Фільтр сесій міської ради

ПРОТОКОЛ №5 засідання погоджувальної ради VIII скликання

№ 5 від 30.03.2021

Дата проведення: 30.03.2021.

Час проведення: 11.00.

Місце проведення: Мала зала виконавчого комітету Запорізької міської ради.

 

 

Засідання погоджувальної ради відкриває та веде:

Буряк Володимир Вікторович – міський голова

 

ПРИСУТНІ:

 

Наумов

Геннадій Борисович

 

-

секретар міської ради;

Басов

Олексій Юрійович

 

-

голова постійної комісії міської ради з питань життєзабезпечення міста, голова фракції міської ради «НОВА ПОЛІТИКА»;

 

Івахненко

Дмитро Сергійович

 

-

заступник голови постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення, депутат міської ради від фракції «СЛУГА НАРОДУ»;

 

Корольов

Олег Миколайович

 

-

голова постійної комісії міської ради з питань соціального та економічного розвитку, бюджету і фінансів, депутат міської ради від фракції «ПАРТІЯ ВОЛОДИМИРА БУРЯКА «ЄДНАННЯ»;

 

Константинов

Олександр Олександрович

 

-

голова фракції «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»;

Куртєв

Анатолій Валентинович

 

-

депутат міської ради від фракції «СЛУГА НАРОДУ»;

Нікулін

Сергій Анатолійович

 

-

голова фракції «ПАРТІЯ ШАРІЯ»;

Пенчук

Інна Леонідівна

-

голова постійної комісії з питань освіти, науки, культури, спорту, молоді та туризму міської ради, депутат міської ради від фракції «СЛУГА НАРОДУ»;

 

Полюсов

Василь Вячеславович

-

голова постійної комісії з питань комунальної власності, ресурсів, приватизації, архітектури та земельних відносин;

 

Прасол

Михайло Вікторович

 

-

депутат міської ради від фракції «ПАРТІЯ ВОЛОДИМИРА БУРЯКА «ЄДНАННЯ»;

Сірий

Дмитро Вікторович

-

голова постійної комісії з питань депутатської діяльності, регламенту, законності, правопорядку та запобігання корупції міської ради, депутат міської ради від фракції «ПАРТІЯ ВОЛОДИМИРА БУРЯКА «ЄДНАННЯ»;

 

Севальнєва

Надія Олександрівна

-

голова постійної комісії з питань екології міської ради, депутат міської ради від фракції «ПАРТІЯ ВОЛОДИМИРА БУРЯКА «ЄДНАННЯ»;

 

Таран

Роман Олегович

 

-

голова фракції «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА –

ЗА ЖИТТЯ»;

Тишечко

Віталій Володимирович

 

-

заступник голови постійної комісії з питань соціального та економічного розвитку, бюджету і фінансів міської ради, депутат міської ради від фракції «СЛУГА НАРОДУ»;

 

ЗАПРОШЕНІ:

 

 

 

 

П’ятницький

Андрій Васильович

-

перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради;

 

 

Вагіс

Ольга Анатоліївна

-

директор департаменту фінансової та бюджетної політики міської ради;

 

 

Волобуєв

Володимир Олександрович

 

-

заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради;

 

 

Гординський
Віктор Георгійович

-

заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради;

 

 

Еделєв

Валерій Гаврилович

 

-

радник міського голови;

 

Малиш

Валентина Іванівна

-

заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради»;

 

 

Маковей

Світлана Анатоліївна

 

-

заступник директора департаменту – начальник управління з питань правового забезпечення діяльності міської ради та її виконавчих органів департаменту правового забезпечення міської ради;

 

 

Ніколаєв

Владислав Анатолійович

 

-

начальник управління внутрішньої політики, преси та інформації міської ради;

 

Омельянович

Роман Анатолійович

 

-

керуючий справами виконавчого комітету міської ради.

 

 

 

Розгляд запропонованого порядку денного та додаткових питань п’ятої сесії міської ради.

При обговоренні питань:

 

По п.п. 4,5 порядку денного «Про внесення змін до Міської цільової Програми будівництва (придбання) доступного житла в м.Запоріжжя на 2020-2025 роки, затвердженої рішенням міської ради від 26.08.2020 № 38 (зі змінами)»; «Про внесення змін до Програми розвитку та утримання житлово-комунального господарства м.Запоріжжя на 2018-2022 роки, затвердженої рішенням міської ради від 20.12.2017 № 4 (зі змінами та доповненнями)» (варіант № 2).

ВИСТУПИВ: Гординський В.Г. – доповів по цим питанням.

По п.7 порядку денного «Про внесення змін до Міської цільової Програми відновлення інфраструктури території приватного сектора міста Запоріжжя на 2018-2025 роки, затвердженої рішенням міської ради від 27.06.2018 №32 (зі змінами та доповненнями)» (варіант № 2)

ВИСТУПИВ: Волобуєв В.О. – доповів про додаткове фінансування з міського бюджету у сумі 3 тис.грн. та 36 тис.грн. з обласного бюджету.

По п.6 порядку денного «Про внесення змін до Програми розвитку інфраструктури та комплексного благоустрою міста Запоріжжя на 2020-2022 роки, затвердженої рішенням міської ради від 18.12.2019 № 15 (зі змінами та доповненнями)» (варіант № 2).

ВИСТУПИВ: Волобуєв В.О. – доповів про те, що пропонується внести зміни до Програми, а саме: додатково виділити кошти у сумі 15,570 тис.грн. на утримання скверу по вул. Лізи Чайкіної; 4432,000 тис.грн. направити на ремонт дорожнього покриття; 69,00 тис.грн. направити на ремонт люків; 5453,000 тис.грн. направити на об’їзну дорогу по будівництву мостів, також заплановано ввести в експлуатацію одну гілку на об’їзну дорогу, яка буде пролягати по о. Хортиці та далі на Прибережну магістраль; 49,00 тис.грн. на встановлення дорожніх знаків, 35,00 тис.грн. субвенція обласних депутатів; виділення коштів на охорону та освітлення дитячих майданчиків у Вознесенівському парку.

По п.8 порядку денного «Про внесення змін до Програми «Освіта на 2019-2021 роки», затвердженої рішенням Запорізької міської ради від 19.12.2018 № 41 «Про затвердження програм по освітній галузі» (зі змінами)» (варіант № 2)

ВИСТУПИЛА: Малиш В.І. – доповіла про те, що 29,8 тис. грн. субвенція на 25 школу, Палац творчості та Мала академія; погашення заборгованості у сумі 366,00 тис.грн. перед обласними депутатами, освітня субвенція.

По п.9 порядку денного «Про внесення змін до Міської комплексної програми соціального захисту населення міста Запоріжжя на 2019-2021 роки, затвердженої рішенням міської ради від 19.12.2018 №30 (зі змінами)» (варіант № 2).

ВИСТУПИЛА: Малиш В.І. – доповіла про те, що до програми вносяться зміни в частині корегування на витрати по пільговому проїзду для населення.

По п.10 порядку денного «Про внесення змін до «Програми використання коштів депутатського фонду у 2021 році», затвердженої рішенням міської ради від 28.12.2020 №48 (зі змінами)» (варіант № 3).

ВИСТУПИЛА: Малиш В.І. – доповіла по цьому питанню.

По п.11 порядку денного «Про внесення змін до рішення міської ради від 28.12.2020 №49 «Про бюджет Запорізької міської територіальної громади на 2021 рік» (код бюджету 08562000000) (зі змінами)» (варіант № 3).

ВИСТУПИЛА: Малиш В.І. – доповіла по цьому питанню.

По п.12 порядку денного «Про зміну розміру нарахувань населенню за теплову енергію».

ВИСТУПИВ: Гординський В.Г. – про те, що введено понижуючий коефіцієнт на теплову енергію та збалансовано оплату для всіх будинків за єдиним тарифом.

По п.14 порядку денного «Про надання Концерну «Міські теплові мережі» дозволу на оновлення рухомого складу через фінансовий лізинг» (варіант № 2)

ВИСТУПИВ: Тишечко В.В. – запропонував додатково погоджувати з постійною комісією з питань соціального та економічного розвитку, бюджету і фінансів міської ради перелік транспорту.

По п.15 порядку денного «Про надання комунальному підприємству «Водоканал» дозволу на оновлення рухомого складу через фінансовий лізинг (варіант № 2).

ВИСТУПИВ: Тишечко В.В. – запропонував додатково погоджувати з постійною комісією з питань соціального та економічного розвитку, бюджету і фінансів міської ради перелік транспорту.

По п.16 порядку денного «Про затвердження Регламенту роботи Центру надання адміністративних послуг м.Запоріжжя та його філій».

ВИСТУПИВ: Еделєв В.Г. – про розширення послуг та можливостей ЦНАПів м. Запоріжжя.

По п.17 порядку денного «Про внесення змін до Положення про районну адміністрацію Запорізької міської ради по Вознесенівському, Дніпровському, Заводському, Комунарському, Олександрівському, Хортицькому, Шевченківському району».

ВИСТУПИВ: Омельянович Р.А. – доповів по цьому питанню.

По п.18 порядку денного «Про вихід з «Международной Ассамблеи столиц и крупных городов (МАГ)».

ВИСТУПИВ: Омельянович Р.А. – доповів по цьому питанню.

По п.19 порядку денного «Про надання комунальному підприємству «Експлуатаційне лінійне управління автомобільних шляхів» дозволу на оновлення рухомого складу через фінансовий лізинг».

ВИСТУПИВ: Волобуєв В.О. – доповів про 45 одиниць техніки, яка застаріла.

По п.20 порядку денного «Про підтримку електронної петиції №6484 щодо створення зоополіції в м.Запоріжжя».

ВИСТУПИВ: Волобуєв В.О. – запропонував не підтримувати електронну петицію у зв’язку з тим, що складання адміністративних протоколів відноситься до повноваження Національної поліції.

По п.21 порядку денного «Про підтримку петиції щодо створення автотранспортного майданчика для дисципліни дрифт і драг в місті Запоріжжя».

ВИСТУПИВ: Просол М.В. – запропонував підтримати електронну петицію, майданчик заплановано в Комунарському районі, розміром 100м×60м.

По п.22 порядку денного «Про підтримання електронної петиції щодо збереження в структурі Запорізької гімназії №45 Запорізької міської ради Запорізької області початкової школи».

ВИСТУПИЛА: Пенчук І.Л. – повідомила, що постійна комісія з питань освіти, науки, спорту, молоді та туризму міської ради пропонує не підтримувати зазначену петицію.

По п.23 порядку денного «Про надання дозволу комунальним закладам охорони здоров’я м.Запоріжжя на укладення договорів про спільну діяльність з Запорізьким державним медичним університетом».

ВИСТУПИЛА: Малиш В.І. – доповіла про досвід та спільну співпрацю.

По п.п.29, 30 порядку денного «Про включення об'єкта права комунальної власності - нежитлового приміщення № 248 першого поверху (літ. А-9) площею 17,2 кв.м по вул. Толока професора, буд. 20 до переліку об'єктів, що підлягають приватизації шляхом викупу», «Про відмову у включенні об'єкта права комунальної власності - нежитлового приміщення № 248 першого поверху (літ. А-9) площею 17,2 кв.м за адресою: м.Запоріжжя, вул.Толока професора, буд. 20 до переліку об'єктів, що підлягають приватизації».

ВИСТУПИВ: П’ятницький А.В. – запропонував підтримати питання 30.

По п.1 з додаткових питань «Про затвердження Програми надання шефської допомоги військовим частинам Збройних Сил України, Національної гвардії України та покращення матеріально-технічного стану підрозділів Міністерства внутрішніх справ України, які дислокуються на території м.Запоріжжя, на 2021 рік».

ВИСТУПИВ: Омельянович Р.А. – доповів по цьому питанню.

По п.п.2,3 з додаткових питань «Про затвердження Програми розвитку та вдосконалення пасажирського транспорту в місті Запоріжжі на 2021-2023 роки», «Про затвердження міської цільової програми «Забезпечення належної та безперебійної роботи з перевезення річковим транспортом до садово-городніх товариств мешканців м.Запоріжжя».

ВИСТУПИВ: П’ятницький А.В. – надав пояснення.

По п.4 з додаткових питань «Про внесення змін до рішення Запорізької міської ради від 24.02.2021 №67 «Про затвердження переліку видів робіт та об'єктів по м.Запоріжжю, на яких будуть відбувати покарання особи, засуджені до громадських робіт у 2021 році».

ВИСТУПИВ: Волобуєв В.О. – надав пояснення.

По п.п.5,6,8 з додаткових питань «Про внесення змін до рішення Запорізької міської ради від 24.06.2020 №40 «Про затвердження переліку об'єктів малої приватизації комунальної власності територіальної громади м.Запоріжжя, що підлягають приватизації шляхом продажу на аукціонах», «Про затвердження переліку об'єктів права комунальної власності м.Запоріжжя, що підлягають приватизації» (варіант № 2), «Про відмову Запорізької міської ради, як співвласника майна у праві спільної часткової власності, від переважного права на купівлю частки нежитлового приміщення №44 підвального поверху по вул. Добролюбова, 17».

По п.7 з додаткових питань «Про надання комунальному підприємству «Міжнародний аеропорт Запоріжжя» дозволу на оновлення рухомого складу через фінансовий лізинг».

ВИСТУПИВ: Басов О.Ю. – відсутня стоянка під охороною, на якій можна залишити автомобіль на тривалий час.

По п.9 з додаткових питань «Перелік проєктів рішень міської ради з питань затвердження землевпорядної документації (п.69-п.105)».

ВИСТУПИВ: Полюсов В.В. - запропонував додатково питання 9 з додаткових питань «Перелік проєктів рішень міської ради з питань затвердження землевпорядної документації», де включено пункти з 69 по 105, розглянути разом з питанням 34 основного порядку денного, де включено пункти з 1 по 68.

По п.10 з додаткових питань «Про підтримання електронної петиції щодо збереження в структурі Запорізької гімназії № 6 Запорізької міської ради Запорізької області початкової школи».

ВИСТУПИЛА: Пенчук І.Л. – надала пояснення.

По п.11 з додаткових питань «Про внесення змін до рішення Запорізької міської ради від 27.04.2016 №36 «Про структуру виконавчих органів Запорізької міської ради, загальну чисельність апарату Запорізької міської ради та її виконавчих органів» зі змінами».

ВИСТУПИВ: Омельянович Р.А. – надав пояснення та повідомив, що необхідно збільшити кількість інспекторів з паркування та збільшення штатної чисельності виконавчого комітету міської ради на 26 осіб.

По п.13 з додаткових питань «Про внесення змін до рішення Запорізької міської ради від 26.02.2020р. № 56 «Про затвердження Програми відшкодування відсоткових ставок за залученими в кредитно-фінансових установах кредитами, що надаються об'єднанням співвласників багатоквартирних будинків на реалізацію проектів за «Програмою підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «Енергодім» Фонду енергоефективності на 2020-2024 роки».

ВИСТУПИЛИ: Тишечко В.В. – доповів по проєкту рішення.

Присутні висловили пропозиції – не більше 2-х облікових ставок, зустрічна пропозиція – не більше 1,5 облікової ставки, по відсотковій ставці не більше 10%.

ГОЛОВУЮЧИЙ: запропонував не більше 7%.

Тишечко В.В. – наполягає на ставці в 10%.

Наумов Г.Б. – виступив з пропозицією авторам проєкту сьогодні додатково опрацювати даний проєкт рішення.

ВИСТУПИВ: Наумов Г.Б. – запропонував розглянути питання, які стосуються матеріальної допомоги, на початку розгляду порядку денного. Тобто питання з 35 по 44 основного порядку денного і питання з 13 по 36 з додаткових розглянути в першу чергу. Запропонував зазначені питання включити до блочного голосування.

Питання, які стосуються змін до бюджетних Програм, включити до блочного голосування. Тобто питання з 4 по 9 основного порядку денного і з 1 по 4 з додаткових.

Питання, які стосуються лізингу, тобто питання 14,15, 19 та 25 з основного порядку денного та питання 7 з додаткових включити до блочного голосування.

ВИСТУПИВ: Еделєв В.Г. – доповів, що є можливість на 6,3 млн.грн. отримати субвенцію та включити питання за Програмою для ЦНАПів.

ВИСТУПИВ: Наумов Г.Б. – повідомив, що на п’яту сесію Запорізької міської ради будуть виноситись три нові проєкти рішення. Два проєкти виносить депутат міської ради від фракції «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ» Константинов О.О.:

«Про звернення депутатів Запорізької міської ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо забезпечення належного проведення вакцинації населення з метою зменшення захворюваності на COVID-19»;

«Про звернення депутатів Запорізької міської ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо негайного створення у Верховній Раді України Тимчасової слідчої комісії, з обов’язковим широким представленням усіх фракцій, в першу чергу опозиційних, з питань розслідування оприлюднених у засобах масової інформації фактів можливих протиправних дій посадових осіб, що могли призвести до уникнення кримінальної відповідальності членами «приватної військової компанії Вагнера» та нанесення шкоди національним інтересам України».

Один проєкт на розгляд депутатів виносить Харченко Р.В. - депутатка міської ради від фракції «СЛУГА НАРОДУ».

«Про звернення депутатів Запорізької міської ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо розгляду та прийняття законопроектів № 5144 від 24.02.2021 «Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо встановлення кримінальної відповідальності за колабораційну діяльність)» та № 5143 від 24.02.2021 «Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо забезпечення відповідальності осіб, які здійснювали колабораційну діяльність)».

 

 

Після обговорення ВИРІШИЛИ: погодитись з запропонованим проєктом порядку денного, включити додаткові питання та винести їх на розгляд п’ятої сесії міської ради.

 

 

Протокол вела

начальник управління

по забезпеченню роботи

Запорізької міської ради                                                       О.К.Савченко

Копії документа для завантаження