ: підтримати.

По п.23 «Перелік проєктів рішень міської ради з питань затвердження землевпорядної документації» (п.1-п.43).

ВИРІШИЛИ: підтримати.

По п.1 з додаткових питань «Про підтримання електронної петиції щодо відновлення дистанційного навчання у закладах загальної середньої освіти м. Запоріжжя».

ВИСТУПИВ: Пустоваров А.І. – зазначив, що профільна комісія пропонує не підтримувати електронну петицію; діти розпочали навчальний процес в закладах освіти, буде продовжена робота щодо моніторингу захворюваності на Covid-19 в закладах освіти м. Запоріжжя, за результатами будуть прийматися рішення.

По п.2 з додаткових питань «Про підтримку петиції щодо створення спеціалізованого закладу (притулку) у м. Запоріжжі для постраждалих від домашнього насильства та насильства за ознакою статі».

ВИСТУПИВ: Пустоваров А.І. – зазначив, що профільна комісія пропонує не підтримувати електронну петицію, тобто створювати спеціалізований заклад (притулок) немає необхідності, оскільки в м.Запоріжжя діє програма «Затишна Домівка» в рамках якої будуть розміщені постраждалі від домашнього насильства та насильства за ознакою статі.

По п.3 з додаткових питань «Про підтримку електронної петиції № 6434 щодо реконструкції дороги через урочище «Вирва».

ВИСТУПИВ: Волобуєв В.О. – зазначив, що профільна комісія пропонує не підтримувати електронну петицію, оскільки реалізація її положень потребує 100 млн. грн., 1200 км проходить по території Запорізького району Долинської сільської ради та частина території проходить по території НЗ «Хортиця».

По п.4 з додаткових питань «Про відмову від першочергового права купівлі частин квартир спільного заселення за адресами: м.Запоріжжя, вул.Українська, буд.4, вул.Полякова, буд.19, вул.Північне шосе буд.24, вул.Магістральна, буд.86а, вул.Ентузіастів/ Василя Сергієнка, буд.21/32, вул.Зестафонська, буд.5».

ВИРІШИЛИ: включити.

По п.5 з додаткових питань «Про внесення Запорізькою міською радою пропозиції про передачу у державну власність до сфери управління Державного агентства автомобільних доріг України ділянки автомобільної дороги комунальної власності територіальної громади м.Запоріжжя».

ВИРІШИЛИ: включити.

По пп.6 з додаткових питань «Перелік проєктів рішень Запорізької міської ради з питань затвердження землевпорядної документації (п.44.-п.80)»:

ВИСТУПИВ: Полюсов В.В. - запропонував додатково до 43 земельних питань включити перелік з 44 по 80 питання та розглянути разом з питанням 23 основного порядку денного, де включено пункти 1-43.

По п.9 по 28 з додаткових питань про надання матеріальної допомоги мешканцям м.Запоріжжя.

ВИСТУПИВ: Прасол М.В. – з пропозицією проголосувати блоком за матеріальну допомогу.

ВИСТУПИВ: Таран Р.О. - запропонував включити додаткове питання «Про звернення депутатів Запорізької міської ради восьмого скликання до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо неприпустимості зростання цін на електроенергію, природний газ та житлово-комунальні тарифи для населення».

ВИСТУПИВ: Буряк В.В. - запропонував включити додаткове питання «Про звернення депутатів Запорізької міської ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо забезпечення фінансової стабільності у сфері надання комунальних послуг».

ВИСТУПИВ: Буряк В.В. – запропонував підготувати рішення про звернення депутатів міської ради до Національної поліції в Запорізькій області щодо зниження швидкості руху по пр. Соборному учасниками дорожнього руху (мотоциклістами).

ВИРІШИЛИ: доручити підготувати проєкт рішення Прасолу М.В..

ВИРІШИЛИ: погодитись з запропонованим порядком денним, включити додаткові питання та винести їх на розгляд третьої сесії міської ради.

 

 

Протокол вела                                                                   О.К.Савченко

Копії документа для завантаження