Фільтр сесій міської ради

3 сесія міської ради 27.01.2021: Рішення міської ради

Про внесення змін до рішення міської ради від 23.12.2020 №6 «Про обрання постійної комісії з питань життєзабезпечення міста та екології Запорізької міської ради та її голови»

№ 31 від 27.01.2021 Дата оприлюднення 02.02.2021

          Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Запорізька міська рада

ВИРІШИЛА:

          1. Внести зміни до рішення міської ради від 23.12.2020 №6 «Про обрання постійної комісії з питань життєзабезпечення міста та екології Запорізької міської ради та її голови», а саме:

          1.1. назву рішення викласти в новій редакції «Про обрання постійної комісії з питань життєзабезпечення міста Запорізької міської ради та її голови»;

          1.2. Вивести зі складу постійної комісії з питань життєзабезпечення міста Запорізької міської ради Кір’янова Романа Георгійовича – депутата міської ради від політичної партії «СЛУГА НАРОДУ» та Міщенка Дмитра Володимировича – депутата міської ради від політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» .

          2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря міської ради Наумова Г.Б. та комісію з питань депутатської діяльності, регламенту, законності, правопорядку та запобігання корупції (Сірий Д.В.).

 

 

Міський голова                                                                     В.В.Буряк