Фільтр сесій міської ради

32 сесія міської ради 26.09.2018: Рішення міської ради

Про звернення депутатів Запорізької міської ради до Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б., В.о. Голови Фонду державного майна України Трубарова В.М. щодо ситуації, яка склалась на ПАТ «Запоріжжяобленерго»

№ 32 від 26.09.2018 Дата оприлюднення 03.10.2018

         Враховуючи ситуацію, яка склалась на ПАТ «Запоріжжяобленерго» щодо несвоєчасної виплати заробітної плати працівникам, беручи до уваги заборгованість ТОВ «Запорізький титано-магнієвий комбінат» (код 38983006) перед ПАТ «Запоріжжяобленерго», при цьому керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Запорізька міська рада

ВИРІШИЛА:

         1. Прийняти звернення депутатів Запорізької міської ради до Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б., В.о. Голови Фонду державного майна України Трубарова В.М. щодо ситуації, яка склалась на ПАТ «Запоріжжяобленерго» (додається).

         2. Направити зазначене звернення до Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б., В.о. Голови Фонду державного майна України Трубарова В.М.

         3. Опублікувати це звернення у газеті «Запорозька січ».

         4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря міської ради Пидорича Р.О. та комісію з питань депутатської діяльності, регламенту, законності, правопорядку та запобігання корупції (Согорін А.А.).

 

 

Міський голова                                                                     В.В.Буряк

Копії документа для завантаження