Фільтр сесій міської ради

ПРОТОКОЛ №4 засідання погоджувальної ради VIII скликання

№ 4 від 23.02.2021

Дата проведення: 23.02.2021.

Час проведення: 11.00.

Місце проведення: Мала зала виконавчого комітету Запорізької міської ради.

 

 

Засідання погоджувальної ради відкриває та веде:

Буряк Володимир Вікторович – міський голова

 

ПРИСУТНІ:

 

Наумов

Геннадій Борисович

 

-

секретар міської ради;

Басов

Олексій Юрійович

 

-

голова постійної комісії міської ради з питань життєзабезпечення міста та екології, голова фракції міської ради «НОВА ПОЛІТИКА»;

 

Константинов

Олександр Олександрович

 

-

голова фракції «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»;

Кулєш

Ірина Олександрівна

-

голова постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення міської ради, депутат міської ради від фракції «СЛУГА НАРОДУ»;

 

Нікулін

Сергій Анатолійович

 

-

голова фракції «ПАРТІЯ ШАРІЯ»;

Нерянов

Кирило Юрійович

-

депутат міської ради від фракції «СЛУГА НАРОДУ»;

 

Пенчук

Інна Леонідівна

-

голова постійної комісії з питань освіти, науки, культури, спорту, молоді та туризму міської ради, депутат міської ради від фракції «СЛУГА НАРОДУ»;

 

Полюсов

Василь Вячеславович

-

голова постійної комісії з питань комунальної власності, ресурсів, приватизації, архітектури та земельних відносин;

 

Прасол

Михайло Вікторович

 

-

депутат міської ради від фракції «ПАРТІЯ ВОЛОДИМИРА БУРЯКА «ЄДНАННЯ»;

Сірий

Дмитро Вікторович

-

голова постійної комісії з питань депутатської діяльності, регламенту, законності, правопорядку та запобігання корупції міської ради, депутат міської ради від фракції «ПАРТІЯ ВОЛОДИМИРА БУРЯКА «ЄДНАННЯ»;

 

Таран

Роман Олегович

 

-

голова фракції «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА –

ЗА ЖИТТЯ»;

Тишечко

Віталій Володимирович

 

-

заступник голови постійної комісії з питань соціального та економічного розвитку, бюджету і фінансів міської ради, депутат міської ради від фракції «СЛУГА НАРОДУ»;

 

Яковлєва

Віталіна Антонівна

 

-

депутат міської ради від фракції «ПАРТІЯ ШАРІЯ».

 

ЗАПРОШЕНІ:

 

 

 

 

П’ятницький

Андрій Васильович

-

перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради;

 

 

Вагіс

Ольга Анатоліївна

-

директорка департаменту фінансової та бюджетної політики міської ради;

 

 

Волобуєв

Володимир Олександрович

 

-

заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради;

 

 

Гординський
Віктор Георгійович

-

заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради;

 

 

Малиш

Валентина Іванівна

-

заступниця міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради»;

 

 

Маковей

Світлана Анатоліївна

 

-

заступниця директора департаменту – начальниця управління з питань правового забезпечення діяльності міської ради та її виконавчих органів департаменту правового забезпечення міської ради;

 

 

Ніколаєв

Владислав Анатолійович

 

-

начальник управління внутрішньої політики, преси та інформації міської ради;

 

Омельянович

Роман Анатолійович

 

-

керуючий справами виконавчого комітету міської ради;

 

 

Пустоваров

Анатолій Іванович

-

заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

 

 

 

Розгляд запропонованого порядку денного та додаткових питань четвертої сесії міської ради.

При обговоренні питань:

 

По п.6 порядку денного «Про затвердження Програми реалізації заходів щодо проведення конкурсу на визначення кращої проєктної пропозиції пам’ятника захисникам України в сквері «Прикордонників» у місті Запоріжжі»:

ВИСТУПИВ: Тишечко В.В. – про те, що від постійної комісії з питань з питань соціального та економічного розвитку, бюджету і фінансів міської ради було доручення про зменшення заохочувальних призів для учасників конкурсу.

По п.7 порядку денного «Про внесення змін до Програми «Освіта на 2019-2021 роки», затвердженої рішенням Запорізької міської ради від 19.12.2018 № 41 «Про затвердження програм по освітній галузі» (зі змінами) (варіант 2).

ВИСТУПИВ: Пустоваров А.І. – про те, що Програмою запропоновані зміни щодо встановлення пожежної безпеки, продовження робіт по перехідним об’єктам минулих років: заміна опалювальних систем, палац Дитячої творчості (І черга), фінансування необхідних учбових закладів по кредитній лінії.

По п.8 порядку денного «Про внесення змін до рішення міської ради від 19.12.2018 № 32 «Про затвердження Програми «Охорона здоров’я міста Запоріжжя на період 2019-2021 роки» (зі змінами) (варіант 2).

ВИСТУПИВ: Пустоваров А.І. – про те, що Народними депутатами України виділено кошти на потреби гемодіалізних хворих, про децентралізацію та необхідність виділення коштів на ЦРБ, продовження робіт по перехідним об’єктам минулих років: покрівля дитячої лікарні № 5, покращення умов кардіологічних відділень.

По п.10 порядку денного «Про Програму зайнятості населення міста Запоріжжя на 2021-2023 роки».

ВИСТУПИВ: Пустоваров А.І. – про те, що на умовах співфінансування Програмою передбачено виділення коштів на заробітну плату з міського бюджету 50 % та 50% буде передбачено з державного бюджету.

По п.11 порядку денного «Про внесення змін до Програми розвитку інфраструктури та комплексного благоустрою міста Запоріжжя на 2020-2022 роки, затвердженої рішенням міської ради від 18.12.2019 № 15» (варіант 2).

ВИСТУПИВ: Волобуєв В.О. – повідомив, що на четверту сесію міської ради буде винесено Програму в третій редакції, якою передбачено виділення коштів на погашення заборгованості минулих років, а саме: встановлення світлофорів на пішохідних переходах, кінцевий рух з мосту Преображенського (тендерна процедура, проєктні роботи), ямковий ремонт доріг.

По п.12 порядку денного «Про внесення змін до Міської цільової Програми відновлення інфраструктури території приватного сектора міста Запоріжжя на 2018-2025 роки, затвердженої рішенням міської ради від 27.06.2018 № 32 (зі змінами та доповненнями)» (варіант 2).

ВИСТУПИВ: Волобуєв В.О. – про те, що Програмою передбачено погашення заборгованості за 2020 рік та виділення коштів Народними депутатами України.

По п.13 порядку денного «Про внесення змін до Програми розвитку та утримання житлово-комунального господарства м. Запоріжжя на 2018-2022 роки, затвердженої рішенням міської ради від 20.12.2017 № 4 (зі змінами та доповненнями)» (варіант 2).

ВИСТУПИВ: Гординський В.Г. – який зазначив що фінансування за Програмою збільшено на 1 300,000 тис.грн. на придбання спеціальної техніки, яка посипає дороги піском.

По п.14 порядку денного «Про внесення змін до Програми відшкодування відсоткових ставок за залученими в кредитно-фінансових установах кредитами, що надаються об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельним кооперативам на реалізацію енергозберігаючих та енергоефективних проектів в житлово-комунальному господарстві на 2021-2025 роки, затвердженої рішенням міської ради від 28.12.2020 № 32».

ВИСТУПИВ: Гординський В.Г. – зауважив, що пропонується виділити кошти в обсязі 5924,000 тис.грн., які передбачені бюджетом міста.

По п.16 порядку денного «Про внесення змін до Програми використання коштів цільового фонду міської ради на 2021 рік»

ВИСТУПИЛА: Малиш В.І. – про збільшення асигнувань бюджету міста.

По п.23 порядку денного «Про затвердження Положення про комунальний заклад «Центр соціальної підтримки дітей та сімей «Затишна домівка» Запорізької міської ради.

ВИСТУПИВ: Пустоваров А.І. – про те, що Положення доповнено категорією «жінки постраждалі від домашнього насильства» з метою надання соціальної підтримки.

По п.24 порядку денного «Про внесення змін до рішення Запорізької міської ради від 29.05.2019 № 33 «Про діяльність Запорізького міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)».

ВИСТУПИВ: Пустоваров А.І. – про те, що самотні люди, які потребують стороннього догляду, наведення порядку в оселі та виконання ремонту в помешканнях.

По п.25 порядку денного «Про затвердження переліку видів робіт та об’єктів по м. Запоріжжю, на яких будуть відбувати покарання особи, засуджені до громадських робіт у 2021 році».

ВИСТУПИВ: Волобуєв В.О. – повідомив, що на четверту сесію міської ради буде винесено перелік видів робіт у другій редакції, яку доповнили об’єктами за зверненнями ОСББ.

Гординський В.Г. – зауважив, що з переліку видів робіт виключено об’єкт Концерну «Міські теплові мережі».

По п.31 порядку денного «Про надання дозволу гр. Бєлому Л.Л. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки по вул.Ялтинській, 7 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)».

ВИСТУПИВ: П’ятницький А.В – доповідає по суті питання та пропонує відмовити гр. Бєлому Л.Л. у зв’язку з тим, що він не є громадянином України.

По п.33 порядку денного «Про затвердження Переліку проєктів рішень міської ради з питань затвердження землевпорядної документації» (варіант 2).

ВИСТУПИВ: Полюсов В.В. – доповів по питанню 13 Переліку.

По п.1 з додаткових питань «Про внесення змін до міської цільової програми «Забезпечення належної та безперебійної роботи Запорізького комунального підприємства міського електротранспорту «Запоріжелектротранс» на 2018-2021 роки», затвердженої рішенням міської ради від 28.03.2018 № 43 (зі змінами)».

ВИСТУПИВ: П’ятницький А.В – про збільшення фінансування за Програмою.

По п.2 з додаткових питань «Про затвердження міської цільової програми «Забезпечення належної та безперебійної роботи комунального підприємства «Запорізький центр диспетчеризації громадського транспорту».

ВИСТУПИВ: П’ятницький А.В – про надання фінансової допомоги о обсязі 877 тис.грн., в подальшому підприємство переходить на самоокупність.

По п.3 з додаткових питань «Про внесення змін до рішення міської ради від 30.01.2013 № 20 «Про затвердження міської цільової програми «Забезпечення належної та безперебійної роботи комунального підприємства «Міжнародний аеропорт Запоріжжя» (зі змінами).

ВИСТУПИВ: П’ятницький А.В – про коригування видатків 2020 року.

По п.11 з додаткових питань «Про підтримку петиції щодо проведення марафону у м.Запоріжжі 11 квітня 2021 року».

ВИСТУПИВ: Пустоваров А.І. – надав пояснення по суті проєкту рішення.

По п.12 з додаткових питань «Про встановлення річної плати за оренду нерухомого та іншого окремого індивідуально визначеного майна комунальної власності м.Запоріжжя для органів і підрозділів Головного управління Національної поліції в Запорізькій області».

ВИСТУПИВ: Пустоваров А.І. – надав пояснення по суті проєкту рішення.

По п.13 з додаткових питань «Перелік проєктів рішень міської ради з питань затвердження землевпорядної документації (п.59-п.110)».

ВИСТУПИВ: Полюсов В.В. – про те, що фракція «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ» пропонує виключити з проєкту рішення міської ради «Перелік проєктів рішень міської ради з питань затвердження землевпорядної документації» (питання 1-58) питання 3 «Про надання у постійне користування Управлінню Запорізької Єпархії Української православної церкви земельної ділянки по вул. Лахтінській, 4б для розташування адміністративної будівлі» та голосувати окремо.

Пропонує цю пропозицію винести на розсуд депутатів міської ради.

Також, запропонував додатково до 58 земельних питань включити перелік з 59 по 110 питання та розглянути разом з питанням 34 основного порядку денного, де включено пункти 1-58.

По п.14 з додаткових питань «Про внесення змін до рішення Запорізької міської ради від 06.04.2011 № 47 «Про затвердження і введення в дію річних ставок орендної плати за використання нерухомого майна права комунальної власності територіальної громади м. Запоріжжя».

ВИСТУПИВ: П’ятницький А.В – про те, що надійшло звернення від дитячих спортивних шкіл.

ВИСТУПИВ: Буряк В.В. – запропонував розглянути питання, які стосуються матеріальної допомоги на початку розгляду порядку денного. Тобто питання 37 та 38 основного порядку денного і питання з 17 по 47 з додаткових розглянути в першу чергу. Запропонував зазначені питання включити до блочного голосування.

 

Після обговорення ВИРІШИЛИ: погодитись з запропонованим проєктом порядку денного, включити додаткові питання та винести їх на розгляд четвертої сесії міської ради.

 

 

Протокол вела

начальник управління

по забезпеченню роботи

Запорізької міської ради                                                       О.К.Савченко

Копії документа для завантаження