Фільтр сесій міської ради

8 сесія міської ради 29.09.2021: Рішення міської ради

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із подальшою передачею у користування на конкурентних засадах (земельних торгах)

№ 35 від 29.09.2021 Дата оприлюднення 01.10.2021

            Керуючись Земельним кодексом України, законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про землеустрій», з метою забезпечення ефективного використання земельного фонду міста Запоріжжя та залучення коштів до місцевого бюджету, Запорізька міська рада 

ВИРІШИЛА:

            1. Затвердити проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,6015 га, кадастровий номер 2310100000:05:003:0111 (землі житлової та громадської забудови; 02.03 для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку) по вул.Перемоги (поруч з ринком «Вознесенівський базар» по вул.Перемоги,72) для розташування багатоквартирного житлового будинку, встановити її межі та розмір, для подальшої передачі у користування на конкурентних засадах (земельних торгах).

            2. Переможцю земельних торгів укласти договір земельного сервітуту і зареєструвати його в установленому порядку відповідно до ст.100 Земельного кодексу України.

            3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Тарана Р.О., постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, ресурсів, приватизації, архітектури та земельних відносин (Полюсов В.В.).

 

Міський голова                                                                     В.В.Буряк