Фільтр сесій міської ради

8 сесія міської ради 29.09.2021: Рішення міської ради

Про створення тимчасової контрольної комісії Запорізької міської ради з питань перевірки діяльності департаменту освіти і науки Запорізької міської ради

№ 44 від 29.09.2021 Дата оприлюднення 04.10.2021

         Керуючись  ст.ст. 11, 26, 48 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та ст. 67 Регламенту Запорізької міської ради, Запорізька міська рада

ВИРІШИЛА:

         1. Створити тимчасову контрольну комісію Запорізької міської ради з питань перевірки діяльності Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради за період 01.01.2021 до закінчення терміну роботи комісії.

         2. Затвердити склад тимчасової контрольної комісії Запорізької міської ради з питань перевірки діяльності департаменту освіти і науки Запорізької міської ради (додаток 1).

         3. Затвердити Положення про тимчасову контрольну комісію Запорізької міської ради з питань перевірки діяльності департаменту освіти і науки Запорізької міської ради (додаток 2).

         4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Васюка А.Г. та постійну комісію з питань освіти, науки, культури, спорту, молоді та туризму (Пенчук І.Л.).

 

Міський голова                                                                  В.В.Буряк

Копії документа для завантаження