Фільтр сесій міської ради

13 сесія міської ради 25.01.2017: Рішення міської ради

Про надання згоди на розроблення детального плану території міста Запоріжжя, обмеженої пров.Кузнечним, вул.Виборзькою, вул.Макаренка та межею залізничної колії Придніпровської залізниці для обґрунтування потреби формування нової земельної ділянки для розташування під’їзної залізничної колії (оприлюднено 01.02.2017)

№ 56 від 25.01.2017 Дата оприлюднення 25.01.2017

           Керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», розглянувши звернення публічного акціонерного товариства «Український графіт» від 12.01.2017 №16/74 щодо розташування під’їзної залізничної колії в районі вул.Виборзької та вул.Макаренка Запорізька міська рада,  

ВИРІШИЛА:

           1. Дати згоду на розроблення детального плану території міста Запоріж-жя, обмеженою пров.Кузнечним, вул.Виборзькою, вул.Макаренка та межею залізничної колії Придніпровської залізниці, орієнтовною  площею 22га (схема додається) для обґрунтування потреби формування нової земельної ділянки для розташування під’їзної залізничної колії.

           2. Замовником розроблення  детального плану території міста Запоріжжя, обмеженої пров.Кузнечним, вул.Виборзькою, вул.Макаренка та межею залізничної колії Придніпровської залізниці для обґрунтування потреби формування нової земельної ділянки для розташування під’їзної залізничної колії визначити департамент архітектури та містобудування Запорізької міської ради.

           3. Доручити департаменту архітектури та містобудування Запорізької міської ради:

           3.1. Організувати розроблення детального плану території міста Запоріжжя, обмеженої пров.Кузнечним, вул.Виборзькою, вул.Макаренка та межею залізничної колії Придніпровської залізниці для обґрунтування потреби формування нової земельної ділянки для розташування під’їзної залізничної колії, згідно до вимог пункту 1.4. Порядку розроблення містобудівної документації, затвердженого наказом Мінрегіону України від 16.11.2011 №290  та ДБН Б.1.1-14:2012 «Склад та зміст детального плану території»;

           3.2. Забезпечити проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у проекті детального плану території міста Запоріжжя, обмеженої пров.Кузнечним, вул.Виборзькою, вул.Макаренка та межею залізничної колії Придніпровської залізниці для обґрунтування потреби формування нової земельної ділянки для розташування під’їзної залізничної колії в порядку, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України  від 25.05.2011 №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні».

           4. Фінансування розроблення детального плану території міста Запоріжжя, обмеженої пров.Кузнечним, вул.Виборзькою, вул.Макаренка та межею залізничної колії Придніпровської залізниці для обґрунтування потреби формування нової земельної ділянки для розташування під’їзної залізничної колії здійснювати за рахунок коштів публічного акціонерного товариства «Український графіт» (код ЄДРПОУ 00196204).

           5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Мішка С.М. та постійну депутатську комісію з питань комунальної власності, ресурсів, приватизації, архітектури та земельних відносин (Чумаченко І.М.).

 

 

Міський голова                                                                         В.В. Буряк

 

Прикріплені файли:

Додаток.pdf