Фільтр сесій міської ради

37 сесія міської ради 28.02.2019: Рішення міської ради

Про затвердження істотних умов енергосервісного договору за об’єктом енергосервісу – будівля комунального некомерційного підприємства «Запорізький центр первинної медико-санітарної допомоги №5»

№ 76 від 28.02.2019 Дата оприлюднення 05.03.2019

             Відповідно до статей 5, 6 Закону України «Про запровадження нових інвестиційних можливостей, гарантування прав та законних інтересів суб'єктів підприємницької діяльності для проведення масштабної енергомодернізації», Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо запровадження нових інвестиційних можливостей, гарантування прав та законних інтересів суб'єктів підприємницької діяльності для проведення масштабної енергомодернізації» та враховуючи рішення виконавчого комітету  Запорізької міської ради від 26.11.2018 №554/4 «Про закупівлю енергосервісу та затвердження базового річного рівня споживання теплової енергії для комунального некомерційного підприємства «Запорізький центр первинної медико-санітарної допомоги №5», Запорізька міська рада

ВИРІШИЛА:

             1. Затвердити істотні умови енергосервісного договору за об’єктом енергосервісу – будівля комунального некомерційного підприємства «Запорізький центр первинної медико-санітарної допомоги №5» за адресою: 69097, м. Запоріжжя, вул. Запорозького козацтва, буд. 25 (додається).

             2. Замовнику енергосервісу - комунальному некомерційному підприємству «Запорізький центр первинної медико-санітарної допомоги №5» згідно з чинним законодавством України:

             2.1. Забезпечити укладання енергосервісного договору згідно з істотними умовами зазначеними в пункті 1 даного рішення.

             2.2. При складанні та поданні бюджетних запитів на відповідні бюджетні періоди протягом строків дії енергосервісного договору враховувати потребу у видатках на оплату енергосервісу з урахуванням показників скорочення споживання теплової енергії, визначених істотними умовами, затвердженими цим рішенням, та фіксованих відсотків сум скорочення витрат на оплату теплової енергії, згідно з умовами енергосервісного договору, укладеному відповідно до цього рішення.

             2.3. Здійснити інші організаційно-правові дії, необхідні для укладення та належного виконання енергосервісного договору.

             3. Департаменту фінансової та бюджетної політики  Запорізької  міської ради передбачати кошти на оплату енергосервісу у встановленому законодавством порядку починаючи з 2019 року та при формуванні проекту бюджету м. Запоріжжя на відповідні бюджетні періоди або змін до них протягом строку дії енергосервісного договору згідно затвердженого базового рівня до закінчення терміну дії договору.

             4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пустоварова А.І., постійну комісію міської ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення (Маляренко А.Є.).  

 

 

Міський голова                                                                         В.В. Буряк

Копії документа для завантаження