Фільтр сесій міської ради

35 сесія міської ради 19.12.2018: Рішення міської ради

Про внесення змін до рішення міської ради від 21.12.2016 №30 «Про затвердження міської цільової програми «Безпечне місто Запоріжжя»

№ 23 від 19.12.2018 Дата оприлюднення 28.12.2018

             Керуючись Конституцією України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про транспорт», «Про автомобільний транспорт», «Про дорожній рух», Бюджетним кодексом України, Кодексом про адміністративні правопорушення, Кримінальним та Цивільним Кодексами України, з метою забезпечення загального рівня безпеки у м. Запоріжжі, забезпечення безпеки руху та підвищення ефективності всіх галузей міського господарства м. Запоріжжя, Запорізька міська рада

ВИРІШИЛА:

             1. Внести зміни до рішення міської ради від 21.12.2016 №30 «Про затвердження міської цільової програми «Безпечне місто Запоріжжя», виклавши додатки 1,2 та 3 до міської цільової програми «Безпечне місто Запоріжжя» в новій редакції (додаються).

             2. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мішка С.М. та постійну комісію з питань життєзабезпечення міста (Адаманов О.Ф.).

 

 

Міський голова                                                                       В.В.Буряк

Копії документа для завантаження