Фільтр сесій міської ради

7 сесія міської ради 30.06.2016: Рішення міської ради

Про прийняття до комунальної власності територіальної громади м.Запоріжжя майна дошкільних навчальних закладів від Публічного акціонерного товариства “Запорізький металургійний комбінат “Запоріжсталь”

№ 19 від 30.06.2016 Дата оприлюднення 30.06.2016

         Керуючись законами України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про освіту”, “Про дошкільну освіту”, Цивільним кодексом України, враховуючи звернення Публічного акціонерного товариства “Запорізький металургійний комбінат “Запоріжсталь” та висновок департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради, Запорізька міська рада

ВИРІШИЛА:

         1. Прийняти до комунальної власності територіальної громади м.Запоріжжя від Публічного акціонерного товариства “Запорізький металургійний комбінат “Запоріжсталь” будівлі та споруди дошкільних навчальних закладів згідно з додатком до рішення, інші основні засоби та малоцінні необоротні матеріальні активи, вартістю на момент передачі.

         2. Департаменту комунальної власності та приватизації Запорізької міської ради, департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради здійснити заходи щодо прийняття до комунальної власності територіальної громади м.Запоріжжя майна, зазначеного в п.1 рішення.

        3. Контроль  за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського  голови з питань діяльності виконавчих органів ради    Мішка С.М., заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пустоварова А.І., постійну комісію з питань комунальної власності, ресурсів, приватизації, архітектури та земельних відносин /Чумаченко І.М./, постійну комісію з питань освіти, науки, культури,спорту, молоді та туризму /Зайцев В.О/.

 

 

Міський голова                                                                     В.В.Буряк

 

Прикріплені файли:

Додаток.doc