Фільтр сесій міської ради

22 сесія міської ради 22.12.2023: Рішення міської ради

Про визначення переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг м.Запоріжжя та його територіальні підрозділи

№ 12 від 22.12.2023 Дата оприлюднення 27.12.2023

           Керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про адміністративні послуги», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16.05.2014  №523р (зі змінами), з метою розширення переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг у м. Запоріжжя, Запорізька міська рада

ВИРІШИЛА:

           1. Визначити перелік адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг у м.Запоріжжя та його територіальні підрозділи, згідно з додатком.

           2. Рішення Запорізької міської ради від 12.07.2023 №71 «Про визначення переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг м. Запоріжжя та його територіальні підрозділи» вважати таким, що втратило чинність.

           3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Андрія П’ЯТНИЦЬКОГО та постійну комісію міської ради з питань регуляторної політики, розвитку підприємництва, торгівлі та послуг (Олександра КОБЗАРЮКА).


Секретар міської ради                                                          Анатолій КУРТЄВ

 

Копії документа для завантаження