Фільтр сесій міської ради

32 сесія міської ради 26.09.2018: Рішення міської ради

Про внесення змін до рішення Запорізької міської ради від 22.11.2017 №36 «Про визначення переліку адміністративних послуг, які надаються через філії Центру надання адміністративних послуг в м.Запоріжжя»

№ 28 від 26.09.2018 Дата оприлюднення 02.10.2018

         Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про адміністративні послуги», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», «Про Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності», розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 №523-р (зі змінами), враховуючи угоду про співпрацю укладену між департаментом надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міської ради та департаментом промисловості та розвитку інфраструктури Запорізької обласної державної адміністрації, Запорізька міська рада

ВИРІШИЛА:

         1. Додаток 2 «Перелік адміністративних послуг, які надаються структурними підрозділами Запорізької обласної державної адміністрації через філії Центру надання адміністративних послуг» рішення Запорізької міської ради від 22.11.2017р. №36 «Про визначення переліку адміністративних послуг, які надаються через, філії Центру надання адміністративних послуг в м.Запоріжжя», викласти в новій редакції, згідно з додатком.

         2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Еделєва В.Г. та постійну комісію Запорізької міської ради з питань регуляторної політики, розвитку підприємництва, торгівлі, послуг та захисту споживачів (Афанасьєва О.В.).

 

Міський голова                                                                     В.В.Буряк

Копії документа для завантаження